0

@katalonczyk987 Nie kupuj canal + meczr ogladaj w necie. Zero szacunku dla canal + i mam nadzieje ze upadana w koncu

0

@Encore W smaku mozliwe ze masz racje.

0

@slayer XDDDDDDDDDD

0

@Ukwozniakk Nic do ciebie nie mialem ale jak napisalas ze nie chce mi sie kometowac "wysrywow innych" to poczulem ze nie jestes zbyt fajna osoba dodajac do tego brednie ze messi ktory gra w lidze emerytow by sie przydal obecnie w barcelone (w sensie 30 minut na plenych obrotach moze by pobiegal gdyby mu sie zachcialo)

0

@DonCarletto XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@damian16161212 Nie jestem katolikiem wiec nie chodze do kosciola.
Smiesza mnie katolicy i ludzie o innych wiarach rowniez. WIerza w klamstwa ktore sa udowodnione ze sa klmastawami i sami siebie oszukuja.

5

@blondasek Ja wlasnie uwazam ze chcial podawac popatrzyl gdzie jest raphinia i wtedy podal.

0

@Qaz123 No nastepny mecz pedri caly mecz na lawce a mvp i tak zostanie :P

0

@maikeru Lekarze tez sie zle odzywiaja no wiec nic dziwnego ze raz na jakis czas ktos w mlodym wieku umiera ale do ludzi i tak nie dociera jak szkodliwe dla naszego organizmu jest nabial i mieso.

3

Ja tez jestem zadowolny z jego decyzji patrzac na jego liczby i gre.
Najlepiej niech juz tam zostanie na zawsze :)

0

@NeroTFP1 Kiedys dzieciaki podbieraly gazetki tacie albo puszczaly filmy na video gdy nikogo nie bylo teraz robia to na interenecie ,wiadomo latwiejszy dostep ale nie sadze by komus to zrylo mozg.

0

@July_6_BcN Na szczescie dla wiekszosci ludzi to normalny dzien.
Sam miesa dzisiaj nie jem ale to dlatego ze jestem veganem :P

0

@Mitch_Atleta Goat to leborn nie jordan. Gdyby nie hype na niego przez filmy i buty malo kto by go goatem nazywal.

0

@agaFCB XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Czemu on tego nie strzelilo raphinia magia no!

2

@wojopancer Gra o tron, The wire, Miasteczko twin peaks

0

@krefi10 Ja nie polecam zawiodlem sie srogo

2

@Konradowskyy ZADNEGO

0

@Kubsoleon To nie jest zadna oficialna wartosc. To zwykla strona ktora ma swoj algorytm do wyliczen ale nie jest i nie bedzie nigdy czyms oficialnym.
Dla mnie nic jest wart po tmy co pokazuje 35mln ;)

0

@Kubsoleon Oficialnie?

0

@Huck Nie dla nico w barcelonie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Neymar jest lepszy moze kiedys yamal do jego poziomu dobije ale to tez nie jest pewne.

0

@LukaszFan Sam uzywam chroma i zadnych reklam nie mam.

0

@RumbleDelivery 10 mln to nie jest tak zle?
Wtf faktycznie to grosze dla kazdego...

23

@Matt_i1992 Po tym jak napisales z malej litery jego nazwisko biedaczek juz sie nie podniesie.

0

@Criss18Barca Skoki i siatka to mega nudne sporty i nie sa popularne na swicie nigdy nawet sie nie zbliza do poziomu pilki noznej ktora jest najpopularniejsza na swiecie i tak zostanie.

0

@Criss18Barca Bo odnosza sukces i polska sie liczy choc to mega nudne sporty.

0

0

@MesQueUnClub96 Tak to jest jak ogladasz i czytasz roznie media.
Podpowiem robia to celowo by zastraszyc masz sie bac i posluszny byc.
To co sie dzieje obecnie to polityka, stany wydaly tyle hajsu na ukraine ze chca cos z tego miec, polska nie jest zagrozona za rok za 10 lat nic sie nie zmieni.
Mysl pozytwnie nie czytaj i nie ogladaj wiadomosci bedziesz spokojniejszy.

1

@MesQueUnClub96 Kotlet roslinny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?