Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Ja bym powiedzial koszmar. Nigdy zadnej katoliczki szanujmy swoj intelekt.
3
@zabibarca Deco i laproty. 30 za niego to bylo o 20 za duzo i tak.
4
W normalnym klubie czy firmie za taki blad jakim bylo kupno roque za 30+30 powinny poleciec glowy ale nie w barcelonie i to jest smutne.
2
@4Fabregas4 Dlugo go bronilem ale w zadnym meczu co zagral nie bylo widac tego talentu do tego 2 trener z rzedu uwaza ze jest za slaby na barcelone.
No nie beda go przepraszac chyba ze nagle nastapi jakas eksplozja talentu.
1
@regatta52 Pau Victor
0
W koncu na pusta sie udalo XD
0
@Hubertusk Zaden pech to zle strzaly byly.
0
@Szmulek To nie pech to zle strzaly.
0
@Uukasz_93 Kounde na stoperzer wyglada dobrze.
0
@revolution33 Nie musza szejkowie kupowac, city to moja ulubiona druzyna angielska wiec wole kupno klubu i ponowne bycie na szczycie niz uzeranie sie z laportami i deckami nastepne lata.
0
@ACRAB95 Z tego co pamietam to tak podawaly gazety. Niestety ludzie uznaja wszystko za prawde co przeczytaja.
0
@ACRAB95 Ale nikt nie zna przyszlosci i wtedy wedlug opini lekarzy mialo to sens. Chyba ze myslisz ze 100 lekarzy mu powiedzialo ze to nie ma sensu a on i tak wybral takie leczenie?
0
@Kgorecki2500 Jak nie zarabiasz nie wiem 15k miesiecznie to konsola jest najlepszym wyborem nic nie trzeba ulepszac :)
2
@siuuu :Poszedl kapsalon i kebab wiec mozna uznac ze sie zgadza Xd
1
@Faro Pewnie ze bym dal. To nie moja kasa XD
8
Zamawiac kebaba czy nie?!
0
@Majczel97 XDDDDDDDDDDDDD
2
@Majczel97 Ale jaka toksyczna atmosfera? Gdybym mial zarabiac polowe tego co obecnie to bym nie odchodzil.
W szatni pewnie bez zmian wiekszosc pilkarzy staje po twojej stronie bo kazdy rozumie co to znaczy miec wazny kontrakt, nawet jak cie nie wystawiaja to przychodzisz sobie na trening potem do domu i poza jakimis gazetami nie ma zadnej toksycznosci.
Troche odklejony jestes jezeli myslisz ze na kogos to zadziala ze pare gazet napsize jakim to nie sa ciezarem.
0
@Majczel97 Nie wystaarczy, nie kazdy po takich infomracjach zgodzi sie na odejscie. De jong sie trzyma mocno mimo wypychania go 2 rok z klubu.
0
@Majczel97 No jest tylko jeden problem. Pilkarz musi sie zgodzic na odejscie.
6
@MatBac1991 Taaa bez lewandowskiego to barca spadnie.
Nikt nie potrzebuje tylu sytuacji do strzelenia gola co lewandowski.
Bramki by sie pardziej rozlozyly na druzyne ale wiele gorzej by barcelona nie grala a kto wie moze nawet i lepiej.
0
Co z tym Chiesa?
Nie sledze ligi wloskiej wiec mam pytanie:
Dlaczego w ogole juventus chce sie go pozbyc?
0
Nie sledze ligi wloskiej wiec mam pytanie:
Dlaczego w ogole juventus chce sie go pozbyc?
0
@Magicc89PL Wez drugiego ktory ma tak niski poziom wykorzystanych sytuacij XD
1
@JoeSatriani Masz poczucie humoru z tym najlepszym zawodnikiem lewandowski sie usmialem XDDDDD
0
Komentarz usunięty
0
Ten klub to smiech na sali. Chca sie pozbyc najlepszegp gracz poprzedniego sezonu...
Debile
2
@Remi1899 Laporta zatrudnil deco i mu zaufal no i do niego nalezy ostateczne slowo. Laporta robi bardzo wiele zlego no nie ma co go bronic.
2
Za ten transfer to Laporta powinien podac sie do dymisji. Tyle kasy zmarnowanej...
No ale prezes nie wydaje swojej kasy i nikt go nie rozlicza z niej i nie zwolni...
Niech juz etap socios jako wlascicieli klubu sie zakonczy, ten model od lat sie nie sprawdza w barcelonie.
1
@Comentateiro W ogole nie jestem ciekaw tych meczy a viniciusz zawsze zniecheca do ogladania