0

@Luccas Oby! Niech zostanie bohaterem barcelony i zablokuje ten transfer!

1

Tebas dzialaj i blokuj transfer! Przydaj sie razz na cos zeby barcelona nie popelnila tego mega duzego bledu!

0

@partymaker Czesciowo ma racje cubarsi w wielu mecach zawodzi i robi proste bledy jak dla mnie potrzebny topowy obronca a cubarsi na zmiane.

0

@Gaucho Ja dalej mam nadzieje ze diaz przejdzie i nico to zaslona dymna zeby wymusic na nim presje.

0

@Fantastyczny Chłopiec Nico to tez nie ten kaliber na zawodnika barcelony a feran zjada liczbami nico.

0

@Derean My? Jak zarabiasz tyle to wez pozyc troche.

0

@RoberDzik Jak nico jest za slaby na 1 sklad wchodznie z lawki max i oby nie przeszedl do barcelony.

0

@mkl87 Z nico na lawce tak :)

1

Oby diaz albo leao!

0

To teraz cale silyu po diaza!

0

@bady48 3 bez szczesnego bo nie przedluzyl jeszcze i cisza o tym.

0

@zenoowity I nico bedzie taka sama wtopa jak coutinho

0

@Piotr,1985 XDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Vurt I na jakiej pozycji

0

@RozowaPantera Okolo 400zl prognozuja cene. Minimum to bedzie 350 i na xboxie s bedzie pewnie 30klatek w 720 wiec no szkoda grac.

0

@messi33 Nie wystrzela, atomowki sluza do straszenia nie do uzywania.

3

Jak dla mnie to moze umnawiac sie nawet z 40+ nic mi do tego bo w ogole mnie jego prywatne zycie nie interesuje (jak i kazdej innej znanej osoby)
Jest pilkarzem i tylko jego gra na boisku mnie interesuje.

0

@Guillegavira Pierwsze niech barcelona kupi diaza a potem sie zobaczy.

0

@Herato Ale sila nei zmuszaja jeszcze, do tego sytuacja z ropa jest troche inna bo zostalo jej mniej niz wiecej

0

@Lucyffffer1922 Nie pale w ogole haszu itp a to nie jest nick od haszu tylko od haszowania to informatyka nie zielone tematy ;)
Mam nadzieje ze nico nie przejdzie bo jak przyjdzie to jestem na 100% pewien ze bede musial napisac "a nie mowilem"
Milego wieczoru bez odbioru.

0

@Vurt No XD dla kazdego kto chce nico w barcelonie bez odbioru XD

0

@Lucyffffer1922 XDDDDD popatrz na jego statyski w tym sezonie, popatrz na jego mecze w tym sezonie ;)
A sorry ale pewnie zyjesz mistrzostwami swiata gdzie zagral 2 dobre mecze.
No i fajnymi cieszynkami z yamalem.
TO JEST PRZECIEZTNY GRAJEK i kazdy kto tego nie widzi nie zna sie na pilce.|

I tez zadnym arugmentem nie jest ze klub sie zna i maja wieksza wiedze niz ja bo i ta sama barcelona sciagnela victora roque XD

0

@Gaucho Akurat w realu nie biora slabych zawodnikow jak nico i po co im kolejny skrzydlowy wiardygodnosc bliska zeru :)

0

Nico Williams?
Nie dziekuje.
Luis Diaz?
Tak poprosze bo to najlepszy wybor!

0

@CLS63AMG To ten ktory sie szczycil ze zaprowadza pokoj na swiecie ze wojne na ukrainei zakonczy w pare dni i ze za jego kadencji usa nie prowadzilo zadnej wojny XD?

1

@fart Trzeba jechac szybciej niz oni XD

1

Tebasiku ratuj zeby barcelona nie popelnila najwiekszego bledu ostatnich lat i nie kupila przecientego nico.

1

@lajcior Nalesniki spoko

3

Tylko diaz a nie nico ;/
To bedzie mega wtopa.

0

@Gaucho Tylko diaz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?