Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze to zart XD
0
@Sparrow101 Kazdy
1
@xvcWinterSoldier I bekaja. To chyba najgorsze
0
@fearguz Będą transfery na 100%
1
@barcanawieki Bmw m4 jak sie uda to do 2 lat bedzie moj.
0
@Rhaan Ale co z tego? Chodzi o zachowanei a nie poziom gry. Trzeba byc odklejonym jak ty zeby tego nie zauwazyc.
8
@Dawid66 Przyznac sie publicznie ze sie kupilo dostep do tego gowna XD
0
@Rhaan To chyba nie widziales jak reagowal suarez na zmiany messi zreszta tez ;)
0
@Wittgenstein Jak lubisz gry w takim stylu to polecam. Dla mnei po bloodborne najlepsza gra "soulslike"
0
@BORO_12 Moze was stac tylko na marqueza ale za to barcelone stac na kazdego z tej listy.
3
@PatrykBarca Za 2 dni jak juz trenerem nie bedzie przypomnij sobie co napisales ;)
0
@Gacu95 Bredzisz bo to tylko logika wierzacych. Jak nie wierzysz w latajacego potwora spaghetti to na lozu smierci nagle nei zwracasz sie do niego tak samo jest w ludzmi ktorzy nei wierza w ten kult ktory juz dawno powinien upasc zreszta jak kazda wiara.
0
@arasz1819 Jak daja powody do nic dziwnego ze pojawia sie krytyka. Niestety obecnie nie ma odpowiednich ludzi na pozycji trenera czy prezesa.
2
@Arden Az tak glupi to nie jest zeby kopiarke czytac.
0
@AFA ECPU wygladaja jak zjeby i sa zjebami wszystko sie zgadza.
0
@FCB_dimiC No ale to byla wypowiedz ze jak klub zdecyduje ze jego projekt powinien sie zakonczyc to i tak nie wezmie kasy zadnej. Zobaczymy czy jest slowny ;p
0
@FCB_dimiC Xavi powiedzial na poczatku ze gdy bedzie odchodzil to nie wezmie zadnej kasy. W sensie za kontrakt. WIec kasa na trenera bez zadnych dzwingi bedzie bo xavi jest jednym z najlepiej oplacanych trenerow.
0
@bart_azz Nadasz sie na polityka.
Oczywiscie to nie komplement ;)
1
Wiecie co jest smutne? W sensie doszedlem do wniskow ze tak naprawde takiemu prezesowi nie zalezy na klubie. Oficialnie nie pobieraja pensji ale nie po to startuja by nic z tego nie miec. Kasa jaka maja "pod stolem" z klubu sprawia ze wazniejsze dla nich jest to by np podpisac kontrak z takim xavim na 3 lata choc juz po 1 roku bylo widac ze trener z niego slaby.
Jedyne co moze uratowac ten klub to przejecie przecie przez prywatnego inwestora i skonczenie z ta amatorka.
Wszystko powinno byc transparentne w takim klubie a no nie jest.
0
@mcsarna Laporta i xavi. Jak xavi odejdzie to jeden problem mniej.
0
@Derean Akurat to co sie teraz dzieje to cos dobrego, wywalaja mega slabego trenera.
0
@zuziazla Ja widze :) w sensie on powinien juz dawno poleciec i ciesze sie ze wyleci nie wazne za co.
0
@Barcanajlepszyteam
XDD Sytuacja z ukraina to zuplenie co innego i co mial sie przyznac ze bedzie atakowal ktory kraj sie do tego przyzna?
Takie stany zrobily wiecej zlego na swiecie niz rosja a jest uznawana za wspanialy kraj bo walcza o rope w imie wolnosci XD
Wielu ekspertow wypowiada sie ze rosja za swoje granice uznaje prawsolawne kraje i jedynie jak chce wplywac na inne takie jak polska to wlasnie przez manipulacje w internecie i prowokacje.
Sa ludzie ktorzy naprawde sensownie swoje wypowiedzi argumentuja tylko ich nie zobaczysz w tv czy na popularnych serwisach interetowych.
Hmm ciekawe dlaczego? Czyzby ichj narracja nie pasowala do ich?
Ludzie sa jednak debilami.
17
Sama prawda. Przykro sie na to patrzy i chyba jedyne rozwiazanie to odejscie od modelu wlasnosci klubu przez socios.
0
@Barcanajlepszyteam No tak jak strasza propaganda bo nic innego nie maja ze zaatakuja gdy zostana do tego sprowokowani czytaj wojska nato wezma czynny udzial w wojnie na ukrainie to tak trzeba to czytac jako grozba i zaraz po ukrainei wejda do polski XDD
Ale za to jak otwarcie mowi przyznajac sie do slabosci ze nie maja szans z nato wiec nie beda nikogo z sojuszu atakowac to nie, klamie XD
Ludzie nie mysla samodzielnnie, wierza w narracje jaka podaja im media i rzad bo od tego oni sa ale wystarczy myslec samodzielnie i pomyslec co im taka wojna moze dac.
No nic dobrego nie czeka rosji gdy beda walczyc z nato.
Za to zastraszoni obywatele to posluszni obywatele.
2
@Kengo Pomysl ze rosja napadnie na polske to propaganda mediow i politykow. Nikt normalny w to nie wierzy a sam putin mowi ze nie zatakuje nato bo nie ma szans.
0
@AFA No to ecpu to jest chore. 99% z tych pedofili wychodzi po 24h czy tam 48 do domu dostaja góra wyroki w zawieszeniu i tylko ucza sie by lepiej sie ukrywac ci glupsi wpadaja pare razy. Prawda jest taka ze wiekszosc z nich to tacy ludzie ktorzy pisza by sie onanizowac i (w sensie i tak powinni ich lapac ale takie rzeczy powinnni kierowac do policji nie do tych zje...)
Najwieksza patologia jest pokazywanie ich twarzy, w sensie najbardziej poszkodowana jest w tym wypadku rodzina ktora na zawsze bedzie juz miala latke rodziny pedofili a ludzie sa debilami i jak to czest bywa beda gadac.
Oglądalem jeden odcinek gdzie nie pokazali twarzy nikogo ale glosy i miejsce juz tak. Rozmawiali z rodzicami uposledzonego chlopca ktorzy prosili zeby nie wzywac policji ze oni sie nim zajma ze sie to nie powtorzy slychac bylo ze sa w szoku i chca do domu a ci co zrobili? Nagrali to i wezwali policje bo odcinek musi byc...
Takie akcje powinny byc zakazane, zdobyc dowody przekazac je policji i tyle a nie akcje na pokaz gdzie jada w 10 typa z atrapami broni i wielka organizacja XD
0
@MichuZ44 21 wiek a ludzie nadal chca zeby zabijac innych.
1
@norbi77 Bo xavi go nie chcial. On ma takiego ego ze woli wyzstawiac swoich niz dac szane pilkarzowi ktorego sciagneli inni.
0
@Saviola88 Ja nie chciałem.