10

@Adran360 Moze by go tak w barcelonie sprobowac :P

0

@MichuZ44 Atakujesz personalnie innych bo maja inne zdanie niz ty.

0

@MichuZ44 No to moje zdanie i co w tym smiesznego? Pokazujesz tylko swoja ingnorancje i jak slabym czlowiekiem jestes :)

0

@MichuZ44 pascal fatalny aktor i fatalny czlowiek.

1

@Lanosss A co maja go do wiezenia wsdadzic na 10 lat bo jako nastaolek wyslal zdjecie innej nagiej nastolatki? XDD
W ogole nazywanie go pedofilem to wyzyszy poziom abusudrdu,

0

@Hshdhrhdh Gardze kazdym kogow ogole to interesuje xd

0

Komentarz usunięty

1

Wiadomo gdzie beda pokazywane mecze preseoznu barcelony?

1

@gumaz Janusza!

0

Gonix>Bambi i leosia

1

@FCB24 Nie no tam jest laleczka ale lepiej mi pasuje aneczka moze dlatego ze moja byla to ania i moj mozg uznal ze lpeiej pasuje aneczka xdD

0

@FCB24 Cale zycie w niewiedzy byles XD

1

@Bolton Smacznej kawusi kochac kapusi!

1

Zapierdzielam sobie w kalpeczkach
Ze mne kolezka i moja aneczka!

2

@KrychaFCB Akurat u mnie bylo w dzien 32 a teraz przeszedl deszcze i jest 16 iec idealna pogoda ;3

6

@wyrek Duze wlasne zloza i cyk 8zl za litr na stacjach.

0

@Filipem Kazdy kto myslal ze raphinia bedzie gral w pomocy a rashford na lewiej stronie jest mocno odklejony.

0

@Schoogs Na bycie wrogiem sobie zapracowali nikt by nic do nich nie mial gdyby sami nie lamali praw.

1

@Eklerek Uuuf fajna laska bez tatuazy a to dzisiaj rarytas!

0

@reakwon Demokracja tu ułuda.

1

@Kengo Raczej chodzi o kierwocow bmw ktorzy maja przewaznie jakies stare bemeki i czuja sie krolami trasy, same auta zle nie sa ;)
Sam jestem posiadaczem bmw i ba nawet uzywam kierukowskazu i ludzi na przejsciach przepuszczam!

0

@19Macio93 ceo jakiejs firmy byl na tym koncercie z kochanka i zalapali sie na kiss cam no i tyle.

0

@wyrek Za takie cos powinna byc deportacja. Lamiesz powaznie prawo deportacja dziekuje i papatki

0

@19Macio93 Balde martinez kounde dumfris
Najlepsze rozwiazanie :)

1

@Prorokk I prawidlowo mj nie jest najlepszy

0

@gumaz xddddddddddd

0

@kamiVeB Dumfries!

0

@Eto'o9 R10 XDDDDDDDDDDDDDD

0

@Faro Forme by utrzymal pewnie taka jak przez ostanie lata prezentowal czyli niska.

0

@10LionelMessi10 Inna role na boisku? Aha czyli skrzydlowy to taki obronca ktory ma nie zdobywac bramek i asyst?
Nie to zdecydowanie ofensywny pilkarz informacja ze przedluzyl kontrakt byla najlepsza rzecz jaka przytrafila sie barcelonie.
Ogladalem jesgo mecze i nie ma drugiego tak przereklamowanego grajka jak nico powtarzalem to zawsze i nadal beda co udowadniaja jego statysyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?