Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Tlener Nie miewa sie nie gra w ogole.
2
@Gibbon_FCB Cubarasi mocny zjazd zaliczyl na koniec sezony wiec razcej martizen jest lepszy ogolnie.
1
@blakkudium Diaz ewntualnie laeo zaden nico.
0
Prawda to ze swiatek jest les? W sumie mi to obojetne traktuje jako ciekawostke.
0
@DragonxNF Przestancie juz z tym nico. Ten sezon go zweryfikowal a ludzie nadal zyja dwoma dobrymi meczami na mistrzostwaach swiata.
0
@4drian0 Nie dla mnie pewnie skoro skyrim w ogole mi nie podszedl
0
@Blanco16 Takie 6/10 naciagane cos tam probowal ale nie wszystko wychodzilo mial okazje ktore zmarnowal.
2
Karny na 100% powinien byc
0
@Smixu W tym meczu to zefirek jest jak i w calym sezonie.
0
@DragonxNF Oby nigdy ;3 No i na 99.99% na szczescie nie przejdzie./
0
@greedo Trolujesz mam nadzieje on jest mocno przecietny co widac w tym meczu.
0
@DragonxNF Lewy blokuje konkretnie jego pensja za rok bedzie klasowy napastnik sprowadzany.
0
@VeB 1899 Jak zawsze czyli slabo.
1
@19Macio93 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Derean Slabe decyzie slaby drybling slaby strzal. Jakies plusy poz jednym ze fajne cieszynki z yamalem robi?
0
@tbas Dlatego zaluje ze tah nei przyszedl razem z maritezem by stanowili idealna obrone. Cubarasi wtedy 1 do rotacji on ma 18 lat i jeszcze wiele czasu na nauke bo nadal popelnia sporo bledow/
1
@partymaker Taka gorsza wersja Laeo i to sporo.
0
@MichalZZZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@GTBTP Aramani stronger mocno czuc wanilie?
Mam armani code absolute ktory w podstawie mial wannilie i dotarlo do mnie ze zapachy waniliowe sa nei dal mnie a zawsze zapomninam sprawdzic jak pachnie ten armani stronger.
0
@MichalZZZ Czemu royal 1milion? Sam mialem pare odmian ale chyba najlepszy jest pafrum
0
@lucas/catalan Wielu zalezy od okolicznosci i pory roku.
Latem wiosna w dzien klasycznie ck one i dolce light blue intense lun armani diamond. Wiczorami paco rabane 1 milion perfum prada milano lub moj ulubiony isl Y le perfume.
Oklicznosciowe i formalne wyjscia dior savage elixir.
0
@Goralkov Jak pilkarz bedzie chcial to trzeba oplacic klauzule i tyle maja do gadania :P
0
Tylko Laeo lub Diaz a zdecydowanie nie dla nico.
0
Do moich kolegos strzelano.
4
@Tatazolwinia Patrzac na jego gre w tym sezonie to nico raczej jest oslabieniem niz wzmocnieniem.
WIekszosc tu zyje 2 dobrymi meczami na mistrzostwach swiata a pomija ze ten sezon delikatnie mowiac mial sredni.
0
@Litman Tak tak XDDDDDD
1
@novy1899 No nas chyba nie stac (chyba ze jest tu jakis multimiloner) ale barcelone pewnie stac.
0
@liber02 Wlasnie dlatego dostal taki duzy bonus by pensja nie grozila drabince prac i zasadom ligi co do wynagrodzen.
Zreszta zawsze mnie smiesza ludzie ktorzy sie tak martwi o nie swoje pieniadze XD
2
@gaq Na szczescie bedzie diaz a nie nico :)
0
@Bzyczekk Do girony to 5 mln max i to jeszcze w ratach.