Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcBforever221 Oby jak najwiecej gral.
1
@Foton 0 winy ter stegena przy bramce to byl rykoszet.
2
Szkoda...
W takiej formie szczesny to tykajaca bomba
0
@FcBforever221 Jak znowu? Do tej pory nic nie odwalil bramka nie jego wina to rykoszet.
0
@Foton Nie puscil babola zero jego winy tylko hejterzy beda widziec blad bo gdyby w podobnej sytuacji byl szczezny to narracja by inna byla
0
@Lewangoooolsky XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@StanBarcyFan XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@kampe XDDDDDDDDDDDDD
0
@Lewangoooolsky Jak mial po rykoszecie ocenic trjejktorie XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@La Pulgaa No on i aruajo juz chetnie nigdy bym w koszulce barcelony nie zobaczyl niech im sie wiedzie w innym klubie.
5
Nie ma nic gorszego niz la rambla podczas przegrywanego meczu.
Ilosc jadu i pesymizmu ludzi tutaj przekracza wszeslkie granice.
M ilego ogladania i wiecej wiary mniej hejtu.
0
@barcanawieki Boze ludzie...
Pilka leciala w jednym kierunku wykonal ruch w kierunku ktorym leciala pilka a tej po rykoszecie trajektoria sie zmienila i nie ma bramkarza ktory nagle by jakims cudem zmienil ruch
0
@StanBarcyFan Ale co zrobil zlego ter stegen? Gol po rykoszecie 0 jego winy ale odkad szczesny jest to nagle ilosc hejterow ter stegena dramatycznie wzrosla ;)
0
@NeyJr11 No jeden strzal obronil gol po rykoszecie 0 jego winy.
0
@Barcaa12 XD Tak bo to jego wina ze rykoszten aruajo zaliczyl XD
0
@doc Polski byl nie raz juz.
1
Wszyscy ktorzy cos pisza na ter stegena po tym rykoszecie niech sie pukna w czolo.
0
@kaczy1989 Jak barcelona sprzeda pene to zostanie z ter stegenem ktory emerytem nie jest i szczesnym ktory jak na wiek bramkarze nie jest jeszcze tragedia.
Musza szukac nowego bramkarza i pewnie to robia my mozemy jedynie pisac.
0
@clyde Probe samobojcza.
Nie wiem jak mozna pisac probe s? Wtf
1
@budel17 To nie wina czasow to wina ludzi. Dreczenie innych bylo zawsze jak nie bylo interentu rowniez.
0
@kaczy1989 Szczerze? Bo szczesny gra slabo, miewal dobre mecze ale ilosc bledow ktore popelnil no jest duza...
Jasne chcialbym zeby bronil jak najdluzej ale nie w takiej formie...
1
@Lewangoooolsky Taak ostanie mecze pokazuja ze szczesny top 10....
3
@Iniesta19820815 Bez przesady to nie kontuzja ktora trwala pol roku tylko pare tygodni wiec moze wracac bez tych magicznych 20 minut.
3
@bartekvisca Nie sadze, messi mial duza wieksza konkurencje jak wchodzil do druzyny i zwyczajnie mial to cos co juz wtedy kazdy chyba widzial.
Yamal pewnie sweitny na swoj wiek ale nie ma podjazdu do nawet slabszego jezeli chodzi o liczby mesiego.
0
@partymaker Nie wszystko jest wina trenera sklad 2 druzny bardzo sie zmienil.
0
@SadeckiKocur Sadze ze takich graczy jak yamal czy cubarasi to kazdy trener by wprowadzil do 1 druzyny ale to ze nie wchodza zadni nowi nie jest tez wina Flicka obecnie druga druzyna radzi sobie duzo gorzej i nie co roku trafiaja sie pilkarze na miare pierwszego zespolu.
1
@MajkiYB Na 100% jak juz i tak w to watpie zeby stanowili zagrozenie to zdecydowanie najslabsza druzyna w lidze
0
@BezglutenowyPedri Miewa dobre interwencje nawet bardo dobre gdzie nie kazdy bramkarz by to wyjal problem jednak jest taki ze duzo slabych tez ma...
15
No i prawidolowo zagral fatalny mecz.
0
@Derean Sadze ze poczatkujacy pilkarze bez wielu meczow o stawke moze faktycznie grac duzo gorzej na wyjezdzie ale ograni pilkarze z mocna psychika radza sobie tak samo dobrze wszedzie.
Wygrane barcy na stadione realu to potwierdzaja o rewanz jestem spokojny bedzie dobrze.