Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@krzy_mlyn XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@MagdJanko Pracujesz w dziale prawnym barcelony? Szacun
1
@goldensun Skoro sad uznal ze jest wszystko ok to odpuszczasz a nie walcvzysz dalej bo to idzie w swiat.
0
Komentarz usunięty
0
@BezglutenowyPedri Okolo 90% graczy z tego co widze jest mocno zawiedzionych wiekszosc nie zamierza kupowac przewiduje wtope jak z wii u gdzie pierwsze wii byla mega sukcesem tak kolejna konsola oparta na tym samym patencie polegla.
Tutaj zauwazam podobna analogie.
Jedyny plus dla niny ze ich gry nadal sa i niech pozostana eksluzywne dla ich konsol to co sony zrobilo to strzal w kolano.
0
@Bajson Bo widza ze to nie jest pilkarz z wielkim potencialem, nigdy nie zblizy sie do poziomu nawet takiego dembele.
Oby do barcy nie trafil szkoda kasy.
7
Szpakowski jest najgorszy... To taki strazburger z familady tylko komentatorki
0
@Hindus zXDdd morda
0
Za jakie grzechy szpakowski...
0
Oby go brali!!!!
1
@karolpiłkarz Trener ktory potrafi poukladac zespol i wydobyc wszystko co najlepsze z zawodnika w barcelonie mial tylko slabych i bardzo slabych trenerow.
Sadze ze za flicka by gral rownie dobrze a moze i lepiej niz obecnie.
0
@Ilka Moga pograc 120 i przegrac najlepiej :P
0
@Pinek5 Nie wazne ze dwie rozne pozycje, bierzesz przyklad polskiego obroncy i nie mozesz powiedziec ze jest gorszy niz np yamal bo to inna pozycja?
Oczywiscie ze mozna porownac poziom pilkarza mimo ze graja na innej pozycji i obecnie zwyczajnie pedri jest lepszym pilkarzem niz yamal.
10
@Astad Suarez? Widzisz mnie?
2
Na chwile obecna to pedri>yamal ale ten drugi ma jeszcze czas na bycie lepszym :P
1
@Simon1777 Bez przesady psg slabe nie jest a kaas znakomita. Pewnie w koncu lige mistrzow wygraja rowniez.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie no jak juz bedzie mistrz zapewniony to ze 2 mecze w lidze moze rozegrac :P
0
No spoko czekam na tytul newsa na poczatku sezonue pierwszy z 70 finalow.
0
@13th Jak ktos stoi przed przejsciem i gada to nie musisz, musi byc pokazany zamiar przejscia wtedy sie zatrzymujesz
1
@Eto'o9 R10 Bez mocnej lawki wiele sie nie ugra a jego liczby przemawiaja ze przedluzeniem kontraktu.
0
@comtedurgell Bramkarz nie wymaga takiej techniki jak zawodnik z pola dlatego tez nie psuja ich zbytnio trenerzy w mlodych latach.
1
@fart Ja jestem szczesliwy ze nie ogladam i nie bede ogladal meczow reprezentacji polski jak i kazdych innych :)
0
@PepGuardiola1971 To akurat widac w kazdym meczu ze nie jest
0
@Hadim xd NIE dla nico w barcelonie, nie nadaje sie.
0
@Salchent nico nie
0
@Messibestplayerintheworld xddddddddddddddddd
1
@Messiankaramessi Okropne sa takie osiedla dom obok domu.
0
@Criss18Barca A co jak chce jako samotna osoba bez planow na dzieci wybudowac dom? Takie przepisy rozumiem wtedy w ogole nie obowiazuja?
1
@Messibestplayerintheworld Tylko nie nico wiliams
1
@Szymemdymek Nienawidzisz ludzi bo jeden z 8 miliardow przejechal ci kota i pewnie nawet tego celowo nie zrobil.
Aha
Ma to sens... ;)