3

@Goralkov Znajdz mi chetnego na romeu i penie ktorzy wydadza na nich hajs i dadza podobna pensje XD
Podpowiem nie znajdziesz dlatego tez takie rozwiazanie i podpowiem real tez by ich nie sprzedal bo nagle chetni by sie nie znalezli.

1

@clyde XDDDDDD nawet mi cie nie zal kupowanie pada by sobie stal a potem bol dupki bo ktos inny bedzie sobie mogl kupic XDDDD

0

@BezglutenowyPedri Lewandowskiego do tego.

3

@blakkudium Jak sie skonczy transferem to bardzo dobrze sie skonczy o wiele lepszy wybor niz nico ;3

0

@Nazio_87 Tv zawsze bierz ile sciana pozwoli 65 to minimum nawet jezeli uwazasz ze masz maly salon.

5

@don'T.R.I.P.e No wlasnie tak rosja walczy z polska i europa, rzad straszy ze nas napadna choc oni sami tego nie zrobia, oni tocza inna wojne z nami ktora wygrywaja od lat.
Pamietam jak na poczatku kazdy byl za ukrina pomoc itp po paru miesiacach nastroje sie diametralnie zmienily w internecie masa krytki ukraincowi historie ktore wiekszosc byla zapewne zmyslone.
Ludzie sa manipulowani i nie zdaja sobie z tego sprawy i to jest smutne.

0

Kiedy w ogole real rozpoczyna presezon? Dadza im z tydzien wolnego? XD

0

@July_6_BcN Im wiecej czerwonych flag tym ciekawszy zwiazek ;)

2

@Starrk Moj ojciec mial tak ze ciezko przechodzil covida i potem ponad miesiac nie mial sil az mowil ze nic z niego juz nie bedzie ale potem poczul sie lepiej.

0

@4drian0 ghost of woke

1

@DragonxNF Pare razy np po sadze wiedzmina.

0

@Faro Robilem ostanio test wyszedl poziom b2 na codzien w ogole angielskiego nie uzywam ale jak trzeba to bez problemu rozmawiam z ludzmi tylko po angielsku.

1

@ChristianPulisic XDDDDDDDDDDDDDD tak bron przegranych xdddddddddddd

0

0

@Demazo XDDDDDDDDDDDDD

0

@escarabajo XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie jest popularny to nisza ktorej poziom nawet na najwyzszym szczeblu jest mizerny.
I prawda jest taka ze na zawsze pozostanie niszowym sportem.

0

@LOPEZ16 Nie no badzmy powazni. Nikt normalny pilki noznej kobiet nie oglada podam tysiac lepszych zajec ktore mozna robic w tym czasie wiec nie ma sie czym przejmowac bo to nie dla normalnych ludzi.

1

@Rifek Mogl gdzies wyplynac jego numer i miec duzo polaczen itp

1

@RozowaPantera Pytanie brzmi czy real da reade psg.
Real mial slabych rywali i moze sie wydawac ze sa mocni a no nie sa.

0

@July_6_BcN Dziwny masz gust bo choc gejem nie jestem to takiego pedriego w dolnej drabince bym dal jezeli chodzi o atrakcyjnosc pilkarzy XD

0

@Smrodek Prawidlowo sformuowane zdanie powinno brzmiec ze kozie maslo jest "mniej szkodliwe"

0

@Elvisek Garcia od poczatku podstawa. Jest o wiele lepszy niz szczesny takie sa fakty.

0

@Eklerek No tak bo kazdy jest taki sam jak jedna przedstawiona przez ciebie osoba XD

0

@D10SLEO Niemozliwe ze cos takiego powiedzial

0

@torondirn Katalonski sport donosi XD
Dziekuje dobranoc.

0

@Hadim Oby sie udalo i przyszedl do barcelony to bedzie wielkie wzmocnienie o nieebo lepszy wybor nic nico

3

@Alo_Vi Ma wakacje i 18 urodziny kiedy jak nie wtedy zaszalec? :)

0

@Kamilos84 Srednio

0

@torondirn Nie ma takiej umowy.
W ogole co za nonsens 2 waszych pilkarzy zabralismyh a teraz umowa nie zabieramy XD

2

@Derpowsky Ty nie rozumiesz. To moglo sie zdarzyc gdyby mial 2 miesiace urlopu i rozegral pierwszy sparing.
To pech i wina bramkarza a nie turnieju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?