0

@koraldinho49 Mozna mowic ze nie jest tani itp ale pytac sie co w nim widzi?
Jest to bardzo dobry pilkarz o niebo lepszy niz nico.

1

Te doniesienia transferowe sa nic nie warte.
Nie dosc ze dodajecie durne "kometarz fcbarca.com" to jeszcze to zwykle podsumowanie doniesien z dnia poprzedniego, wystarczy przeleciec strone w 30 sekund by tego samego sie dowiedziec.

3

@BulaKG XDDDD Tak bo jako nastolatek ogladal nastolatke nago a nei dziecko XD
Wypral juz wam mozg internet calkowicie XD

0

@novy1899 Ale to nie wina turnieju taka kontuzja mogla sie zdarzy w meczach przedsezonowych.
To nie zmeczenie organizmu tylko pech.
Idac tym tokiem to mistrzostwa swiata i europy tez nie powinny byc rozgrywane.

0

@Faro Nie bylo dobrego trenera ja zawsze chcialem zeby zostal i zalowalem strasznie jego odejscia.
Za flicka to by latal jak szalony teraz...

4

@Rupert_Haubica To akurat moglo sie w kazdym meczy przydazyc nie wina turnieju.

0

@PatrykBarca Za nico 30mln to za duzo

0

@Rastafarnianin Warzywa zostaw zjedz miesko.

0

@FCB24 XDDDDDDDDDDDDDD

3

@Hosh To opis Nico. Laeo jest o wiele lepszy bo ma lepszy grybling i wykonczenie.

1

@kryhaa Bo sie bawi z dziewczynami gdy ma wolne!

0

@Cules69 taa bo ktos go kupi za tyle jak znow strzeli 5 bramek i 5 asyst zanotuje XD'
Nico to najbardziej przehajpowany zawodnik ostanich lat.

0

@Gaucho Jak moglem zapomniec o cuabrasim? A no nie zapomnialem ale cubarsi tez wiele prostych bledow w sezonie popelnil koncowka sezonu w jego wykonaniu byla slaba.
Widze go na lawce jako 1 zmiennik do obrony ma czas by poprawic sie.
Kounde by na 100% z radoscia wrocil na srodek i 1 raz od czasu alvesa barca by miala prawdziwego prawego obronce.

3

@Gaucho Okazja za ta cene.
On prawa strona kounde z martinezem obrona przypominam kounde to srodkowy obronca ktory chce tam grac a na prawej gra z przymusu.

0

@ketrab321 Nie ze nie jestem empatyczny ale jego smierc nie wywarla na mnie zadnego wrazenia.
W sensie trzeba sie uodpornic na to i nie myslec o tym bo takei tragednia dzieja sie kazdego dnia liczone w dziesiatkach jedna roznica ze nie sa znani a dla mnie zycie kazdego czlowieka jest tyle samo warte.

0

@jacobFCB XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@joloskyy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2

@Pawci023x Mialem i po paru dniach odinstalowalem ponad 90% dziewczyn leciala w lewo bo jestem dosc wybredny jak widze nawet delikatna nadwage i jeden tatuaz to juz nie w moim typie poten dochodza grube brwi i sztuczne paznokcie i juz za wiele nie zostaje XD Pare polaczen mialem ale jakos nie za bardzo gadka mi sie z nimi nie kleila jakos moze nie trafilem na zbyt inteligente.

0

Kometarz fc barcelona : A teraz tlumaczymy ludziom z iq ponizej 90

0

@ACMaldini3 Jak kolejne sezony bedzie mial jak te ostanie to 30mln nikt za niego nie da.

1

@sciahoo W angli to roznie jest spotkasz normalnych spojojnych polakow jak i takich ktorzy byli za glupi by cos osiagnac w polsce lub polowala na nich policja

1

@DawidekFCB Ja sie bardzo ciesze ze nie przyszedl ale gdy sam sie pierwszy odzywasz do klubu i zapewniasz ze chcesz przejsc na 100% akceptujesz kontrakt a potem klub dowiaduje sie z twittera ze jednak sie nigdzie nie rusza no to delikatnie mowiac nie jest fajne zachowanie.

0

@Reviven Zawodnik wielkiej klasy pilkarskiej nie notuje tak slabych liczb i nie znika przy lepszych rywalach jak on :)

1

@Vurt To narazie jedyna zla informacja tego dnia :)

0

@Douglas13 Plakaniem? Ja otwieralem szampana jak sie dowiedzialem ze nie przyjdzie :)

0

@Riol Akurat tutaj ma racje.

0

@JohnKennedy Kociary...
Cringe

0

@BIGCULES Plackiem to jest nico a diaz to najlepszy wybor i o wiele lepszy pilkarz niz nico :))

0

@Litman XDDDDDDDDDDDDD

0

@Kapitan9 Ja chce bo sie ciesze ze nie przyszedl :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?