0

@Criss18Barca Mnie to smieszy rekcja pilkarzy malorcki zadaen nie podbiega do lezace zawodnika tylko do sedziego z pretensjami XD

1

@Ku84fcb Legia wiadomo.

1

@Azi Co jest smieszne jest nadal sporo ludzi ktorzy uwazaja ze auto z niemiec to nawet lepsza opcja niz kupowanie auta z pl.
Nigdy nie kupilem i nie kupie auta z niemiec.

1

@Zieliniak Wole taka niz pol roku bez slonca jak to w polsce bywa zima.

0

@qbsonFCBarca To przez pogode mam sporo pracy dzisiaj a to do lidla wyskoczylem a to do sklpeu na kawke bede siedzial po nocach znowu bo w dzien sie nie chce XD

0

@rumek11 Dlugi zastal ale to nie zmienia faktu ze nie potrafi zarzadzac klubem. Malo brakowalo by olmo nie zostal zarejestrowany a w tym okienku gdyby nie kontuzja terstegena i odejscia ingo by za kolorowo nie bylo.
Wiedzac jaki masz budzet i jakie mozliwosci rejestracji nie sciagasz najpierw zawodnikow tylko robisz miejsce na rejestracje dla nich.
Tu nie ma nic do obrony laporty klub "uratowal" sprzedajac aktywa to naprawde nie bylo trudne jak chyba myslisz.

0

@Blantozaur "niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności"
XDDDD
A co on kogos zabil czy byc moze uzyl flagi nie zdajac sobie sprawy co to moze wywolac?
Ja tego nie wiem i tak naprawde poza tysiacami oburzonymi polakami nic zlego sie nie stalo, przeprosil reszta bedzie miala nauczke lub dowie sie jak w polsce jest ta flaga odbierana i moze dzieki temu bedzie duzo mniej takich incydentow.
Make love not war.

0

@supraomnes1 Dobre prowo masa ludzi sie na to nabrala

0

Komentarz FCBarca.com: XD zawsze mam z tego beke XD

0

@Vurt Pewnie za darmo ale pare dni nie sledzilem informacji wiec pewien nie jestem.

0

Inigo odszedl za darmo czy barcelona cos zarobila?

2

@Safrani DOM Z PAPIERU zdeecydowane 1 miejsce tego sie nie da ogladac.
Potem : Dark, Squid games i pekay blinders

1

@Safrani Jestem za wszystkim poza bykowym bo to jest debilne.

0

@Azi XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@directedbyfcb No i dobrze deco mu powiedzial. Gdy sciagasz zawodnika nie musisz sie innego pytac to jest decyzja klubu.
Amatorem to jest tylko terstegen.

0

@AlexDark00 Ale co ma klub zrobic, wiekszosc zawodnikow gdy widzi ze nie beda w ogole grac szuka sposobu by przejsc do innego zespolu. Co robi ter stegen? Wszystko co sie da by utrudnic zycie klubowi w ktorym tyle czasu spedzil.
Nikt nie jest ponad klubem i za zaslugi nie bedzie pobieral pensji bo chyba tego oczekujesz.

0

@Popitek12 Nie wiem czy trolujesz czy nie wiesz ale fps to skrot od first person perspective czyli pierwszosobowa perspetktywa a ty to napisales na zasadzie maslo maslane.
To cos jak napisac "Imo w mojej opini"

0

@thecreativepl Ma racje, jest 1:0 dla eripe ktorego nawet fanem nie jestem

1

@Who_you_mam ten dis bedoesa mocne 2/10

1

@Adran360 Ale golllazzzoo

0

@MessiForeverTheBest Ale tutaj ma racje

0

@lithotripter The Last of Us XDDDDDDDDDD

0

Szkoda ze nie trafil do barcy

0

@Andi18 Halland

0

@Sz0ps0n Oni nadal szastaja kase garcia maxa 4 powinien zarabiac to i tak o wiele wiele wiecej by zarabial niz w espaanyolu ale i tak powiedza lapcio szef...

0

@Zelazny_Mike Wiadomo ze legitne na allegro bym nie kupil ale na zalando czesto kupuje jeszcze polecam lounge by zalando tam maja najlepsze ceny tylko trzeba czasasmi czekac az cos sie fajnego trafi i co lepsze okazje szybko schodza

2

Nie ma nic gorszego niz wiercenie wiertarka u sasiada.
Grrrrr

7

Fajna taka inna jestem za!

0

@jedrek7000 Hipoteza ciemnego lasu jest debilna w ogole niczym nie poparta ktos se tak wymslil i tyle.

"Większość środowiska naukowego uznaje te spekulacje za nienaukowe i nieuzasadnione. Obiekt nie wykazuje żadnych cech charakterystycznych dla technologii, a NASA i ESA klasyfikują go jako standardową, choć nietypową kometę pochodzenia międzygwiezdnego"

Loeb zasłynął już wcześniej teoriami o obiekcie ʻOumuamua, który również uznał za możliwy „artefakt technologiczny”. W przypadku 3I/ATLAS sytuacja wygląda podobnie — fascynująca hipoteza, ale bez twardych dowodów

Mogles tez dodac to, typ wyraznie ma parcie na media dla rozglosu.

1

@JohnA Bedzie to bedzie na ch... drazyc temat :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?