2

@krzy_mlyn XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@MagdJanko Pracujesz w dziale prawnym barcelony? Szacun

1

@goldensun Skoro sad uznal ze jest wszystko ok to odpuszczasz a nie walcvzysz dalej bo to idzie w swiat.

0

Komentarz usunięty

0

@BezglutenowyPedri Okolo 90% graczy z tego co widze jest mocno zawiedzionych wiekszosc nie zamierza kupowac przewiduje wtope jak z wii u gdzie pierwsze wii byla mega sukcesem tak kolejna konsola oparta na tym samym patencie polegla.
Tutaj zauwazam podobna analogie.
Jedyny plus dla niny ze ich gry nadal sa i niech pozostana eksluzywne dla ich konsol to co sony zrobilo to strzal w kolano.

0

@Bajson Bo widza ze to nie jest pilkarz z wielkim potencialem, nigdy nie zblizy sie do poziomu nawet takiego dembele.
Oby do barcy nie trafil szkoda kasy.

7

Szpakowski jest najgorszy... To taki strazburger z familady tylko komentatorki

0

@Hindus zXDdd morda

0

Za jakie grzechy szpakowski...

0

Oby go brali!!!!

1

@karolpiłkarz Trener ktory potrafi poukladac zespol i wydobyc wszystko co najlepsze z zawodnika w barcelonie mial tylko slabych i bardzo slabych trenerow.
Sadze ze za flicka by gral rownie dobrze a moze i lepiej niz obecnie.

0

@Ilka Moga pograc 120 i przegrac najlepiej :P

0

@Pinek5 Nie wazne ze dwie rozne pozycje, bierzesz przyklad polskiego obroncy i nie mozesz powiedziec ze jest gorszy niz np yamal bo to inna pozycja?
Oczywiscie ze mozna porownac poziom pilkarza mimo ze graja na innej pozycji i obecnie zwyczajnie pedri jest lepszym pilkarzem niz yamal.

10

@Astad Suarez? Widzisz mnie?

2

Na chwile obecna to pedri>yamal ale ten drugi ma jeszcze czas na bycie lepszym :P

1

@Simon1777 Bez przesady psg slabe nie jest a kaas znakomita. Pewnie w koncu lige mistrzow wygraja rowniez.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Nie no jak juz bedzie mistrz zapewniony to ze 2 mecze w lidze moze rozegrac :P

0

No spoko czekam na tytul newsa na poczatku sezonue pierwszy z 70 finalow.

0

@13th Jak ktos stoi przed przejsciem i gada to nie musisz, musi byc pokazany zamiar przejscia wtedy sie zatrzymujesz

1

@Eto'o9 R10 Bez mocnej lawki wiele sie nie ugra a jego liczby przemawiaja ze przedluzeniem kontraktu.

0

@comtedurgell Bramkarz nie wymaga takiej techniki jak zawodnik z pola dlatego tez nie psuja ich zbytnio trenerzy w mlodych latach.

1

@fart Ja jestem szczesliwy ze nie ogladam i nie bede ogladal meczow reprezentacji polski jak i kazdych innych :)

0

@PepGuardiola1971 To akurat widac w kazdym meczu ze nie jest

0

@Hadim xd NIE dla nico w barcelonie, nie nadaje sie.

0

@Salchent nico nie

0

@Messibestplayerintheworld xddddddddddddddddd

1

@Messiankaramessi Okropne sa takie osiedla dom obok domu.

0

@Criss18Barca A co jak chce jako samotna osoba bez planow na dzieci wybudowac dom? Takie przepisy rozumiem wtedy w ogole nie obowiazuja?

1

@Messibestplayerintheworld Tylko nie nico wiliams

1

@Szymemdymek Nienawidzisz ludzi bo jeden z 8 miliardow przejechal ci kota i pewnie nawet tego celowo nie zrobil.
Aha
Ma to sens... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?