3

@Peciak Kazdego realiste i osoboe o iq powyzej 100 nazywasz antypolakiem? XDDDDDDD

2

@Aragorn33 Kolejna wojna za kilka lat XD co za brednie widac masz ladnie sprany mozg.

0

@LM10GOAT Szpakowski jeszcze gorszy.

1

@barcowy1899 Problem w tym że tych złych też było sporo.

1

@KamQiX Ja sadze ze to jednak bulzubator padl i lepiej caly tv wymienic, nie ma co ryzykowac.

0

@Nazio_87 Ja lubie upaly, da sie zyc no chyba ze ma sie problemy z sercem to ciezko sie znosi.

12

@Rewolucja123 Bo im pozwalaja

0

@Mavcin1980 To byly oficialne informacje czy gazety donosily ;)?

0

@DJ6 Sadze ze ookolo 15% to prawdziwe informacje. Trzeba podchodzic do wszystkiego z dystansem i nie ekcytowac sie tym. Prawde znaja tylko ludzie w klubie.

0

@Damian_Balde Psychika robi duza robote przy kontuzjach a widac ze ma slaba wiec kontuzje czeste.

1

@MesQueUnClub96 Walka z nikim w internecie nie ma sensu.

0

@Murazor Ze nie wygrali.

0

Szkoda angli...

0

Oby Spalony byl!

0

@Gibbon_FCB Nie no grecja byla gorsza.

0

@AdrianFCB10 Nie tylko dla niego, Nico jest odrobine przreklamowany.

2

Do boju anglia!

0

@Criss18Barca A mnie to w ogole nie obchodzi. Po co sie przejmowac tym ze ktos nie trafil jakiegos prezydetna.

1

@FabianekMrozek Ale ty bredzisz. Typowy przyklad marionetki ktora nie mysli samodzielnie. Nic co napisales nie jest prawda i za takie brednie powinien byc ban bo jeszcze ktos uwierzy.

0

@sen Takie mecze sa bez sensu i nigdy nie powinny byc organizowane. Wyobrazasz sobie np mecz tenisistow o 3 miejsce? To nie zawody gdzie np jak w biegach startuje 10 osob i 3 najlepsze sa na podium.
To mecz przegranych.

0

@Hindus Nie, praktycznie kazdy prezydent ciagnie za soba jakis smrod. No i do tego zatrudnianie znajomych zamiast profesionalistow, nacisk na bylych graczy w sztabie dzieki czemu zjednuje sobie soccios.
To nie zniknie, jedyna szansa to wykupienie klubu i pelny profesionalizm bez afer w tle.

0

@Hindus Dlatego trzeba to zrobic z rozwaga i odpowiednimi umowami. Niestety to jedyne rozwiazanie bo bedzie coraz gorzej.

0

Tylko wykupienie i pelna profesjonalizacja uratuje ten klub.

0

@Ghostface Syntetyczny alkohol o ktorym mowa to alkostynth

0

Taka ciekaowstka juz jest opatentowany syntetyczny alkohol ktory nie jest szkodliwy i nie wywoluje kaca no i nie uzaleznia.
Tzn fizycznie nie bo psychicznie oczywiscie moze ale jak wiele innych rzeczy.
Druga sprawa czy wejdzie do sprzedazy bo o to moze byc trudno wiele instytucji musi to zatwierdzic.

0

@Hosh Akurat minmalne ma dobre, czerwone wino w malych ilosciach jest spoko.
I taka ciekawostka alkhol zawiera wszystkie niezbene mineraly potrzebne czlowiekowi do przezycia. Mozna powiedziec ze dzieki temu wlasnie wielu meneli sie utrzymuje przy zyciu.

0

@sidi12843 No pewnie ze jest gorszy.

1

@DonMatteo901 Bosak 1 do wywalenia z rzadu.

0

@patryk355 No co tyXD Holandia to z grupy nie powinna wyjsc.

0

@patryk355 Lepiej niz jeszcze bardziej beznadziejna holandia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?