Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Teoria pustego ksiezyca. Nasz ksiezyc jest jednym takim znanym we wszechswiecie istnieje teoria o tym ze w srodku jest pusty.
1
@QQL5 To akurat tlumaczy teoria symulacji.
Chcesz czy nie (wiekszosc nie chce bo chca wierzyc w cuda stworzenia i boskosci ludzkosci)
Wedlug praw "naszej" fizyki nic nie moze powstac z niczego.
Ale tak jak gry nie ma przed stworzeniem silnika gry tak naszego swiata nie bylo i dopiero kiedy powstal silnik ktory byl wielkim wybuchem to nasz swiat powsta.
Nie ma nic co bardziej pasuje do fizyki kwantowej niz teoria symulacji,
0
@Smixu Dlaczego peja kur jest chciales napisac ;)
ALe to akurat wiadomo hahaha
0
@CLS63AMG Ladowanie na ksiezycu malo wazne nic to nie dalo i nei dalo zadnego skoku.
2
Gdyby nie kontuzje i slaby mental to bym sie cieszyl tak zostaje neutral.
0
@gumaz Na pogrzebie. Poza pogrzebem, slubem kogos z rodziny to nie odwiedzam kosciola bo nie jestem katolikiem,
2
Jak ktos kto byl njgorszym trenerem od wielu lat w barcelonie mial zostac doceniony?
Za duzo sznas dostal i juz po pol roku powinno sie z nim jechac i zwolnic go
0
@tbas Ja zlotowki owsiakowi nie dam co innego inne zbiorki.
0
@wyrek Skad u ludzi tyle nienawisci. Wyzywasz dziewczyne ktorej nie znasz nie wiedzac nic o nich.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No wlasnie nie.
Po 1 pilka klubowa to nie nardowa,.
Po 2 zagral tam doslownie jeden bardzo dobry mecz reszta byla przecietna i zastanawialem sie co ludzie w nim widza.
Po 3 ten sezon udowadnia ze nie jest taki dobry jak ludzie mysla.
Zdecydowanie nie dla nico jest zwyczajnei za slaby to bedzie taki lepszy traroe
0
@MesQueUnClub96 Najlepszy polski napastnik to tak. No i tyle.
0
@bielnikk Bzdury chcial odejsc i pewnie gdyby nie wiekszy kontrak to by to zrobil.
0
@krol211 Myślę że euro gabki odegraly tutaj duza role.
Nie oszukujmy sie chodzilo o kase dostal wieksza to podpisze.
0
@Bogan Jak sie nie dowiemy? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.
0
@Rastafarnianin Jedna z nielicznych rzeczy ktore dobrze zrobil pis.
1
@montiel XD jest ok ale nic bym za nia nie oddal ogolnie bez zachwytow.
Roznie w zyciu bywa i co ma byc z nia jak jej nie kocha?
Najlatwiej to oceniac innych to domena ludzi w internecie mozna dzieki temu sie poczuc lepiej.
4
@mientusek1407 Akurat ma racje maseczki u ludzi chorych od wielu lat wystepuja u japonczykow czy w innych azjatyckich krajach.
To jest inna kultura i szkoda ze w polsce to tak nei dziala ze ktos chory jak wychodzi to zeby zmnieszyc ryzyko zarazenia kogos zaklada po prostu maseczke.
1
@mientusek1407 Motrola spoko telefony robie bardziej jak z iphona prznies sie na samsunga.
0
@Astad Nie powinny isc z tego.
Cala kasa powinna byc do podzialu dla klubow ktore braly udzial
0
@TR3YWAY Tatuaze. Odpycha mnie kazda z tatuazami.
0
Pytanie bo obstawilem barce i aeka atetny na superbet aeka prowdzialo do 50 minuty 1:0 i meczprzerwany i co w takim wypadku?
0
@matirix20 Gdyby nie kontuzje i glowa to pewnie bym za nim plakal.
Tak naprawde nic nie wiemy ile mial dostac a ile chcial.
Moze byc tak ze 11 mln mu zaproponowali a chcial np 16 minimum.
Tego sie raczej nie dowiemy
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Bilon87 Wlasnie nawet w onkologi malo jest nowoczesnych lekow wieksozsc to leki sprzed wielu lat ktore bardziej szkodza niz lecza.
Do tego absurdy takie jak: Wyszedl nowy lek ktory dziala u ponad 25% przyjmujacych i calkowicie cofa jeden rodzaj raka ale zeby go brac trzeba najpierw przejsc chemioterapie.
Myslalem ze to zart ale to byl fakt.
To jest dojenie do konca ile sie da z pacietna zaloze sie o milion ze przyjecie tego leku po chemioterapi ktora wyniszcza organizm i calkowicie niemal nasza odbornosc i procesy regenaracji mocno zmniejsza jego skutecznosc.
0
@Joe_Barbaro Jedynie Halland.
2
@Seneka Jest jedna z teori ktora opisuje ze raka moga wywolywac wlasnie pasozyty.
3
@Eric_Abidal_22 Czesto nie ma czegos takiego jak rzetelne badania gdzie jest biznes, czytalem wywiad wlasnie z pracownikiem jednego z laboratorium wyniki tego samego prepeartau moga byc zupelnie inne w zaleznosci od tego kto go zleci ;)
Zaczalem sie interesowac tym gdy siostra zachorowala i to jest jednym slowem tragedia. 9 na 10 amerykanskich lekarzy nie poddalo by sie leczeniu raka ktore sami przepisuja.
Jest polak ktory znalazl przyczyne i wie jak skutecznie leczyc raka doktor burzynski ma swoja klinike w stanach gdzie moze tylko leczyc ludzi w 4 stadium ma setki udukomentowanych przypadow wyleczenia raka w tym takich calkowicie "nieuleczalnych" jak glejak. Od lat firmy farmacetyczne robia co moga by go doslownie udupupic. Chcieli wykupic od niego patenty i jak kazde inne zakopac jednak sie nie dal.
Ostanio tez mial proces bo jedno z dzieci ktore leczyl zmarlo.
To jest smieszne bo w takim wypadku kazdy onkolog powinien byc w wiezieniu bo chemioterapia zabiaj wiecej ludzi niz sam rak.
Jest np tez wypowiedz prezesa amerykanskiego istytutu zdrowia (nie pamietaj jak u nich doslownie sie to stanowisko nazywa) ktory powiedzial ze nie dopusci nigdy leku ktory nie bedzie od wielkiej koprporacji.
To nie sa zadne teorie spiskowe od lat przepysl farmakologiczny nie opiera sie na leczniu przyczyny tylko objawow bo nikt nie chce wyleczyc potencialnego klienta bo wiecej zarobi gdy bedzie wiele lat chory.
Tam gdzie sa pieniadze nie ma sentymentu i zwyczajnie trzeba przejrzec na oczy i nie brac wszytkiego za pewnik co ci powiedza w mediach.
4
@AduŚ07 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Mroziu Akurat racja ze nie zachwycal razem z umtitim to on wlasnie byl tym duzo slabszym.
Nigdy nie zachwycal w barcelonie i czesto popelnial bledy.