Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Zdecydowanie sie nie zgadzam. Skad sie tacy ludzie jak ty biora to nie wiem.
0
@Szklaner A! Zdecydowanie tylk niegazowana
0
@CPuyol Tu chodzi bardziej o intensywnosc. Zapewne gavi w takim czasie tez by mogl se "popykac" ale tu dochdza wieksze obciazanie zwiazane z treningami i sama gra wiec ryzyko nawrotu jest o wiele wiele wieksze tak wiec nie ma co porownywac.
1
@misterio Nie wiem jak ty tam dostrzegles jak sie przegina ja tego nie widze.
1
@Kidd Wiekszosc kupuje ale tez czytam mniej niz kiedys. W ostanim roku moze z 6 ksiazek kupilem.
0
@usztafik Nie przesadzaj.
0
@AlexDark00 Real z mbape pokazal ze mozna XD
0
@prodigy Psychika tu odgrywa duza role.
0
@VegetaPolska Co to jest trojka?
0
@BORO_12 Nie chce mi sie szukac poszukaj w internecie. Nie kazdy klub kupowal na raty zdarza sie to ale to nie jest tak ze 100% transferow jest na raty.
0
@Lokusekpl nie ma.
1
@BORO_12 Oczywiscie ze barcelona juz brala kredyt na transfery i inne kluby tez to robily. To zadna nowosc.
0
@WiemJak Nie piewszy i nie ostani raz.
0
@barteq Moze odejsc ktos kto jest nie wiele warty i nie jest potrzebny. Ewentualnie nie ma za niego ofert i wysoki kontrakt ma. Gundo to podstawa pomocy wybitny zawodnik ktory byl top 3 zawodnikow w zeszlym sezonie jezeli chodzi o barcelone.
Nie, jemu nie pozwola za darmo odejsc.
1
@normasubiektywna Najlepiej niech odda jeszcze swoje zarobki jakie ma i mial XD
1
@Azrik Na kazdym kroku jestes golony jak frajer. Wszystko co kupujesz za co placisz rachunki by moglo byc 3/4 tansze. Ale tak dziala gospodarka i rynek.
14
W zyciu damskiego meczu nie ogladalem i nie obejrze, gdyby jutro przestal istniec kobiecy futbol to bym nawet tego nie zauwazyl a ten chce takie same zarobki XD
Okdlejeniec.
3
@zygzakmaklini Cancelo wroci tam gdzie jego miejsce gdzie gra najlepiej czyli na prawa stroni i kounde wroci tam gdzie sie czuje najlepiej czyli na srodek obrony,
To bardzo proste.
0
@Rewolucja123 Final fantasy, persona, death stranding, fallout new vegas.
0
@FurorDivinus94 Po patchach fabula sie zmienila? XDD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@maroon Żałuję że podjąłęm próbe dyskusji z toba.
Bez odbioru i milego dnia.
0
@maroon Nie, prawdziwy byk.
0
@maroon Nie mnasz pojecia o czym mowisz, mialem niewatpliwa przyjemnosc widziec jak to wyglada no i nie, nie jest to cos naturalnego.
1
@NeKenI "krowa która jest zaprogramowana by tylko jeść" O boze nic glupszego dawno nie przeczytalem.
Az mi smutno.
0
Hiszpania, portugalia i maroko XD no troche duzo ich.
1
@NeKenI Jezeli myslisz ze gwałcenie krów zeby non stop dawaly mleko i przez to dojenie ich non stop powodujac u nich znacznie krotszy cykl zycia i wiele bolu jest lepsze niz lancuch (nie twierdze ze jest dobry) dla psa to nie mam pytan.
I po co w ogole ten durny ten tekst "czy brak argumentow"?
O tym jak zwierzeta hodowlane cierpia wiem wiele i smieszne to jest co napisales ze jak to dobrze traktuja takie zwierzeta...
0
@NeKenI Z tym dbaniem o krowy itp to mocno odleciales XD
0
@Tomason Ale ty zupelnie o czym innym piszesz!?