Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
roberto to gra w tym meczu? XD
0
@ro3ak No wlasnie nie :O Religia to glupota.
0
@pt9 Nie mieszajmy pilki z religia?
Ehh gdyby tak wszyscy zostali ateistami...
Piekny bylby swiat.
2
@LS Wszystko jest zakodowane w chatgtp. Ai nie jest inteligencja tylko jezykiem maszynowym.
1
Chyba mozna uznac juz ze adblock wygral wojne z youtube.
Bardzo mnie to cieszy, wiec jak ktos odinstalowal bo nie dzialal polecam zainstalwoac, od wielu dni wszystko dziala.
0
@czarnatom 13 miejsce zajmuje wsrod najlepiej zarabiajacych. To nie takie ostanie. Za niewiele wiecej by mozna miec bardzo dobrego trenera wiec to bzdury ze by sie nie dalo.
0
@czarnatom Ta bo xavi trenuje za tysiaka.
0
@Roni988 Dlaczego bylo do przewidzenia? To ze ma 16 lat nie oznacza ze po paru dobrych meczach ma grac 10x gorzej. To trener powinien tak zbudowac czas gry i umotywowac do grania.
Xavi tego nie potrafi.
0
@LM10GOAT 150 takie minimum
5
@Dawid Zupelnie inna sytuacja. U xaviego nic nie dziala a już 2 lata ma zespol. Nie widac zadnego progersu czy to w grze czy samych zawodnikow.
Najlepszy przyklad Yamal, wszedl z buta do druzyny po czym jakby zatracil wiekszosc swoich atutow.
Nie kazda sytuacja jest taka sama i nie kazdy trener ktoremu dasz czas zbuduje w koncu mocny zespol.
Xavi jest zwyczajnie slaby. Nie kazdy wybitny pilkarz bedzie wybitnym trenerem.
2
Moze i jest w budowie ale twoje slabe fundamenty ktore postawiles wkrotce sie rozwala i bedzie trzeba budowac od nowa.
0
@panczo Xavi to zenada. WIekszosc zawodnikow ktorzy przyszli grali swietnie w swoich druzynach. Przychodza do barcelony i xavi juz sie nimi zajmuje :)
0
@FanAtyk1987 Komean z bicza zrobil gowno. Rownie chujowy co xavi i bardzo dobrze ze go nie ma
0
@La Pulgaa Lewy to pol sezonu powinien siedziec na lawce :P
1
@Comentateiro W zyciu najwazniejsze jest to by byc szczesliwym. Jezeli kasa daje ci szczescie tok ;)
0
@FCBurnley XDDDDD
0
@Patry10 Bez przesady kasa na transfery jest tylko o limit wynagrodzen sie rozchodzi.
2
@ObiwanKenobi Nie wiem jaka jest sytuacja w krakowie bo pisze jak jest w katowicach no i po zblizeniu sie do takich kamienic czuc ze zwyczajnie smierdzi i pala jakims syfem.
Katowice moze nie sa na drugim miejscu ale czesto jest w miejscu gdzie mieszkam ponad 300% przekroczonej normy.
11
@ObiwanKenobi To ze nie wolno palic nie oznacza ze nikt nie pali? No i ci najbiedniesi to pala czym sie da. Plastik nie plastik wszystko do pieca wrzuca.
W katowicach przy tych starych kamienicach jest tak zle powietrze ze to poezja.
0
Wymiana wkladu lusterka zewnetrznego to cos trudnego czy raczej bez problemu mozna samemu?
1
@Emhyr To jest przyglup. On nawet raperow ktorzy zmarli nie potrafil wymienic co malo kumaty sluchacz rapu zrobi bez trudu. Ogolnie czarnoskorzy maja o wiele mniejsze iq niz biali i to sie czesto sprawdza a bratan i alberto to sa najlepsze tego przyklady.
1
@ludnek Rosja nie zaatakuje polski. Ukraina broni tylko swoich granic nie europy. Po co w ogole rosja ma atakowac polske? By walczyc z nato? Na ukraine polowa nich czuje sie ruskimi i kazdy rozumie rosyjski byli czescia zsrr o wiele latwiej taki narod zasymilowac niz polske ktora od zawsze nie przepada za rosjanami i nie byla nigdy ich czescia jako tako i ma zupelnie inna mentalnosc.
Nie daj sie oglupic mediom.
Jeżeli ktos ma sie bac to inne kraje ktore byly w zsrr bo taka potege moze chciec odbudowac putin nie polske z ktora tylko beda problemy i to 100x wieksze niz z ukriana.
1
@Ghostface Fabula w wiedzminie 3 to najgorsza rzecz obok walki. To jak przedstawili dziki gon i inne glupoty to zwyczajnie porazka.
0
@hayek Slodkie napoje akurat najmniej winne, Bardziej mieso ;) Slodycze nie zatykaja zyl i nie powoduja udarow i zawalow.
0
@LukaszFan nie....................
0
Ehh marzeniem byl Kane w barcelonie czuje ze by o wiele lepiej pasowal niz lewandowski.
0
@Kgorecki2500 chyba ty potrzebujesz resteu. Irytuja mnie takei kometarze tak zabijmy milardy ludzi bo jest paru odklejencow XD
1
Xavi od 2 lat udowadnia ze nie ma pomyslu na gre barcelony. Nie kazdy wybitny byly pilkarz bedzie dobrym trenerem.
0
@Barcelonista94 Gdyby bylo widac jego reke i ze durzyna zmierza w dobrym kierunku to by dostal. Taki xavi bedzie 2 lata i nie widac zadnych zmian w druzynie. Tzn widac gra coraz gorzej i bez pomyslu xd
0
@VegetaPolska Taa po kazdy trener jest taki sam. Setien sam przyznal ze nie mial jaj do prowadzenia Barcelony i pilkarze to wyczuwali.