3

@valdeq Nie mam dzieci a porazki fcb nie maja dla mnie znaczenia a nawet nie potrzebuje wygranych by czuc sie szczesliwy.

15

@Cule2013 Skoki i kolarstwo.

5

Beyonce to chyba bedzie taka amerykanska Maryla Rodowicz XD

2

@krol211 Potrzebny ktos lepszy niz nico.

1

@ViscaelBarca2007 Jednym slowem dobrze ze latem sie nie udalo go sciagnac :P

1

@DonCarletto Komendant potwierdza?

0

@AnalizaTV Nie jestem jego fanem, przkeazalem informacje nic wiecej a filmik grande widzialem :P

3

Jakby kogos innteresowalo ponoc budda wyszedl za poreczniem 2mln

0

@zaky274 Oczywiste ze nie skladac.

0

Co na to otocczenie nowego camp nou!?

2

@FCB_dimiC Pompa ciepla + panele ale z magazynem mocy.
Sama pompa ciepla + tylko panele to rachunki wychodza wieksze duzo.

0

Jest tu jakis mechanik? Szczegolnie ktory zna sie na (nie za 300k) bmw

0

@Messibestplayerintheworld nie wroci za slaby jest

0

@AduŚ07 O kurde to ja tez dostane? SKoro sie dorobimy to wyslac im numer konta czy jak? Blik pojdzie?

1

@Commando Za duzo mniej :(

0

@Criss18Barca Jak sie schowasz przed wiatrem to bedzie 10!

0

@henk89 No proste grasz w cyfrze lub przewaznie w darmowe gry to Ps5 bez napedu.
Grasz glownie w gry single player i lubisz pudelka bierzesz ps5 slim z napedem.
Gdy lubisz miec wszystko w najlepszej jakosci i dostrzegasz nawet male roznice w rozdzielczosci to ps5 pro bedzie wyborem dla ciebie.

0

@Messibestplayerintheworld Laten temat nico nie powinien wracac.

0

Jest tu jakis mechanik co zna sie najlepiej na bmw?

1

@pawelfcb22 Sa ludzie ktorym podobaja sie drozsze auta. Sam bym nigdy skody nie kupil dla mnie wazny jest wyglad auta

0

@MesQueUnClub_87 Leniwiec koniec kropka dyskusja zakonczona!

0

@Goh Ksiazke czytalem ladnych pare lat temu i nie pamietam o tym ze byla w zwiazku widac malo to istotne bylo.
Miala stosunek przeczytaj jeszcze raz.

Ciri jest 5 najwazniejsza postacia po geralcie yen jasperze i plotce ;)
Nie lubie jej i nie zagram.
Trend obsadzania silnych kobiet mnie irytuje szczegolnie gdy jest geralt ktory jest esencja wiedzmina.

Najlepsze ksiazki wiedzmina to opowiadania w glownej mierze dzieki temu ze nie mam tam ciri ;)

0

@Aragorn33 W ksiazce miala stosunek z mezczyzna i nie byla w zwiazku z kobieta to bylo takie malo wazne tam za to w grze bedzie na 1 planie wlasnie i oby kazdy mial o to bol tyleczka.
Ja sam w wiedzmina 4 nie zagram bo wiedzmina tam nie bedzie ;)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Pedri16Future Slepy? Obaj sie trzymaja ale widac ze w pewnym momencie pilkarz bvb aktorzy upada i ciagnie za soba lewandowskiego.
Karny

0

@AlwaysBlaugrana Chwila ciszy to bedzie dopiero

0

@mientusek1407 Jest za slaby ten sezon to pokazuje. Zagrqal 2 dobre mecze na mistrzostwach swiata i nagle huraa duppaaa a kolejny sezon go zweryfikowal.

0

@4drian0 Ponad 3 lata spoznienia brak jezyka polskiego (i blokowanie fanowskuch tlumaczen) niby bezplatne ale wydalem ponad 300zl na poe zeby komfortowo grac.
Poe to zdecydowanie najlepsza gra tego typu jednak ja bym im tak nie ufal zeby placic 125zl za wsczesny dostep. szczegolnie ze sa zmiany ktore mi nie odpowiadaja.
Sprawdzic sprawdze ale czuje ze predzej wroce do poe 1 niz bede gral w 2.

0

@Filipem Podziekuje za to drewno, probowalem kiedys zagrac w ghotica ale nie dalem rady za duzo bo to bardzo slaba gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?