0

@Lucyffffer1922 Nie pale w ogole haszu itp a to nie jest nick od haszu tylko od haszowania to informatyka nie zielone tematy ;)
Mam nadzieje ze nico nie przejdzie bo jak przyjdzie to jestem na 100% pewien ze bede musial napisac "a nie mowilem"
Milego wieczoru bez odbioru.

0

@Vurt No XD dla kazdego kto chce nico w barcelonie bez odbioru XD

0

@Lucyffffer1922 XDDDDD popatrz na jego statyski w tym sezonie, popatrz na jego mecze w tym sezonie ;)
A sorry ale pewnie zyjesz mistrzostwami swiata gdzie zagral 2 dobre mecze.
No i fajnymi cieszynkami z yamalem.
TO JEST PRZECIEZTNY GRAJEK i kazdy kto tego nie widzi nie zna sie na pilce.|

I tez zadnym arugmentem nie jest ze klub sie zna i maja wieksza wiedze niz ja bo i ta sama barcelona sciagnela victora roque XD

0

@Gaucho Akurat w realu nie biora slabych zawodnikow jak nico i po co im kolejny skrzydlowy wiardygodnosc bliska zeru :)

0

Nico Williams?
Nie dziekuje.
Luis Diaz?
Tak poprosze bo to najlepszy wybor!

0

@CLS63AMG To ten ktory sie szczycil ze zaprowadza pokoj na swiecie ze wojne na ukrainei zakonczy w pare dni i ze za jego kadencji usa nie prowadzilo zadnej wojny XD?

1

@fart Trzeba jechac szybciej niz oni XD

1

Tebasiku ratuj zeby barcelona nie popelnila najwiekszego bledu ostatnich lat i nie kupila przecientego nico.

1

@lajcior Nalesniki spoko

3

Tylko diaz a nie nico ;/
To bedzie mega wtopa.

0

@Gaucho Tylko diaz!

0

@aspr1me Nie, barcelona idzie po diaza nie slabego nico!

0

@turhiay Oby sie nie udalo!

2

@Hadim Jak diaz zjada nico na sniadanie. Ludzie chyba nie widza jak slabo gral w tym sezonie nico.

0

@MILOSZ_F22 Diaz to zlota opcja nico to brazowa.

0

@ViscaelBarca2007 Ty widziales mecze nico? Czasami uda mu sie szybkoscia kogos ominac ale dalej to juz slabo.
Zdecydowanie za slaby na barcelone.

0

@kanver_ A juz na pewno nie tak slabego jak nico.
Diaz w tym sezonie 17 goli i 8 asyst.

0

@lajcior Tatuaze u dziewczyn kiedys obciach teraz jeszcze wiekszy.

0

Jak przyjdzie to smutna buzia :(

0

@bodziu11arret 3 aktualnie raczej. Pena chce odejsc garcia i ter stegen sa a szczesny nie podpisany jeszcze

3

@preemo Zalezy co wylosuje tebasa

0

@gracianho7 Oby nie przeszedl!

0

To niech zostanie atlethic prosze.

0

@Criss18Barca za slaby jest

0

@Lionel_Messi10 Na szczescie nie

0

@Gaucho Oby nigdy w barcelobnie nie zagral.

1

@HypeR Barcelona kupila nie my

0

Szczere zyczenia dla rywali niech oni sie na niego nabieraja :)

0

@AlwaysBlaugrana Nas? Nas raczej nie i mozliwosci nawet takich nie mamy bo nikt z nas nie jest fcbarcelona ale klub zapewne stac choc mam nadzieje ze nico nigdy nie przjedzie do barcelony jest zdecydowanie za slaby.

1

@fc20barca Bo fajne cieszynki z yamalem robi.
Statystki slabe pensja i cena wygorwana masa slabych meczy a dobre mozna policzyc na palcach jednej reki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?