1

@Firestone My pewnie nie ale fc barcelona juz pewnie moze.

1

@Bajson Klauzule wplaca sam pilkarz, wiadomo ze pieniedzmi klubu ktory chce go u siebie ale to troszke bardziej skomplikowane niz zwykly przelew.
Nico bedzie na 100% w te lato zawodnikiem barcelony.

0

@Arden Z memami jest czesto tak ze nie sa prawdziwe ani zabawne i akurat ten obie te opcje zawiera.

4

@Arden Wiesz co jest przykre?
Że takich przypadkow jak na tym obrazku jest bardzo malo, sam nie znam nikogo w takim zwiazku i przewaznie to jednak mezczyzna sie zajmuje zona ;)
Ale przez to ze tacy jak ty repostuja takie memy i daja im istniec w internecie sa ludzie ktorzy potem uwazaja ze takie przypadki sa czeste ;)
No a nie sa.

0

@jeonek Bedzie nico wilmiams na 100%

0

To akurat dobry przepis bo jeszcze nie widzilalem zeby jakis sedzie zmienil decyzje bo jakis zawodnik dyskutowal z nim a za to irytuje gdy ktos ewidentnie fauluje a biegnie 1 do sedziego pokazujac ze nic nie zrobil XD

0

@BISHBASHBOSH Xavi go chcial a to wiele mowi nie ;)

0

@A4ron Deszcz tez np mocno przeszkadza w serwisie.

0

@MichuZ44 To ze zostaly wykreowane nie oznacza ze ogladanie tego i jaranie sie tym nadal jest debilne.

1

@Lucyfffer Nigdy nie jest za pozno

0

@Bledso3 To zalezy do czego ma sluzyc (ogladanie czy bardziej granie) i jakie masz pomieszczenie. Jezeli oswietlone pomieszczenie to odradzam tego lg bo jak kazdy tani oled ma bardzo niska jasnosc.
To nie do konca takie proste jak sie wydaje. Sam jak kupopowalem nowy tv bralem wiele modeli i pare dni mi analizowanie tego zajelo.


0

@ACMaldini3 Bardzo gluipi kometarz. Jest masa ludzi ktorzy sa dobrzy na tym swiecie bym powiedzial zdecydowana wiekszosc. I oni maja zginac bo jakas czesc jest degeneratami?
Puknij sie w czajnik.

1

@John_Doe A ja bym sie zdziwil. Nie da sie zmienic orientacji ;)

1

@AFA baba z babaom tez nie

11

Kazdy tylko nie on. Razem z Yamalem ciagneli ten bajzel.

0

@barcelona22 Przyjdzie przyjdzie. Barcelona to nadal top 3 marka pilkarska na swiecie. Kasa tez sie znajdzie nawet jak beda musieli kredyt brac.

0

@sevs Teretycznie moze podpisac nowy kontrakt wiec choc to malo prawdopodobne to jest to mozliwe.

0

@jeronimofrancisco 99% graczy tak mowi a przewaznie pare tygodni pozniej sa w innym klubie.
To takie proste ;)

1

@Lisek Bedzie Nico na 100%

0

@mextexperu Francja rozjedzie slaba holandie.

2

@JohnA Ja na 100% ale grosze jakies. Jaksi tysiak max na plusie ale obstawiam sporadycznie.

1

@kamiVeB Nieee, holandia jest slaba.

0

Jak oceniam xaviego?
Oczywiscie jest tylko jedna poprawna odpowiedz.
Bardzo zle.

0

@polcza Ja kazdy oceniam zle, juz po pol roku widzialem ze nic z tego nie bedzie bo nei nadaje sie na trenera barcelony.

0

@mekston Ale dajesz soba manipulowac. Rosja nie zatakuje polski. Nie ma w tym zadnego interesu. Ale narracja jest taka zeby ludzie sie bali i politykom to na reke.
Nie ma sensu zadna dyskusja bo i tak bedziesz uwazal ze rosja zagraza polsce.

1

@mekston Dalej zyjecie w przekonaniu ze polska bedzie kolejna XDDD

1

@NeroTFP1 fuuuujjjjjj

0

Mam takie pytanie, za miesiac konczy mi sie oc i ac jezeli nie wypowiem u aktualnego ubezpieczyciela to rozumiem ze przechodzi na kolejny rok ale w takiej samej kwocie? W sensie jezeli nowa cena to nie musze jej akceptowac najpierw? Jak to wyglada ktos sie orientuje?

0

Wiekszosc tych graczy technicznie jest bardzo dobra wiec gdy w czyms jestes juz dobry i wiele sie nie poprawisz to powinno skupic sie tam gdzie sa braki czyli trening silowy i wyldonosciowy.

0

@4drian0 Co sie niby dzialo XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?