2

@novy1899 Tam gdzie jesgo miejsce na lawce.

1

@Cochise Przekonani o tym ze putin pojdzie dalej byli ludzi o niskim i iq i zamniulowani. Ja sie nigdy nie obawiaelm ze putin napadnie na polske. Jego celem jest donbas, miejsce w ktorym od lat trwaja walki i ktore ma ogromne zloza.

5

Ja bym chcial zeby byl profesinoalista, zacisnal zeby i wypelnil kontrakt.
Dobrze wiedzial gdzie idzie i jak ateletico gra a teraz niby nieszczesliwy XD

0

@bartekvisca 90 euro ma kosztowac wiec cena bedzie w okolicach 400zl. Ja tam nie kupie i nie zagram bo granie baba w gta to jedno wielkie XD

0

@Kuczek Moglem ci to szybciej i lepiej napisac :P
A jak juz to pytaj groka lepszy niz sztywny chat gpt

0

@LAMC_10 Mam nadzieje ze atletco lub psg.

1

@Faro Sensacja mowisz? Czyli ze hiszpania wygra?

2

@LukaszFan Prezydetna to wlasnie mamy fatalnego.

0

@wyrek One i tak sie nagrzeja w sloncu a jak czlowiek zapomni jak ja to i tak sie oprze plus taki ze troche szybciej sie schlodza.

0

Skorzane siedzenia to przeklecie latem XD Dzisaj wsiadlem i nie moglem sie prze pare minut opierac na nich XD

0

Gorszy niz cubarsi pewnie nie bedzie

2

I wlasnie dlatego nie ogladam mistrzostw XD

0

@Zoker Kiedys co rok co dwa teraz co 3-4 we wrzesniu biore nowego iphona.

0

0

@kocuur Nie tylko ja, jeszcze pare osob sie trafi dla mnie to nudy nikomu nie kibicuje.

3

Czy tylko ja mam gdzies ten mundial? Zawsze wolalem pilke klubowa a te mistrzostwa trwaja za dluuugoo.

0

@DragonxNF Jedyne co mnie martwi to wlasnie to ze on faktycznie moze przejsc do barceloby ale raczej na szczescie to sie nie stanie ;3

0

@FCKokosBARCA W reprezentacji tez szalu nie robi ale oczywiscie przejdzie do barcy i stanie sie 10x lepszy.
Myslenie zyczeniowe.

1

150mln za zawodnika ktory byl za slaby na city a w atletico robi przecietne liczby i znika z lepszym rywalem.
Tak ma to sens!

9

@Roobo Oj bedzie bedzie.

3

@Marusek Po wodzie minerlnej. Zwyczajnie czasami mysle o tym jak swiat dziala itp itd

4

Ale mnie rozkmina naszla, mysl jest energia a energia przenosi dane wiec telepatia jest mozliwa pod warunkiem ze jest urzadzenie ktore wzmacnia te fale.

Zapytalem o to ai ktrorzy wielcy okdrywcy mowili ze sa glosy ktore im doslownie pewne odkrycja podszeptaly i tacy ktorzy twierdzili ze mieli sen w ktorym cos zobaczali np mendelejew ktory powiedzial ze we snie cala tablice zobaczyl i gdy sie obudzil ja spisal.
Lista ich jest duzo wieksza.
Dla obcych cywilizacji takie urzadzenie to nie bedzie problem i to by tlumaczylo ze wlasnie w taki sposob przyspieszaja nasz rozwoj. Ma to sens bo jeszcze 100 lat temu ludzie na koniach jezdzili a teraz rejsowe statki w kosmos itp.

2

@misterio Naprawde to takie dobre? Lubie mroczne fantasy a to na takie wyglada co prawda wilkim fanem chinskiej animacji nei jestem zdecydowanie wole anime ale solo leveling jest spoko.

0

@alekpalek XDDDDDDDDDDDD

5

Wlasnie wylalem 2litry pepsi 0 curkru, przez przypadek kupilem ale kurde lepiej by mogli oznaczac te butelki...

4

@Borneo Rosja ma to gdzies i nie zamierzala atakowac polski wiec im to zwisa :)

0

@LinekMichal Na szczescie nie przejdzie :)

0

Czemu 150mln na lawce?

1

@Safrani Ja iphone ze wzgledu na ios

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?