La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

2

Pogawędki z czatem GPT
W sumie zgadzam się z Tobą. Mój problem z Álvarezem jest taki sam jak Twój: to bardziej napastnik „kompletny” niż typowy zabójca pola karnego. Daje pressing, ruchliwość i asysty, ale jeśli Barcelona szuka kogoś, kto ma regularnie walić 30–40 goli w sezonie, to nie jest tak oczywisty wybór. Nawet kibice Barçy na Reddit często podnoszą argument, że za ponad 100 mln euro oczekiwaliby większej gwarancji bramek.

Jeśli patrzeć stricte pod zastępstwo Lewandowskiego, to dla mnie:

* Harry Kane – najlepszy sportowo. Strzelanie, gra tyłem do bramki, podania, inteligencja. Problem: 32 lata i praktycznie zerowe szanse, żeby Bayern go sprzedał po jednym-dwóch sezonach. Sam jest też wymieniany raczej jako mało realna opcja.
* Alexander Isak – gdybym miał wybrać jednego napastnika na 5–7 lat, wybrałbym właśnie jego. Jest wysoki, szybki, techniczny i bardzo bramkostrzelny.
* Victor Osimhen – najbardziej przypomina klasyczną „dziewiątkę”. Dużo goli, świetny w polu karnym. Kibice Barçy często wskazują go jako lepszy profil od Álvareza właśnie pod zastąpienie Lewandowskiego.
* Viktor Gyökeres – gole ma kosmiczne, ale nadal miałbym lekkie obawy, jak przełożyłoby się to na Barcelonę.

Gdyby pieniądze nie miały znaczenia, moja kolejność byłaby:
Isak > Kane > Osimhen > Gyökeres > Álvarez.

A gdybyś mnie zapytał, kto najbardziej przypominałby Lewandowskiego z najlepszych lat pod względem profilu gry, to właśnie Kane. Dlatego rozumiem, czemu najbardziej Ci się podoba — po prostu jest za stary na budowę nowej ery Barcelony. Jeśli Barcelona wydałaby 100+ mln, to raczej powinna dostać napastnika na następne 6–8 lat, a nie na 2–3.

0

@Kuczek Moglem ci to szybciej i lepiej napisac :P
A jak juz to pytaj groka lepszy niz sztywny chat gpt

0

@Kuczek Gemini lepiej by napisał.

0

@Kuczek a zapytaj go teraz
Który z tych napastników pasuje stylem gry do prasowania przez 90min wymienności pozycji Coś w stylu PSG

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?