2

@Dawidfcb1998 28 lat wiekowy XD Jak spokojnie 5-7 lat jeszcze na wysokim poziomie moze pograc.
Najlepsza opcja to diaz zapiernicza w obronie i drybling z wykonczeniem tez ma mo wiele lepszy niz taki nico.

1

@Kaktusek 1 lub 4

0

@kkbarca Nawet w rerpezentacji nie wymiata jakos za bardzo.
W klubie starszy brat nizej wycenaniany ma lepsze liczby.
Do tego z lepszymi zespolami nie istnieje od dawna to pisalem i ciesze sie ze barca tego bledu nie popelnila i go nie kupila.

1

@Coveta Skoro sam zawodnik nalegal na spotkanie zgodzil sie na kontrakt to co zlego zrobil deco?
To on na samym koncu gdy juz wszystko bylo ustalone zmienil decyzje.
Nie wiem jak mozna winic deco z tego powodu.

0

@Kapitan hawk To samo tutaj pisalem. Z faktami nie wygrasz to przecietny grajek

0

@Tarins Jestem tego samego zdania Rashford ewentualnie na lawke by sie przydal.

1

Zastanawia mnie jedno czy legalna bylaby zbiroka np dla barcy na jakis trasfer?
Nie wiem czy jakis klub to robi ale to by moglo byc ciekawe ile by taka barca uzbierala na jakis topowy transfer.

0

@Chaoss No wlasnie powinni sie cieszyc ludzie :)

0

@Coveta Deco do dymisji bo zawodnik byl gotow przejsc a potem zmienil zdanie? Faktycznie wina deco XD

1

@Qbic17 Efektywonoscia nico? Ty widziales ze on ma gorsze statystyki niz o wiele nizej wyceniany starszy brat? Widziales jak gral w meczu z barcelona i realem w tym sezonie? Nie istnial a w reprezentacji tez miewa slabe mecze. Zbudowany pr ma o wiele lepszy dzieki temu ze fajne cieszynki ma z yamalem.

0

@Objectivo Do kazdego filmu nie tylko animowanych, w kazdym kraju to normalne jestes przyzwyczajnony do lektora i dlatego tak reagujesz.
Ps na przyszlosc bajki to utwor literacki wiec dubbingu sie nie da do niego podlozyc ;)

0

@Objectivo Normalnie dubbing najlepsza rzecz.

0

@dylanwzgw realme 12+ jest obecnie na duzej promocji w euro rtv wiec polecam w cenie 700zl nie znajdziesz nic lepszego bo to typowa sredniak a nie budzetowiec,

0

@Meskalina Gdyby przyszedl nico to by barcelona miala lewe skrztdlo na niskim poziomie.
Bardzo dobrze ze nie przyszedl :)

1

@pioz123 W barcelony tak jest, kasa jest jedynie problem z rejestracja moze byc.

0

@MarO97 Nie jest swietny jest mocno przecietny co pokazuja jego liczby i jak znika z lepszymi rywalami

0

@Eto'o9 R10 Jak juz cos to brac diaza albo laeo.
Ale ze nie bedzie nico to swietna wiadomosc!

1

Jest! Swietna wiadomosc!

1

@barpol11 XDDDD No tak akurat nico nie ma wybitnego sezonu i mial wiele slabych meczy. Jest za slaby na barcelone takie fakty.

0

@Bolton XDDDDDDDDDDDDD

0

Jestem za!
On na prawa obrone a srodek martinez i kounde i jest mega dobrze!

0

@Katalończyk 99 I nie szanowana.
Zwykla kopiarka.

0

@July_6_BcN Ale co cie to obchodzi? W sensie to nei twoje zycie w ogole co to za teskst ze nie akceptujesz? Lepiej zajac sie swoim zyciem a innym pozwolic zyc jak chca.

0

@GeneralXavi Ja mam to gdzies jaka jest roznica miedzy para ich zycie ich sprawa.

0

@Gaucho Oby nie

0

@alone49 Ja bym nazwal zalosna ta ktora go kupi i wygra ten wyscig ktokolwiek go kupi poleni najwiekszy blad tego lata.

0

Bayern do boju!

1

Nie mozecie podac nawet wyniku? Np juwwntus nie dal rady przegral 3 do 0 to niw

0

@Maysterme Te amatorskie bledy to tez przez styl gry? ;)
No nie bardzo.

2

Diaz Diaz Diaz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?