Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Peciak Kazdego realiste i osoboe o iq powyzej 100 nazywasz antypolakiem? XDDDDDDD
2
@Aragorn33 Kolejna wojna za kilka lat XD co za brednie widac masz ladnie sprany mozg.
0
@LM10GOAT Szpakowski jeszcze gorszy.
1
@barcowy1899 Problem w tym że tych złych też było sporo.
1
@KamQiX Ja sadze ze to jednak bulzubator padl i lepiej caly tv wymienic, nie ma co ryzykowac.
0
@Nazio_87 Ja lubie upaly, da sie zyc no chyba ze ma sie problemy z sercem to ciezko sie znosi.
12
@Rewolucja123 Bo im pozwalaja
0
@Mavcin1980 To byly oficialne informacje czy gazety donosily ;)?
0
@DJ6 Sadze ze ookolo 15% to prawdziwe informacje. Trzeba podchodzic do wszystkiego z dystansem i nie ekcytowac sie tym. Prawde znaja tylko ludzie w klubie.
0
@Damian_Balde Psychika robi duza robote przy kontuzjach a widac ze ma slaba wiec kontuzje czeste.
1
@MesQueUnClub96 Walka z nikim w internecie nie ma sensu.
0
@Murazor Ze nie wygrali.
0
Szkoda angli...
0
Oby Spalony byl!
0
@Gibbon_FCB Nie no grecja byla gorsza.
0
@AdrianFCB10 Nie tylko dla niego, Nico jest odrobine przreklamowany.
2
Do boju anglia!
0
@Criss18Barca A mnie to w ogole nie obchodzi. Po co sie przejmowac tym ze ktos nie trafil jakiegos prezydetna.
1
@FabianekMrozek Ale ty bredzisz. Typowy przyklad marionetki ktora nie mysli samodzielnie. Nic co napisales nie jest prawda i za takie brednie powinien byc ban bo jeszcze ktos uwierzy.
0
@sen Takie mecze sa bez sensu i nigdy nie powinny byc organizowane. Wyobrazasz sobie np mecz tenisistow o 3 miejsce? To nie zawody gdzie np jak w biegach startuje 10 osob i 3 najlepsze sa na podium.
To mecz przegranych.
0
@Hindus Nie, praktycznie kazdy prezydent ciagnie za soba jakis smrod. No i do tego zatrudnianie znajomych zamiast profesionalistow, nacisk na bylych graczy w sztabie dzieki czemu zjednuje sobie soccios.
To nie zniknie, jedyna szansa to wykupienie klubu i pelny profesionalizm bez afer w tle.
0
@Hindus Dlatego trzeba to zrobic z rozwaga i odpowiednimi umowami. Niestety to jedyne rozwiazanie bo bedzie coraz gorzej.
0
Tylko wykupienie i pelna profesjonalizacja uratuje ten klub.
0
@Ghostface Syntetyczny alkohol o ktorym mowa to alkostynth
0
Taka ciekaowstka juz jest opatentowany syntetyczny alkohol ktory nie jest szkodliwy i nie wywoluje kaca no i nie uzaleznia.
Tzn fizycznie nie bo psychicznie oczywiscie moze ale jak wiele innych rzeczy.
Druga sprawa czy wejdzie do sprzedazy bo o to moze byc trudno wiele instytucji musi to zatwierdzic.
0
@Hosh Akurat minmalne ma dobre, czerwone wino w malych ilosciach jest spoko.
I taka ciekawostka alkhol zawiera wszystkie niezbene mineraly potrzebne czlowiekowi do przezycia. Mozna powiedziec ze dzieki temu wlasnie wielu meneli sie utrzymuje przy zyciu.
0
@sidi12843 No pewnie ze jest gorszy.
1
@DonMatteo901 Bosak 1 do wywalenia z rzadu.
0
@patryk355 No co tyXD Holandia to z grupy nie powinna wyjsc.
0
@patryk355 Lepiej niz jeszcze bardziej beznadziejna holandia.