Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Pilka nozna. Nikogo siatkowka nie obchodzi to jest tak nudny sport jak skoki.
0
@FcPortoFan1999 nie, pilka jest sportem nardowym.
0
xddddddddddddddddd
0
@LS bzduraaaaaaaa
0
@Barca1992 Oby!
4
Oby odszedl po sezonie. Cialo obce w zespole.
0
@Sulimo Ma racje.
0
@tomcias10 Mozna linka?
0
Zarzucając mu napaść na tle seksualnym i wymuszenie XDD
Dozywoie mu! XD
0
@[Oli] XDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@FutbolFan Mnie to jakos nie wzrusza w sensie to widac ludzie powyzej 80 lat mieli szczescie sie pozegnac widac ze nie cierpi z bolu. Takie bardziej spokojne zakonczenie zycia mam nadzieje szczesliwego.
Ja rowno rok temu siostre stracilem po wielu tygodniach jej bolu i cierpienia + ostanie dni brak swiadomosci. Nikt nie byl w stanie sie pozegnac z nia.
Prawdziewe wzurszajace i bolesne sytuacje nie zapisuja sie na tiktoku.
0
@Barca1992 E tam odkad jest na disney to mam to gdzies czy puszcza :P
0
@Barca1922
1Ronaldinho
2. Messi
3. Miaski!
0
@Kamiloos xdddddddddd gklupis
2
@stone80 jest gdy zarabia za duzo i klubu na niego nie stac.
5
@wpwelement Typowe brak argumentow bo dobrze wyjasnil ze nie powinien miec bana i nie masz nic do powiedzenia wiec hhehe masz bana i tak.
Zalosne.
0
@LaLigaPD vinvius to w top 30 nie powinien byc najbardziej przreklamowany grajek.
0
@walkerKK malo kogo
0
@MadafakinGuy Pamietasz jak sie nazywal? Ja dalej w to nie wierze ze to nie jest banowane.
1
Co tu sie odwala, jakim cudem to bez bana.
2
@SenoX Felix zostanie deco i xavi odejda szybciej :)
13
@FCKubanczyk89 Jak zwykle pierdzili jak potluczony. Populistyczne teksty dla zasiegow, rzetelnosci nie ma u niego zadnej.
0
@Hasszz No i bez przesady czesto w kwietniu juz jest ladna do wrzesnia. We wrzesniu tez bedzie ladna pogoda i cieplo to ze jeden taki dzien jak dzis nie oznacza ze to koniec lata.
0
@FutbolFan E tam ja lubie taka pogode :) Jasne wole slonce i ciepelko ale taka tez mi odpowiada :)
2
@Murazor xddddddddddd
0
Yamal czemu nie weszlo :(
2
Jak Feran nie bedzie w nastepnym meczu w 1 skladzie to Xavi jest turbo dzbanem.
0
@bartekvisca Bez przesady, nie ma co oceniac po paru meczach.
0
@pingus_216 Akurat Romeu nie gra zle.
5
Xavi po meczu: Nie rozumiem krytki Roberto moim zdaniem nie jest nalezycie doceniony i spelnil wszystkei zalozenia taktyczne.