0

@FcPortoFan1999 Pilka nozna. Nikogo siatkowka nie obchodzi to jest tak nudny sport jak skoki.

0

@FcPortoFan1999 nie, pilka jest sportem nardowym.

0

xddddddddddddddddd

0

@LS bzduraaaaaaaa

0

@Barca1992 Oby!

4

Oby odszedl po sezonie. Cialo obce w zespole.

0

@Sulimo Ma racje.

0

@tomcias10 Mozna linka?

0

Zarzucając mu napaść na tle seksualnym i wymuszenie XDD
Dozywoie mu! XD

0

@[Oli] XDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@FutbolFan Mnie to jakos nie wzrusza w sensie to widac ludzie powyzej 80 lat mieli szczescie sie pozegnac widac ze nie cierpi z bolu. Takie bardziej spokojne zakonczenie zycia mam nadzieje szczesliwego.
Ja rowno rok temu siostre stracilem po wielu tygodniach jej bolu i cierpienia + ostanie dni brak swiadomosci. Nikt nie byl w stanie sie pozegnac z nia.
Prawdziewe wzurszajace i bolesne sytuacje nie zapisuja sie na tiktoku.

0

@Barca1992 E tam odkad jest na disney to mam to gdzies czy puszcza :P

0

@Barca1922
1Ronaldinho
2. Messi
3. Miaski!

0

@Kamiloos xdddddddddd gklupis

2

@stone80 jest gdy zarabia za duzo i klubu na niego nie stac.

5

@wpwelement Typowe brak argumentow bo dobrze wyjasnil ze nie powinien miec bana i nie masz nic do powiedzenia wiec hhehe masz bana i tak.
Zalosne.

0

@LaLigaPD vinvius to w top 30 nie powinien byc najbardziej przreklamowany grajek.

0

@walkerKK malo kogo

0

@MadafakinGuy Pamietasz jak sie nazywal? Ja dalej w to nie wierze ze to nie jest banowane.

1


Co tu sie odwala, jakim cudem to bez bana.

2

@SenoX Felix zostanie deco i xavi odejda szybciej :)

13

@FCKubanczyk89 Jak zwykle pierdzili jak potluczony. Populistyczne teksty dla zasiegow, rzetelnosci nie ma u niego zadnej.

0

@Hasszz No i bez przesady czesto w kwietniu juz jest ladna do wrzesnia. We wrzesniu tez bedzie ladna pogoda i cieplo to ze jeden taki dzien jak dzis nie oznacza ze to koniec lata.

0

@FutbolFan E tam ja lubie taka pogode :) Jasne wole slonce i ciepelko ale taka tez mi odpowiada :)

2

@Murazor xddddddddddd

0

Yamal czemu nie weszlo :(

2

Jak Feran nie bedzie w nastepnym meczu w 1 skladzie to Xavi jest turbo dzbanem.

0

@bartekvisca Bez przesady, nie ma co oceniac po paru meczach.

0

@pingus_216 Akurat Romeu nie gra zle.

5

Xavi po meczu: Nie rozumiem krytki Roberto moim zdaniem nie jest nalezycie doceniony i spelnil wszystkei zalozenia taktyczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?