0

@NeroTFP1 Moze xavi jest wolny!
Warto zaryzykowac ;)

0

60 milionow i papa Araujo? NA tak czy na nie?
Ja na tak zdecydowanie.

0

@tadzik447 Labamba cos pomylila bo dawalem odpwiedz do tego powyazej XD

0

@QQL5 No takie uczciwe 6/10

2

@NeroTFP1 Przyrodniczy to nic, pamietam ze sciagajac jakis film dostawalo sie czasem film przyrodniczy z dziecmi ale nie dla dzieci.
To byly dzikie czasy.

0

W ogole sie nie interesuje polityka (tzn cos tam do mnei dociera i jakas minimalna wiedze mam) i nie zamierzam w ogole glosowac (nie, tez nie narzekam na stan panstwa) ale mam takie pytanie skad w ogole taki hejt na trzaskowskiego?
Ogolne poglady czy konkretne wypowiedzi lub dzialania?

1

@Sekstet2009 Oczywiscie ze moze umowa to umowa obie strony musza sie z niej wywiazac wiec pewnie zostanie do konca kontraktu i tyle.

1

@tadzik447. No jasne napisane jest "Oczywiście, klub nie zarobi wtedy na zawodniku ani jednego euro, ale dzięki porozumieniu z zawodnikiem i jego otoczeniem, zaoszczędzi na płaceniu mu pensji przez dwa lata, wynoszącej blisko 14 milionów euro brutto rocznie"

Ale to bzdury na 99.9% nie zrezygnuja z ani jedno euro no chyba ze beda mieli oferte lepsza ale nikt mu nie da 1/4 tego co mu barca daje.

0

@bartulek98 Sufit to on akurat ma nisko. Za slaby na barcelone.

0

@bartulek98 Oby nie, zawsze nie dla nico w barcelonie.

0

Piekna wiadomosc ze nie chca nico.

0

@Kengo Nie polecam slaby film.

0

@pt9 Normalnie dziewczyny nie robia 2

0

@ali3gator No miesa i ryby nie sa zdrowe do tego mrozone jedzenie zwieksza ryzyko kamieni i kolejna sprawa nigdy nie wiadomo co pilkarz je szczegolnie bramkarz ktory takiej kondycji jak pilkarze nie wymaga i czasem pozwalaja sobie na wiecej.

0

Pierwszy dobry trener od czasow luisa enrique to i wyniki i gra sa wyjatkowe.

Czasami sie zastnawiam czy prezesi byli tak glupi by zatrudniac przecietnych trenerow jak setien lub bylych pilkarzy (komean i xavi) czy jednak to mialo drugie dno.
Tyle lat stracocnych przez trenerow ktorzy tylko ciagneli ten klub w dol z pojedynczymi trofeami ale bez pieknej gry i nadzieji na lepsze jutro.
Oby to sie juz nie powtarzalo.

0

@spyke Ja np nadal uwazam zeby go sciagnac. Ogolnie to bylo zle zagranie wyrzucil rafhpinie i tam bylo wiecej szczescia niz umiejetnosci.

0

@Stinger_ XDDDDDDDDDDDDDDDDD

5

@FCB24 Zamiast przyznac sie do bledu ze nie sprawdziles czy to legit to dalej jakies bzdury piszesz ze kometarz bylby ponizej krytki
XDDDDDDDDD
Czasami lepiej zamilczec.

0

Taa arsenal zlekcwazy, wyjdzie 2 sklad a wbramce zawodnik z pola a dzien przed meczem zrobia wielka impreze gdzie wszyscy beda pili do bialego rana...

Na takim etapie nie lekcewazenia rywala nie trzeba im tego mowic ;)

0

@Konus69 Panowie nie, real jest slaby moze i wygraja ale nie roznica 3 bramek :P

0

Oby nic z tego nie bylo.

0

@AlexDark00 Mi tam akurat one nie przeszkadzaja. Moga byc.

0

@Derean Ja bym powiedzial ze barcelona zagrala zle w ataku dawno nie wiedzialem tak slabej grze w ataku szczegolnie yamala.

0

@Luccas Taak Roque byl rezerwowym a ta panika to bylo wywieranie presji by zdobyc cos z krotszego wypozyczenia niz zapis w umowie nic wiecej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Xxxbarca4ever Szkoda ze trener go nie sciagnie jak gra slabo...

20

Najgorsze to dzisiaj zdecydowanie yamal, niemal kazda podjeta decyzja bledna i masa przegranych pojedynkow.

2

@esem91 Warzywami i owocami.

0

@ProMILs Rap caly czas jest, tak ten najpopularniejszy stal sie bardziej popowy ale jak lubisz bardziej klasyczny to spokojnie sie taki znajdzie.

0

@loswariatofano To w 2000 by slabe bylo nie mowiac o dzisiejszym poziomie rapu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?