13

@Tlener Nie miewa sie nie gra w ogole.

2

@Gibbon_FCB Cubarasi mocny zjazd zaliczyl na koniec sezony wiec razcej martizen jest lepszy ogolnie.

1

@blakkudium Diaz ewntualnie laeo zaden nico.

0

Prawda to ze swiatek jest les? W sumie mi to obojetne traktuje jako ciekawostke.

0

@DragonxNF Przestancie juz z tym nico. Ten sezon go zweryfikowal a ludzie nadal zyja dwoma dobrymi meczami na mistrzostwaach swiata.

0

@4drian0 Nie dla mnie pewnie skoro skyrim w ogole mi nie podszedl

0

@Blanco16 Takie 6/10 naciagane cos tam probowal ale nie wszystko wychodzilo mial okazje ktore zmarnowal.

2

Karny na 100% powinien byc

0

@Smixu W tym meczu to zefirek jest jak i w calym sezonie.

0

@DragonxNF Oby nigdy ;3 No i na 99.99% na szczescie nie przejdzie./

0

@greedo Trolujesz mam nadzieje on jest mocno przecietny co widac w tym meczu.

0

@DragonxNF Lewy blokuje konkretnie jego pensja za rok bedzie klasowy napastnik sprowadzany.

0

@VeB 1899 Jak zawsze czyli slabo.

1

@19Macio93 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Derean Slabe decyzie slaby drybling slaby strzal. Jakies plusy poz jednym ze fajne cieszynki z yamalem robi?

0

@tbas Dlatego zaluje ze tah nei przyszedl razem z maritezem by stanowili idealna obrone. Cubarasi wtedy 1 do rotacji on ma 18 lat i jeszcze wiele czasu na nauke bo nadal popelnia sporo bledow/

1

@partymaker Taka gorsza wersja Laeo i to sporo.

0

@MichalZZZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@GTBTP Aramani stronger mocno czuc wanilie?
Mam armani code absolute ktory w podstawie mial wannilie i dotarlo do mnie ze zapachy waniliowe sa nei dal mnie a zawsze zapomninam sprawdzic jak pachnie ten armani stronger.

0

@MichalZZZ Czemu royal 1milion? Sam mialem pare odmian ale chyba najlepszy jest pafrum

0

@lucas/catalan Wielu zalezy od okolicznosci i pory roku.
Latem wiosna w dzien klasycznie ck one i dolce light blue intense lun armani diamond. Wiczorami paco rabane 1 milion perfum prada milano lub moj ulubiony isl Y le perfume.
Oklicznosciowe i formalne wyjscia dior savage elixir.

0

@Goralkov Jak pilkarz bedzie chcial to trzeba oplacic klauzule i tyle maja do gadania :P

0

Tylko Laeo lub Diaz a zdecydowanie nie dla nico.

0

Do moich kolegos strzelano.

4

@Tatazolwinia Patrzac na jego gre w tym sezonie to nico raczej jest oslabieniem niz wzmocnieniem.
WIekszosc tu zyje 2 dobrymi meczami na mistrzostwach swiata a pomija ze ten sezon delikatnie mowiac mial sredni.

0

@Litman Tak tak XDDDDDD

1

@novy1899 No nas chyba nie stac (chyba ze jest tu jakis multimiloner) ale barcelone pewnie stac.

0

@liber02 Wlasnie dlatego dostal taki duzy bonus by pensja nie grozila drabince prac i zasadom ligi co do wynagrodzen.
Zreszta zawsze mnie smiesza ludzie ktorzy sie tak martwi o nie swoje pieniadze XD

2

@gaq Na szczescie bedzie diaz a nie nico :)

0

@Bzyczekk Do girony to 5 mln max i to jeszcze w ratach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?