1

Najlepszy polski serial powrocil!

1

Po co informacje o realu jako osobny "arytkul" kogo to obchodzi XD
Ostani raz wszedlem na tego typu rzecz, interesuje mnie tylko wynik

1

@Rifek Chcialem horror nie komedie :P

0

Jaki film polecacie na jesienny deszczowy wieczor? Najlepiej cos w klimatach horrooru cos typu jezdziec bez glowy itp?

0

@regatta52 Na szczescie sa inne metody gardze canal plusem

0

@Lanosss Ale tak powaznie to kto to jest? Ogloszenie xxx tak? Bo ja w ogol nie w temacie

0

@pluszek Marnowanie pienioedzy ten poradnik nic wiecej.

0

@spiderman1899 To bylo pytanie o najlepszy a nie o najgorszy bo tam fredek mercury by mial wieksze szanse XD
Asluchalny glos.

0

@PatrykBarca gry na pc XD na konsole jak juz :)

0

Ehh przed kontuazja to byl jeden z najlepszych! Wielka szkoda ze kontuzja mu zniszczyla kariere.

0

@Eklerek Nawet ladna

0

@PuszkinFan My tzn kto? Ty i twoi koeldzy czy jak?

0

Genialna asysta ferrana!

0

@Guess Chrstensen to za cubarsiego powinen byc,.

0

@bartekvisca Nie do konca tak jest, w sensie przepasc jezeli chodzi o wiekszosc druzyn w lidze a realem jest ogromna to i real wydaje sie silny a gdy przyjdzie mocniejszy rywal juz taki silny sie nie wydaje ;)

1

@FcPortoFan1999 I jestes w bledzie

0

Komentarz usunięty

0

@KamQiX Rosja nie jest glupia oni nie chca rozpetac wojny z nato bo nie maja zadnych szans.
Politycy taka narracje prowadze zebys czul sie zagrozony i zezewalal na wszystko.

0

@Alex1995 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mam nadzieje ze ci placa za te glupoty.

0

@Barcanajlepszyteam Znowu? Podajesz narracje jakby kazdego dnia cos wlatywalo. No i ostanio wlecialy drony bez ladunku warte 200 dolarow ktore krzywde zrobia jak spadna na ciebie gdy im sie paliwo skonczy.

XD

0

@Lionel_Messi10 No uwazaj moze znowu poleca drony bez ladunku warte 200 dolarow to takie niebezpieczne jeszcze szyby gdzies w bloku wybija jak bedzie ktos mial pecha!

0

@tomek8756 Grochowa

0

@Safrani Jakiej wojny co za debilizm nie powielaj takich glipot.

0

@DamianPSV Ja tez nie w sensie kontuzja to nie koniec swiata nadal ma miliony i zdrowie ogolnie poza pareoma miesiecami bez gry nic sie nei dzieiej.
No wiec bez wyrzutow sumienia nie wspolczuje mu szczegolnie patrzac na to co wyprawia na bojsku i na lawce rezerwowych.

0

@gumaz Na front powinien isc tylko ten co chce nie wazne czy kobieta czy mezczyzna.

0

@Safrani Jest wymagana do utrzymania pokoju myslisz ze dlaczego usa jest w nato i jest glowna sila jednoczesnie naciska by kraje wydawaly wiecej kasy na uzborjenie?
No bo beda kupowac od nich to uzbrojenie, kiedys potrzeba bylo wojen do takich zakupow obecnie mozna napedzac ten biznes bedac glowna sila nato.
Jak wszystko zawsze chodzi o kase.

1

0

@Stinger_ Ale zarabianie 6k to nie chwalenie to zalenie sie bardziej ze tak mala pensja.

0

@parpe XDDDDDDDDDDD nie pisz glupot wiecejl

0

@Rastafarnianin 6k to malo optymalne to 15k miesiecznie minimum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?