Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MatBac1991 Nie zostawia i skad niby takie glupie pytanie? Bo ktos skupil sie na jednej wypowiedzi trumpa ktort swoja droga mial racje.
1
@Harnas2 Nas moze nie stac ale barcelone juz tak, xavi jest na 11 miejscu jezeli chodzi o zarobki wiec stac na niemal kazdego z topu no nie liczac moze top 5 jezeli chodzi o zarobki.
2
@a1a Cytowac tego przyglupa to beka.
0
@szymonekk :D hehe nie chodze do roboty mam wlasna dzialanosc wiec :D
Jezeli zarabia sporo mniej to dlaczego sie nie przyznal? No bo nie zarabia sporo mniej.
:D :D :D :D ;D
0
Nie zarabiam 40 a tylko 39! Jak smiecie tak klamac!
0
@Hen XDDDDDDDDDD
1
@Forsyth Kayne>lewnadowki takie sa fakty.
1
@msbigd Kayne>Lewandowski.
Takie sa fakty.
Roznica taka jeden gral w sinlnej lidze w druzynie ktora nie miala szans na tytuly a drugi nastrzelal goli bedac w druzynie ktora dominuje od lat lige.
0
Komentarz usunięty
0
@Saviola88 180 mln na cos z przweszlosci...
Lepiej skupic sie na przyszlosci a nie rozpamietywac przeszlosc ktora tylko moze prowadzic do nowych konfliktow.
1
Nie wraca. Nadal gra slabo a jak widze jego karne to az mnie skreca.
2
@Hosh Nie, bo nigdy ich nie napastowalem wiec nie mozna przestac robic cos czego sie nie zaczelo! Booom!
0
@marcin62 Obaj to zrobili tylko dla zasiegow dlatego oboma gardze.
0
@arasz1819 To sie resetuj XD
Swiat to nie usa to nie wybory durne. Swiat to ty i to co cie otacza i jezeli cos takiego na ciebie tak dziala to zwyczajnie ogranicz internet z takimi informacjami. Bo nic ta wiedza w twoim zyciu nie zmieni.
Ja tam zwyczajnie mam wyjebane i nie przejmuje sie tym :)
0
@Emhyr On juz zarobil duzo wiecej, dlatego tez nie pcha sie tam.
0
@Encore Jemu to powinni 10k dawac a nie tyle kasy.
0
@Kumaty Problem w tym ze nie znasz dnia i godziny gdy zmienisz zdanie o takiej ktora sie szanuje.
1
@Arden Laski zawsze byly jedniete w kazdych czasach.
0
@wyrek sprawdza
0
@Patry10 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Patry10 Aha czyli gdy kupisz pilakarzxa i okaze sie ze jednak nie jest taki dobry na jakkiego sie zapowiadal to wina klubu nie pilkarza XDDDDDDDDDD
0
@DonMatteo901 0 klasy
0
@Karthusowski Przypadek, ja np w wiekszosci miejsc widuje coca cole.
Ogolnie pepsi lepsza w smaku i tak!
0
@Fizzy Womack To dziwne bo w kato w wiekszosci miejsc jesct coca cola wlasnie.
0
@vangoor juz 50+ wystarczy i fuj
0
@draxidox jak stanowski to przyglup. Ale przyglupy go ogladaja i sie nim jaraja wiec hajs sie zgadza.
0
@Marcin43 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Patry10 To nie jego wina ze jest slabym trenerem? XD
0
@mkord Po 1 rosja nie zatakuje polski, od lat dzialaja inaczej w polsce to politycy strasza rosja bo lepiej zeby kazdy sie bal wtedy takimi ludzmi lepiej sie steruje.
Po 2 dla chin np polska jest waznym partnerem buduja szlak na naszych terenach i im ta wojna nie jest potrzebna i co jak co ale rosja z chinami sie liczy.
Po 3 rosja miala powody by zatakowac ukraine. Na ich granicach ciagle byla wojna do tego krym historycznie o wiele dluzej przynalezal do rosji niz do ukrainy.
Jedynie jakie kraje rosja moze zaatakowac to te ktore byly w zssr i ludnosc jest tam juz duzo bardziej pro rosyjska.
Np przebywajac w rosji imprezowalem z litwinami i kazdy z nich wolal byc nazywany ruskiem niz litwinem i mowili ze tak uwaza wiekszosc spoleczenstwa.
0
@xavi890 Dawac mnie na trenera bedezie co mecz paru mlodych. Wyniki malo wazne i poprawa gry zespolu. Bedziesz mnie lubil bo beda mlodzi.