0

@Hshdhrhdh Siatkowka, skoki no i pilka nozna kobiet top 3 najgorszych sportow.

1

@Values Uratowal barce przed przecietnym nico!

0

@misterio Oby kompromitacja

1

@Arkon XDDDDDDD Kierowca przewaznie chce uniknac wypadku nie mysli czy chroni siebie czy pasazera tylko o jak najmniejsze szkody. Tu nie ma kalkulacji ze siebie ratuje.

0

@Elvisek Bez przesady to nadal kot w worku i zapewne nigdy nie zblizy sie do poziomu leao.

0

@Arkon Jak sie boisz to sie boisz strach to najgorsze co moze byc i utrudnia zycie mozesz sie z nim pogodzic lub zyc normalnie i wygrac z nim twoj wybor.

0

@Kgorecki2500 A ja wlasnie po kolizji jezdze pewniej i dla pewnosci sprawdzam niektore rzeczy 2razy. Stalem sie bardziej uwazny wiec mozna powiedziec ze na dobre mi to wyszlo bo moze dzieki temu w przyszlosci unikne grozniejszego wypadku.

9

Pytanie kurna PO CO?

0

@DLFCB Normalna zdrowa sylwetka to chuda dziewczyna i takie sa fakty.

2

@Bernard777 Tak na przyszlosc wystarczy ze napiszesz lub powiesz jest to fakt ktory z natury jest autentyczny wiec piszac fakt autentyczny smiesznie brzmi i tak sie nie mowi :)

0

@Talion Kto oglada tv XD

0

@JimMorrisonFCB Statyska nie dziala na leki :P

3

@BulaKG Lato ma byc latem ma byc 28 stopni a nie 20 i deszcz.

1

@armin84 Nikt normalny nie bedzie uzywal formy ministra itp takie rzeczy tylko w internecie spotykamn w rozmowie z ludzmi nikt tego na szczescie nie uzywa :)

1

@Hrzan Nie zgadzam sie z ostanim, podstawa to wierzyc w siebie jesli sam w siebie wierzysz to nie potrzebujesz kogos kto w ciebie wierzy,

2

@m81 Sekrtarzyna XD Grazyna

1

@tbas XD Wiesz co to chat gpt? To bot nic wiecej nie ma nic wspolnego ze sztuczna inteligencja to jezyk maszynowy.
Bez odbioru bo nigdy nie bede dyskutowal z kims kto daje jako argument to co powie chatgpt wiec czarna lista i nic od ciebie juz nie przeczytam.
Milego dnia

17

Ministra Rownowsci XD
Jak to brzmi XDDDDDDDDDDDDDDD
Poprawna i jedyna forma to minister rownosci koniec kropka

0

@tbas Podppowiem polska juz graniczy z rosja ;) EHh ludzie mysla ze polska bedzie celem rosji no nie bedzie politycy tylko tak strasza :)

0

@Aragorn33 Turcji nie zaatakuje nawet jakby w nato nie byla powod prosty turcja by ich rozjechala.

0

@konrad1661 Ajemge1 to akurat turbo burak i dobrze ze siedzi.
No ale tinder to wiadomo apka typowa do sexu szybkiego wiec ameryki nikt nie odkryje mowiac ze wiekszosc tam sie bzyka zdziwla mnie jedynie skala jakie przecietniara ma tam powodzenie.

0

@Who_you_mam No tylko ona taka bardziej randki romantycznie ale ciort ja tam wie nie mam zbytnio z nia kontaktu po tym jak ja wysmialem za ile bemke kupila XD

0

@gaucho104 Gandi gandalf by go rozwalil w 10 sekund

1

Tinder to jest jedno wielki XD
Znajoma pokazala (przecietna takie 5/10 a charakter jeszcze gorszy) ze w ciagu 24h od zalozenia konta na tinderze miala 2k polubien XD
Ilu tam musi byc desperatow XD Do tego proporcja na tinderze to 80% chlopow i 20% dziewczyn
Wiec jak ktos chce jakas apke do randek odradzam tindera tam nawet przecietniary maja wybor XD

0

@Kgorecki2500 Ksiazki bym postawil na rowni z filmami gwiezdne wojny za to filmy duzo gorsze sa i tu zdecydowanie wygrywaja gwiezdne wojny.

3

Czy nie uważacie że prawo łaski nie powinno istniec?

Jeżeli ktoś został skazany to znaczy że teretycznie wyrok powinen byc sprawiedliwy a prezydent powinien miec jedynie mozliwosc ponownego wprowadzenia na wokande spraw ktore budza zastrzezenie lub pojawily sie nowe dowody a nie ułaskawiac bo tak bo i co mi zrobicie.

3

@Goralkov Znajdz mi chetnego na romeu i penie ktorzy wydadza na nich hajs i dadza podobna pensje XD
Podpowiem nie znajdziesz dlatego tez takie rozwiazanie i podpowiem real tez by ich nie sprzedal bo nagle chetni by sie nie znalezli.

1

@clyde XDDDDDD nawet mi cie nie zal kupowanie pada by sobie stal a potem bol dupki bo ktos inny bedzie sobie mogl kupic XDDDD

0

@BezglutenowyPedri Lewandowskiego do tego.

3

@blakkudium Jak sie skonczy transferem to bardzo dobrze sie skonczy o wiele lepszy wybor niz nico ;3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?