Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcacrew23 Z tego co widzialem to na mistrzostwach europy zgral jeden bardzo dobry meczy a reszta w miare ok ale tez bez szalu.
W tym sezonie tez nie zachwyca jezeli juz kogos brac to wszystko na leao przeznaczyc za rok.
1
@Eto'o9 R10 cola:
puszka>butelka szklana
2
@Ziemny xddddddddddddddddddddddd
0
@Rastafarnianin Ja tam wole 30 stoppni nadal.
9
@Matheu12 Dobra zrobione.
0
@Bombowiec nie :))))))))))))
0
Oby, takiego zawdonika mega brakuje teraz barcelonie i nikt lepszy pewnie w ciagu 5 lat sie nie pojawi.
1
W ogole mecze reprezentacji mnie nie interesuja, im mniej przerw na repre tym lepiej.
9
@Pnog37 xddddd nie zgadzam sie ze real jest najlepszy. Mow za siebie
0
@lucca87 chyba ty
0
@lucca87 Oby nie przychodzil.
0
@Kidd Nie promujcie tej kopiarki i tyle.
0
@BISHBASHBOSH Tak to zaden gest ZADEN bo on nigdy na tym nie straci.
3
@Dankho94isback Kolejna slaba gra od nich wiec nie kupie jak co roku.
Po tym co zroboli z pesem wole nie grac w ogole niz w gry od ea.
Czekam za to na pilke od 2k moze namieszac.
4
@Lewandinho Zawsze mnie smieszy taka chec "pomocy" on nie rezygnuje z pieniedzy tylko odracza w czasie dla takich ludzi kotrzy maja setki milinow to takie odroczenie to nic...
Ale w mediach o kurde ale pomagac chce!
0
@Nazio_87 Z rodzynkami super i pizza hawajska tez spoko za to rosol to jest obrzydliwe danie. Zupa z martwej kury fujj.
0
@Nazio_87 Ogladam mecze na strumyku te z canal+ bo eleven mam no i nigdy mnie nie wywalilo.
Nie bede placil 75 zl miesiecznie za 2 mecze ktore mnie najbardziej interesuja.
Gdyby byla opcja same kanaly sportowe za30zl to bym pomyslal.
0
@4drian0 Za darmo nie jest dostepna na ps5 bo trzeba zaplacic za abonament.
0
@mrboom Ona z wygladu obrzydliwa i widac charakter tez taki ma .
0
@xvcWinterSoldier Mnie to obrzydza co piszesz dlatego daje ignora
1
@dzbanke
1
@daniel006
1
@Lucho_Juchacho Feran>mbpae!
0
@Encore Za rok to powinni brac kredyt na 200 milionow i go brac za wszelka cene to bedzie pilkarz dajacy w kazdym sezonie 35+ goli.
3
@Marian_Pazdzioch Dzisiaj jakies 1:0 i obawa o wynik do konca meczu.
0
@krefi10 No bez przesady gundo ciagnal barce za czasow fatalnego xaviego kto wie jakby teraz wygladal.
1
@KrychaFCB Araujo to nadal w urugwaju jest wiec truno by przylecial na jeden mecz xd
1
Trzeba pamietac ze ta druzyna moze byc jeszcze lepsza gdy wroca gavi fdj i aurajo!
0
@MesQueUnClub96 I to z karnego xd
0
@Ziemny 7 xddcddddcddddddddddddddd