Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@John_Doe Znalem 5 dziewczyn ktore zostaly zgwalcone i zadna nie zgosila wiec mocno wierze w te statyski. Pewnie znam lub znalem jeszcze takie ktore mi sie nie przyznaly.
3
@draxidox Kobieta odklejona, tu nie problemem jest sam zarzut gwaltu tylko problem ze kobiety tego nie zglaszaja. 1 rzecz to zwikeszyc kary za gwalt do tak 15-20 lat a druga to znalezc sposob by kobiety to zwyczajnie zglaszaly. Statyski mowia ze 92% gwaltow nie jest zglaszana...
1
@Sewren122 Z takim podejsciem to lewandowski powinien siedziec na lawie ciagle :P
0
Jak bylem pare miesiecy temu na przegladzie mechanik powiedzial ze mam jedna czesc do wymiany tylko zapomnialem jej nazwy.
Chodzilo o skret kola ze jest juz mocno wyrobiona i moze uszkadzac opone ktos wie o co chodzi?
Bo tak glupio udac sie do mechanika i no tam cos przy kole do naprawy xd
0
@clyde Skyrim, cyberpunk i po trochu wiedzmin 3
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Przemek2323 do zabojczej skutecznosci to mu wiele brakuje ojj wiele
0
@Roobo nope. :)))))
0
@Kamilos84 canal+ to szambo nie normalna telewizja
0
@tomek8756 No trzeba latem sprzeda. Jeden w miare dobry mez nie zmienia faktu ze poprzenie byly bardzo slabe
1
@Azi nie. A felixa pensje wiekszos oplaca altetico
0
@FcPortoFan1999 Pilka nozna. Nikogo siatkowka nie obchodzi to jest tak nudny sport jak skoki.
0
@FcPortoFan1999 nie, pilka jest sportem nardowym.
0
xddddddddddddddddd
0
@LS bzduraaaaaaaa
0
@Barca1992 Oby!
4
Oby odszedl po sezonie. Cialo obce w zespole.
0
@Sulimo Ma racje.
0
@tomcias10 Mozna linka?
0
Zarzucając mu napaść na tle seksualnym i wymuszenie XDD
Dozywoie mu! XD
0
@[Oli] XDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@FutbolFan Mnie to jakos nie wzrusza w sensie to widac ludzie powyzej 80 lat mieli szczescie sie pozegnac widac ze nie cierpi z bolu. Takie bardziej spokojne zakonczenie zycia mam nadzieje szczesliwego.
Ja rowno rok temu siostre stracilem po wielu tygodniach jej bolu i cierpienia + ostanie dni brak swiadomosci. Nikt nie byl w stanie sie pozegnac z nia.
Prawdziewe wzurszajace i bolesne sytuacje nie zapisuja sie na tiktoku.
0
@Barca1992 E tam odkad jest na disney to mam to gdzies czy puszcza :P
0
@Barca1922
1Ronaldinho
2. Messi
3. Miaski!
0
@Kamiloos xdddddddddd gklupis
2
@stone80 jest gdy zarabia za duzo i klubu na niego nie stac.
5
@wpwelement Typowe brak argumentow bo dobrze wyjasnil ze nie powinien miec bana i nie masz nic do powiedzenia wiec hhehe masz bana i tak.
Zalosne.
0
@LaLigaPD vinvius to w top 30 nie powinien byc najbardziej przreklamowany grajek.
0
@walkerKK malo kogo
0
@MadafakinGuy Pamietasz jak sie nazywal? Ja dalej w to nie wierze ze to nie jest banowane.