0

@mekston Ze 2x puchar tarczy xd

0

@HighestInTheRoom Gruba i fujjjj. Gdyby mi placili to bym jej nie zrobil.

3

Dziewczyna widac nie byla jakos skrzywdzona dopiero po jakims czasie dobrzy ludzie musieli ja uswiadomic jaka to wielka traume przezyla.

0

@Kamil689 Na szczescie takich przyglupow jak ty nie ma wielu

1

@Kidd Kazda ksiazka Coelho z wyroznieniem pielgrzyma ktora jest najgorszym co czytalem.

1

Wstyd nic wiecej!

0

@BORO_12 Bzdury.

0

@BORO_12 Niech awansuja.

0

@marcin62 Zdelelgalizowac bosaka

2

@jondeca Nie wazne czego sie spodziewala, nie wazne jak byla ubrana nie wazne czy dawala sygnaly.
Nie to znaczy nie i koniec.

6

@Hiroshima No i prawidlowo nie powinno byc przyzwolenia na takei zbronie.

1

@Azi Uczciwy? Nie! SKoro jest winny powinien odsiedziec minmium 9 lat.
Jak raz kogos zabije to po co mi wiezienie pewnie juz nie bede probowal tego zrobic

2

@MesQueUnClub96 Donnie Darko

6

Komentarz usunięty

0

@tristan87 jedynie tede bylbt wstanie sprawic ze obejrze cos na kanale 0
Ale nie i tak nie obejrze nic z tego kanalu za bardzo sie szanuje. Choc debile ogladaja xd

0

@Chada lpiej zeby nie darl

1

@MESSIah16 to jest debilne i nigdy ten przepis nie powinien wejsc w zycie a jeszcze ludzie mu przyklaskuja...

1

@barcelonaLM Powinien. Otwieram :)

0

@Moov Hajto nie mial racji. Karny powinien byc.

0

karny jak dla mnie

0

@Arden Jest masa ekspertow prawdzxiwych ktorzy twierdza ze rosja nie zaatakuje polski. Ci ktrorzy sa w mediach nei bez powodu w nich sa. W sensie biora im tam bo wiedza co powiedza. Strach to najlepsza kontrola ludzi co pokazl koronowirus.
Dales sie zwczyajnei zmanipulowac.

0

@Hellrider Rosja nie najedzie na polske. To prawda ze to nei wojna domowa ale nie jest to tak dalekie od stanu faktycznego. Ukraina to bardziej rosja. Zawsze im bylo do nich blizej i byli jej czescia.

0

@Arden aaaaaaassssssss

0

@ferdas_rawa W grze zwanej zyciem.

1

@Criss18Barca Sam sobie odpowiedziales, wiekszosc ludzi to prymitywy ktorymi latwo manipulowac. Takie Npc

2

On chcial powiedziec tak glupiego no ale nie moze

0

@gg156 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@626 firma ze wspolnikami nie wypalila?

1

@Kidd Ze 3 w miesiacu.

2

@DonCarletto Bylo ok ale mocno okrojone i konczy sie kiedy tak naprawde sie zaczyna. No wiec trudno to uznac za dobra adaptacje mangi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?