1

@T^L A jeszcze inni ze nikt sie o niego nie zabija bo nie jest az tak dobry.

1

@thcmenel420 Sadze ze nie, w klubie nie sa glupi i widza jak gra w tym sezonie nico,
Podpowiem slabo i nie jest warto obecnie 30mln.

4

@Carlosss XDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Dzieniu Ale to bylo wiadomo od dawna ale geniusze pisali ze nie stac barcelony od dawna na nic.

0

@Czarny_ck No tak bo sie "kumpluje" to bierzmy przecietnego nico XD
Super argument.

0

@sciahoo Jedyne co zrobil to z siebie debila ludzie nie potrafia przetwarzac informacji poprawnie i zwyczajnei sa zbyt glupi czego ty i on jest idealnym przykladem :)
p

0

Komentarz usunięty

0

@rodineusz XDDDDDDDDDD

0

@Uven Czytales w ogole to co tu napisal?
Ze plotki o tym ze sie zle prowadzil nie byly prawdziwe.
Neymar sie spoznil pewnie wiecej razy co pozniej przyznawali i nikt z tego nie robil w gazetach afery.
Wlasnie przez takei traktowanie go klasmtwa i przecieki ze sie spoznil ze 2-3 razy odszedl mimo ze chcieli zeby zostal.
Zrobili sobie kozla ofiarnego z dembele zarzucajac mu wszystko a mnie to zawsze smieszylo bo skad gazety wiedzialy co on robi w domu itp XD

0

@Cule1797 Zmiana durzyny na taka ktora ma trenera ktory potrafi wydobyc co najlepsze. Za czasow dembele nie bylo dobrego trenera w barcelonie obstawiam ze flick by z niego zrobil jeszcze lepszego zawodnika niz jest obecnie.
Ehh ale by to chodzilo teraz...

0

@Kazragore Przez te 5 lat nie mial ani chwili dobrego trenera.

0

@sciahoo XDDDDDDDDD
Jakso nie slyszalem zeby na niemieckich autostradach byla plaga wypadkow a tam ludzie jezdza ponad 250
Wiekszosc ludzi o predkosciach powyzej 200 wypowiada sie jadac starym oplem i nie maja pojecia ze mozna jechac szybko i bezpiecznie jak ktos jest dzbanem to zrobi wypadek smiertelny przy 150.

0

@Hosh Czyli jak napisalem brawura i brak wyobrazni. Ja na taka jazde pozwalam sobie tylko na drogach ktore dobrze znam ktore sie do tego nadaja i tylko w dobrych warunkach pogodowych.
No wiec nie kazdy kto jedzie ponad 200km jest potencialnym morderca bo to duze naduzycie.

2

@Hosh To nie szybka jazda zabija ludzi a brawura i brak wyobrazni.
Mi zdarzylo sie jechac 250 ale nigdy nie bylem blisko wypadku i tylko gdy mialem caly pas wolny. gdy zblizalem sie do jakiegos pojazdu ktory jechal tak jak ja lewym pasem ruchu to juz z daleka zaczynalem hamowac i nie walilem po dlugich itp.

0

@Litman Bez przesady barcelona juz nie daje az takich kontraktow tu nie ma co porownywac z tym co bylo.

3

@Litman Tutaj sie barcelona sama wydymala dajac mu taki kontrakt.

1

@ShawnC Przy plowie? 4/5 tych strzalow by nie wyjal zaden bramkarz.

0

@Rhaan Sytuacja wyglaad troche inaczej niz ludzie mysla.
Najwieksza przeszkoda byla pensja kasa na transfer sie znajdzie na zawodnika chodzi zeby sie zmiescic w limitach plac i tyle.

0

@gaq Nie dla nico diaz najlepszy z tej 3

0

@Faro Ja tam jestem na plusie. A barcelona dlugi ma i co z tego? Stac ich spokojnie na taki trasfer.
Myslicie ze to jak w grze a kupuje tego a tam sprzedaje to musi byc wszystko przemyslane.
Musza wiedziec czy ter stegen odejdzie co ze szczesnym do tego ledwo sezon sie zakonczyl jest sporo czasu na ruchy a tu panika widze juz XD

0

@Irmscher10 Tam nie robia ustawek tam sie trafiaja lapanki jak jacys kibicie jada na mecz.
To sa dwie rozne rzeczy akurat.

0

@adi7adi8 Sadze ze w zarzadzie nie sa glupi i nie beda sprowadzac tak slabych graczy jak nico.

0

@Kozinho. Brak nico to najlepsza wiadomosc najbardziej przreklamowany typ.

1

@WiktoRVEB Nas nie ale fc barcelone pewnie stac.

0

@Benz Oczywiscie ze bedzie kara wiezienia

0

Komentarz usunięty

0

@Qaz123 My nie ale barca ma kase

2

"Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie"
Ze co? XDDDDDDDDD

0

@RoberDzik O co w ogole chodzi pytam z ciekawosci bo w ogole sie nie interesuje polityka i nie sledze wydarzen.

1

@Uven 0 meczy w lidze (nie no ma zaliczone 3 ale to po pare minut) no faktycznie cos gral jedynie na jakies ogorki go wrzucali w lidze konfederacji.
Prawda jest taka ze sie odbil od powaznej pilki w premier leauge.
Wiec tak zdecydowanie przepadl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?