1

@barcacrew23 Z tego co widzialem to na mistrzostwach europy zgral jeden bardzo dobry meczy a reszta w miare ok ale tez bez szalu.
W tym sezonie tez nie zachwyca jezeli juz kogos brac to wszystko na leao przeznaczyc za rok.

1

@Eto'o9 R10 cola:
puszka>butelka szklana

2

@Ziemny xddddddddddddddddddddddd

0

@Rastafarnianin Ja tam wole 30 stoppni nadal.

9

@Matheu12 Dobra zrobione.

0

@Bombowiec nie :))))))))))))

0

Oby, takiego zawdonika mega brakuje teraz barcelonie i nikt lepszy pewnie w ciagu 5 lat sie nie pojawi.

1

W ogole mecze reprezentacji mnie nie interesuja, im mniej przerw na repre tym lepiej.

9

@Pnog37 xddddd nie zgadzam sie ze real jest najlepszy. Mow za siebie

0

@lucca87 chyba ty

0

@lucca87 Oby nie przychodzil.

0

@Kidd Nie promujcie tej kopiarki i tyle.

0

@BISHBASHBOSH Tak to zaden gest ZADEN bo on nigdy na tym nie straci.

3

@Dankho94isback Kolejna slaba gra od nich wiec nie kupie jak co roku.
Po tym co zroboli z pesem wole nie grac w ogole niz w gry od ea.
Czekam za to na pilke od 2k moze namieszac.

4

@Lewandinho Zawsze mnie smieszy taka chec "pomocy" on nie rezygnuje z pieniedzy tylko odracza w czasie dla takich ludzi kotrzy maja setki milinow to takie odroczenie to nic...
Ale w mediach o kurde ale pomagac chce!

0

@Nazio_87 Z rodzynkami super i pizza hawajska tez spoko za to rosol to jest obrzydliwe danie. Zupa z martwej kury fujj.

0

@Nazio_87 Ogladam mecze na strumyku te z canal+ bo eleven mam no i nigdy mnie nie wywalilo.
Nie bede placil 75 zl miesiecznie za 2 mecze ktore mnie najbardziej interesuja.
Gdyby byla opcja same kanaly sportowe za30zl to bym pomyslal.

0

@4drian0 Za darmo nie jest dostepna na ps5 bo trzeba zaplacic za abonament.

0

@mrboom Ona z wygladu obrzydliwa i widac charakter tez taki ma .

0

@xvcWinterSoldier Mnie to obrzydza co piszesz dlatego daje ignora

1

1

1

@Lucho_Juchacho Feran>mbpae!

0

@Encore Za rok to powinni brac kredyt na 200 milionow i go brac za wszelka cene to bedzie pilkarz dajacy w kazdym sezonie 35+ goli.

3

@Marian_Pazdzioch Dzisiaj jakies 1:0 i obawa o wynik do konca meczu.

0

@krefi10 No bez przesady gundo ciagnal barce za czasow fatalnego xaviego kto wie jakby teraz wygladal.

1

@KrychaFCB Araujo to nadal w urugwaju jest wiec truno by przylecial na jeden mecz xd

1

Trzeba pamietac ze ta druzyna moze byc jeszcze lepsza gdy wroca gavi fdj i aurajo!

0

@MesQueUnClub96 I to z karnego xd

0

@Ziemny 7 xddcddddcddddddddddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?