Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyffffer1922 Nie pale w ogole haszu itp a to nie jest nick od haszu tylko od haszowania to informatyka nie zielone tematy ;)
Mam nadzieje ze nico nie przejdzie bo jak przyjdzie to jestem na 100% pewien ze bede musial napisac "a nie mowilem"
Milego wieczoru bez odbioru.
0
@Vurt No XD dla kazdego kto chce nico w barcelonie bez odbioru XD
0
@Lucyffffer1922 XDDDDD popatrz na jego statyski w tym sezonie, popatrz na jego mecze w tym sezonie ;)
A sorry ale pewnie zyjesz mistrzostwami swiata gdzie zagral 2 dobre mecze.
No i fajnymi cieszynkami z yamalem.
TO JEST PRZECIEZTNY GRAJEK i kazdy kto tego nie widzi nie zna sie na pilce.|
I tez zadnym arugmentem nie jest ze klub sie zna i maja wieksza wiedze niz ja bo i ta sama barcelona sciagnela victora roque XD
0
@Gaucho Akurat w realu nie biora slabych zawodnikow jak nico i po co im kolejny skrzydlowy wiardygodnosc bliska zeru :)
0
Nico Williams?
Nie dziekuje.
Luis Diaz?
Tak poprosze bo to najlepszy wybor!
0
@CLS63AMG To ten ktory sie szczycil ze zaprowadza pokoj na swiecie ze wojne na ukrainei zakonczy w pare dni i ze za jego kadencji usa nie prowadzilo zadnej wojny XD?
1
@fart Trzeba jechac szybciej niz oni XD
1
Tebasiku ratuj zeby barcelona nie popelnila najwiekszego bledu ostatnich lat i nie kupila przecientego nico.
1
@lajcior Nalesniki spoko
3
Tylko diaz a nie nico ;/
To bedzie mega wtopa.
0
@Gaucho Tylko diaz!
0
@aspr1me Nie, barcelona idzie po diaza nie slabego nico!
0
@turhiay Oby sie nie udalo!
2
@Hadim Jak diaz zjada nico na sniadanie. Ludzie chyba nie widza jak slabo gral w tym sezonie nico.
0
@MILOSZ_F22 Diaz to zlota opcja nico to brazowa.
0
@ViscaelBarca2007 Ty widziales mecze nico? Czasami uda mu sie szybkoscia kogos ominac ale dalej to juz slabo.
Zdecydowanie za slaby na barcelone.
0
@kanver_ A juz na pewno nie tak slabego jak nico.
Diaz w tym sezonie 17 goli i 8 asyst.
0
@lajcior Tatuaze u dziewczyn kiedys obciach teraz jeszcze wiekszy.
0
Jak przyjdzie to smutna buzia :(
0
@bodziu11arret 3 aktualnie raczej. Pena chce odejsc garcia i ter stegen sa a szczesny nie podpisany jeszcze
3
@preemo Zalezy co wylosuje tebasa
0
@gracianho7 Oby nie przeszedl!
0
To niech zostanie atlethic prosze.
0
@Criss18Barca za slaby jest
0
@Lionel_Messi10 Na szczescie nie
0
@Gaucho Oby nigdy w barcelobnie nie zagral.
1
@HypeR Barcelona kupila nie my
0
Szczere zyczenia dla rywali niech oni sie na niego nabieraja :)
0
@AlwaysBlaugrana Nas? Nas raczej nie i mozliwosci nawet takich nie mamy bo nikt z nas nie jest fcbarcelona ale klub zapewne stac choc mam nadzieje ze nico nigdy nie przjedzie do barcelony jest zdecydowanie za slaby.
1
@fc20barca Bo fajne cieszynki z yamalem robi.
Statystki slabe pensja i cena wygorwana masa slabych meczy a dobre mozna policzyc na palcach jednej reki