0

@Arekvip Araujo? Nie wiem moze slupkiem? Na pewno mniej bledow popelni ;)

0

@Coveta Wiadomo ze zostanie i bedzie pobieral swoja pensje jest do tego przyzwyczajony

1

@Kgorecki2500 Vege kebab

0

@gohan77 Zobacz jak gral w tym sezonie liczby ma na poziomie zawodnika za 15mln nie 60 a jego brat mial o wiele lepszy sezon.
Ogladalem pare meczy jego w tym sezonie i to jest dla mnie jakas paranoja ze kibice go chca (tak to transfer kibicow bo laporta zrobi wszystko zeby zdobyc ich poparcie przed wyborami) a sam trener ma racje ze woli diaza bo jest zwyczajnie duzo lepszym zawodnikiem.

3

@esem91 Takim jasnowidzem moze byc kazdy ;)
W ciagu roku bedzie rozejm na ukrainie ;)

0

@Lewy952468xx Oczywiscie ze diaz, Jest o wiele lepszym zawodnikiem niz nico.

0

@Norbiidolyamal Raczej odwrotnie.

1

@gohan77 To ze diaz powinien przejsc do barcelony a nie przecietny nico...

1

@Ghostface Nr 2 to 100% prawdy bo faktycznie gdy konczyl sie material zrodlowy to gra o tron mocno obnizyla loty

0

@koraldinho49 Christensen to powinna byc podstawa razem z martinezem

0

@Czarny_ck Po ile od lozy sprzedawaliscie? Kto kupil najdrozsza?

0

@DonPancio Nico i bramki XD

0

Ten kometarz "wyroczni aka redakcji fcbarca" to zawsze beka XD

0

@Lionel_Messi10 Bardzo smutna wiaomosc bardzo...
To bedzie mega wtopa

2

@Filipem Pewnie fake takiej kwoty by nie odrzucili.

0

@Faro 90 mln za niego to jakis smieszny zart XD 30 max wart

0

Niech zostaje w atlheticu to jego poziom.

2

@APTAPT Leao lub diaz to powinnien byc piorrytet ale tak to jest jak kibicie wybieraja zawodnikow.
Niestety lapcio jest poddanty na presje kibicow niedlugo wybory wiec zadowoli ich jak tylko moze.
To ze taki nico mial bardzo slaby sezon co potwierdzaja liczby to jzu malo kto wie,

2

@Criss18Barca Bardziej niepokoja jego slabe liczby i slaba gra przez caly sezon.

1

Smuci brak info o diazie ale to cisza przed burza mam nadzieje!

0

@Luccas Oby! Niech zostanie bohaterem barcelony i zablokuje ten transfer!

1

Tebas dzialaj i blokuj transfer! Przydaj sie razz na cos zeby barcelona nie popelnila tego mega duzego bledu!

0

@partymaker Czesciowo ma racje cubarsi w wielu mecach zawodzi i robi proste bledy jak dla mnie potrzebny topowy obronca a cubarsi na zmiane.

0

@Gaucho Ja dalej mam nadzieje ze diaz przejdzie i nico to zaslona dymna zeby wymusic na nim presje.

0

@Fantastyczny Chłopiec Nico to tez nie ten kaliber na zawodnika barcelony a feran zjada liczbami nico.

0

@Derean My? Jak zarabiasz tyle to wez pozyc troche.

0

@RoberDzik Jak nico jest za slaby na 1 sklad wchodznie z lawki max i oby nie przeszedl do barcelony.

0

@mkl87 Z nico na lawce tak :)

1

Oby diaz albo leao!

0

To teraz cale silyu po diaza!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?