Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koraldinho49 Mozna mowic ze nie jest tani itp ale pytac sie co w nim widzi?
Jest to bardzo dobry pilkarz o niebo lepszy niz nico.
1
Te doniesienia transferowe sa nic nie warte.
Nie dosc ze dodajecie durne "kometarz fcbarca.com" to jeszcze to zwykle podsumowanie doniesien z dnia poprzedniego, wystarczy przeleciec strone w 30 sekund by tego samego sie dowiedziec.
3
@BulaKG XDDDD Tak bo jako nastolatek ogladal nastolatke nago a nei dziecko XD
Wypral juz wam mozg internet calkowicie XD
0
@novy1899 Ale to nie wina turnieju taka kontuzja mogla sie zdarzy w meczach przedsezonowych.
To nie zmeczenie organizmu tylko pech.
Idac tym tokiem to mistrzostwa swiata i europy tez nie powinny byc rozgrywane.
0
@Faro Nie bylo dobrego trenera ja zawsze chcialem zeby zostal i zalowalem strasznie jego odejscia.
Za flicka to by latal jak szalony teraz...
4
@Rupert_Haubica To akurat moglo sie w kazdym meczy przydazyc nie wina turnieju.
0
@PatrykBarca Za nico 30mln to za duzo
0
@Rastafarnianin Warzywa zostaw zjedz miesko.
0
@FCB24 XDDDDDDDDDDDDDD
3
@Hosh To opis Nico. Laeo jest o wiele lepszy bo ma lepszy grybling i wykonczenie.
1
@kryhaa Bo sie bawi z dziewczynami gdy ma wolne!
0
@Cules69 taa bo ktos go kupi za tyle jak znow strzeli 5 bramek i 5 asyst zanotuje XD'
Nico to najbardziej przehajpowany zawodnik ostanich lat.
0
@Gaucho Jak moglem zapomniec o cuabrasim? A no nie zapomnialem ale cubarsi tez wiele prostych bledow w sezonie popelnil koncowka sezonu w jego wykonaniu byla slaba.
Widze go na lawce jako 1 zmiennik do obrony ma czas by poprawic sie.
Kounde by na 100% z radoscia wrocil na srodek i 1 raz od czasu alvesa barca by miala prawdziwego prawego obronce.
3
@Gaucho Okazja za ta cene.
On prawa strona kounde z martinezem obrona przypominam kounde to srodkowy obronca ktory chce tam grac a na prawej gra z przymusu.
0
@ketrab321 Nie ze nie jestem empatyczny ale jego smierc nie wywarla na mnie zadnego wrazenia.
W sensie trzeba sie uodpornic na to i nie myslec o tym bo takei tragednia dzieja sie kazdego dnia liczone w dziesiatkach jedna roznica ze nie sa znani a dla mnie zycie kazdego czlowieka jest tyle samo warte.
0
@jacobFCB XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@joloskyy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
@Pawci023x Mialem i po paru dniach odinstalowalem ponad 90% dziewczyn leciala w lewo bo jestem dosc wybredny jak widze nawet delikatna nadwage i jeden tatuaz to juz nie w moim typie poten dochodza grube brwi i sztuczne paznokcie i juz za wiele nie zostaje XD Pare polaczen mialem ale jakos nie za bardzo gadka mi sie z nimi nie kleila jakos moze nie trafilem na zbyt inteligente.
0
Kometarz fc barcelona : A teraz tlumaczymy ludziom z iq ponizej 90
0
@ACMaldini3 Jak kolejne sezony bedzie mial jak te ostanie to 30mln nikt za niego nie da.
1
@sciahoo W angli to roznie jest spotkasz normalnych spojojnych polakow jak i takich ktorzy byli za glupi by cos osiagnac w polsce lub polowala na nich policja
1
@DawidekFCB Ja sie bardzo ciesze ze nie przyszedl ale gdy sam sie pierwszy odzywasz do klubu i zapewniasz ze chcesz przejsc na 100% akceptujesz kontrakt a potem klub dowiaduje sie z twittera ze jednak sie nigdzie nie rusza no to delikatnie mowiac nie jest fajne zachowanie.
0
@Reviven Zawodnik wielkiej klasy pilkarskiej nie notuje tak slabych liczb i nie znika przy lepszych rywalach jak on :)
1
@Vurt To narazie jedyna zla informacja tego dnia :)
0
@Douglas13 Plakaniem? Ja otwieralem szampana jak sie dowiedzialem ze nie przyjdzie :)
0
@Riol Akurat tutaj ma racje.
0
@JohnKennedy Kociary...
Cringe
0
@BIGCULES Plackiem to jest nico a diaz to najlepszy wybor i o wiele lepszy pilkarz niz nico :))
0
@Litman XDDDDDDDDDDDDD
0
@Kapitan9 Ja chce bo sie ciesze ze nie przyszedl :)