Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Adran360 Moze by go tak w barcelonie sprobowac :P
0
@MichuZ44 Atakujesz personalnie innych bo maja inne zdanie niz ty.
0
@MichuZ44 No to moje zdanie i co w tym smiesznego? Pokazujesz tylko swoja ingnorancje i jak slabym czlowiekiem jestes :)
0
@MichuZ44 pascal fatalny aktor i fatalny czlowiek.
1
@Lanosss A co maja go do wiezenia wsdadzic na 10 lat bo jako nastaolek wyslal zdjecie innej nagiej nastolatki? XDD
W ogole nazywanie go pedofilem to wyzyszy poziom abusudrdu,
0
@Hshdhrhdh Gardze kazdym kogow ogole to interesuje xd
0
Komentarz usunięty
1
Wiadomo gdzie beda pokazywane mecze preseoznu barcelony?
1
@gumaz Janusza!
0
Gonix>Bambi i leosia
1
@FCB24 Nie no tam jest laleczka ale lepiej mi pasuje aneczka moze dlatego ze moja byla to ania i moj mozg uznal ze lpeiej pasuje aneczka xdD
0
@FCB24 Cale zycie w niewiedzy byles XD
1
@Bolton Smacznej kawusi kochac kapusi!
1
Zapierdzielam sobie w kalpeczkach
Ze mne kolezka i moja aneczka!
2
@KrychaFCB Akurat u mnie bylo w dzien 32 a teraz przeszedl deszcze i jest 16 iec idealna pogoda ;3
6
@wyrek Duze wlasne zloza i cyk 8zl za litr na stacjach.
0
@Filipem Kazdy kto myslal ze raphinia bedzie gral w pomocy a rashford na lewiej stronie jest mocno odklejony.
0
@Schoogs Na bycie wrogiem sobie zapracowali nikt by nic do nich nie mial gdyby sami nie lamali praw.
1
@Eklerek Uuuf fajna laska bez tatuazy a to dzisiaj rarytas!
0
@reakwon Demokracja tu ułuda.
1
@Kengo Raczej chodzi o kierwocow bmw ktorzy maja przewaznie jakies stare bemeki i czuja sie krolami trasy, same auta zle nie sa ;)
Sam jestem posiadaczem bmw i ba nawet uzywam kierukowskazu i ludzi na przejsciach przepuszczam!
0
@19Macio93 ceo jakiejs firmy byl na tym koncercie z kochanka i zalapali sie na kiss cam no i tyle.
0
@wyrek Za takie cos powinna byc deportacja. Lamiesz powaznie prawo deportacja dziekuje i papatki
0
@19Macio93 Balde martinez kounde dumfris
Najlepsze rozwiazanie :)
1
@Prorokk I prawidlowo mj nie jest najlepszy
0
@gumaz xddddddddddd
0
@kamiVeB Dumfries!
0
@Eto'o9 R10 XDDDDDDDDDDDDDD
0
@Faro Forme by utrzymal pewnie taka jak przez ostanie lata prezentowal czyli niska.
0
@10LionelMessi10 Inna role na boisku? Aha czyli skrzydlowy to taki obronca ktory ma nie zdobywac bramek i asyst?
Nie to zdecydowanie ofensywny pilkarz informacja ze przedluzyl kontrakt byla najlepsza rzecz jaka przytrafila sie barcelonie.
Ogladalem jesgo mecze i nie ma drugiego tak przereklamowanego grajka jak nico powtarzalem to zawsze i nadal beda co udowadniaja jego statysyki.