- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 968 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 968 Culés
3
Nie podoba mi sie trend na X-ie: to oddajcie nam czołgi, samoloty, amunicje, a najlepiej to Lwow.
Na samym poczatku rosyjskiej inwazji na Ukraine niemal wszyscy w Polsce bylismy przekonani, ze jesli Putin w kilka dni podbije Kijow, to sie na tym nie zatrzyma, tylko pojdzie dalej, w tym byc moze i na nas. Oczywiscie PiS i Duda sfrajerzyli, ze oddali sprzet wojskowy bez zadnych bilateralnych umow. Teraz bysmy mieli technologie dronowa, antydronowa i tak dalej. Ale skoro nie bylo umow, to nie mamy prawa sie upominac o zwrot. Przez pierwsze miesiace Ukraincy faktycznie powstrzymywali potencjalnie zagrazajace nam hordy zolnierzy, ale pozniej juz nie. Od dawna wiadomo, ze Rosja nas nie zaatakuje, bo nie ma czym, bo nie radzi sobie z Ukraina. I trzeba bylo wyczuc ten moment i zaczac prowadzic polityke transakcyjna. Twarda. My Wam to, Wy nam to. Takze za nadanie imienia UPA jednostce wojskowej w glownej mierze obwinilbym PiS, a potem KO, ktore zamiast wychowywac dziecko, spelniali jego wszystkie żądania, a gdy to dziecko podroslo, nabralo sil, to sie staremu odwinelo i stary wyladowal zszokowany ns SORze. Ale jak to?
O Lwowie nic nie mowmy. Nie potrzebna nam rewizja granic. Niemcy moga domagac sie Szczecina lub Wroclawia. Poza tym to na Zachodzie Ukrainy jest glownie banderyzm plus Ukraina ma od Polski 4.5 raza mniejsze PKB, wiec glownie pakowalibysmy tam wory pieniedzy, a dostawali w zamian nienawisc. I w tym przypadku sluszna i uzasadniona.
0
@Cochise Nie wiem co prawda jak wygląda ten trend o którym piszesz,ale domyślam się,że tu chodzi raczej o reakcję na te gesty zrzekania się odznaczeń.
1
@Cochise Przekonani o tym ze putin pojdzie dalej byli ludzi o niskim i iq i zamniulowani. Ja sie nigdy nie obawiaelm ze putin napadnie na polske. Jego celem jest donbas, miejsce w ktorym od lat trwaja walki i ktore ma ogromne zloza.
0
@Cochise A to wpisy na Twitterze to jest jakaś oficjalny program polityczny w kraju? Jak sto osób napisze, że bierzemy Lwów to Pogoń Lwów wraca do ekstraklasy? xd
7
@MessiForeverTheBest Wystarczy, ze Braun i Korona przyjma te populistyczne hasla i nabija sobie wysoki wynik w parlamentarnych.