Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzis pewnie przegrana 3;1
Szanse sa minimalne.
0
@Sawik_10 Tak:
Elektryki nie pomogły. Średnia emisja CO2 większa niż w 2022 roku
Niepokojąco - zwłaszcza w kontekście przyjętych przez Niemcy celów klimatycznych - prezentują się też dane dotyczące średniej emisji CO2 z rur wydechowych nowo zarejestrowanych pojazdów. Jeszcze w 2022 roku wynosiła ona 106,9 grama CO2/km. W 2023 roku było to już 114,9 grama CO2 na km, czyli o niemal 5 proc. więcej. W kontekście wzrostu udziału w rynku samochodów elektrycznych może się to wydawać dziwne, ale ubiegły rok przyniósł też wzrost rejestracji aut segmentu premium, które z reguły mają pod maską większe jednostki napędowe
1
@czarnatom Ona nawet z twarzy nie jest ladna.
0
@Wittgenstein Mnie hobbit i sam wladca pierscieni wynudzil troche bardziej niz ksiazka. Nie mam ochoty drugi raz ogladac tak samo z hobbitem.
4
@koksik2700 Nic nie znacza oskary juz. Nawet nie sprawdze kto wygral.
0
@Varkond XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
13
@Onlikox wysokim wyniku? Myslis ze az tyle osasuna strzeli?
1
@wpwelement Ale nie potraficie tego zrobic czy nie chcecie.
16
Im dalej od xaviego tym lepiej dla jego rozwoju.
0
@Rust_Cohle za 150zl bym sie juz zgodzil
0
@Nazio_87 Rarytasy XDDDDDDDDDD
0
@ArterkHD U dziewczyn szerokie spodnie wygladaja paskudnie.
3
@333tricampeones333 XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@ProMILs XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Mario96w Wlasnie domowej to syf, uwazam ze taka tradycyjna polska salatka warzywna to najgorzej dobrane warzywa jakie sie da. Nie pasuje mi nic tam.
0
@Lola120 Zacznijmy od tego ze sama salatka warzywna to badziew jakich malo.
0
@Criss18Barca Zaufanie do slabego trenera jakim jest xavi nie ma zadnego sensu.
2
@Dankho94isback Ogladalem, Nico nigdy nie prezentowal gry na poziomie 1 druzyny barcelony.
3
Piekny mecz taka barcelone chce sie ogladac postawienie na xaviego w koncu przynosi efekt!
0
@Kgorecki2500 Odwolanie bosaka to piekna sprawa. Oby tak sie stalo.
0
@ciema XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@ciema Jak sie zmniejsza? Media manipuluja tym ze niby rosja zaatakuje polske. Stach pozwala na wiele a to wlasnie robia.
Kazdy ekspert od spraw rosyjskich stwierdza ze rosja nie ma interesu w atakowaniu polski. To sa juz inne czasy.
1
@dariooo Spokojnie jak zobacza ze to dziala i jest kasa to kazdy bedzie chcial w niej byc.
0
@FCBurnley Oni na kase nie narzekaja a i tak wiecej beda dostawali z superligi wiec taki maja interes.
10
@maroon Stanowcze tak! Niech uefa upadnie.
0
@karszun To po co grales jak sie wynudziles? jak mnie jakas gra nudzi to w nia nie gram.
0
@Cobra303 XDLiga angielska to co innego tam rywalizuje ze soba o pierwsze 4 miesca przynajmniej 6 druzyn. Liga hiszpanska to real i barcelona i czasami atletico tu nie co porownywac.
Xavi przez te 2 lata udownil juz ze jest slabym terenerem. Taktycznie zjadaja go przecietni trenerzy z lalgi, do tego zaden z zawodnikow pod jego okiem nie zrobil postepow a ci co przyszli po paru dobrych meczach prezentuja sie gorzej niz w poprzednich swoich druzynach.
Nie kazdemy komu dasz czas zrobi robote jak arteta i debilizmem jest ciagle pokazywanie na podstawie jego przykladu by dac xaviemu czas.
Xavi juz dosc dostal a druzyna gra coraz gorzej a nie lepiej do tego dostal naprawde dobre transfery.
0
@Explode A dobra najman i hajto znam i ciosa kojarze. To 3 z calej grupy xd
0
@Encore Nie znam zadnego XD
0
Czerwona powinna byc..