Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD Skoro pytasz to za krotko jesli jestes pewien to nawet po 3 miesiacach nie bedziesz mial watpliwosci.
0
@michal26 Chyba ogladalismy inne mecze bo obecnie obrona to tragedia.
Martinez ratowal sytuacje. Cubarasi od dawna forma stala tylko ze slaba tak samo aurajo, christensen od nich obecnie lepszy ale kontuzje...
0
@DragonxNF XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@gumaz Fasolka szparagowa i weganski kurczaczek ;3
2
@Ptasior Rashorda zarejestowali co ma nie mala pensje ale akurat to na dobre wyszlo ze nico nie przyszedl.
15
@Lanosss A sa tu jeszcze tacy co wychwalaja laporte XD Amatorka i liczenie ze a moze sie uda...
0
@pafcioxxx My? Mowisz za ralambe bo to barcelona nie kupila a nie my.
Tak 28 latek to byla okazja jezeli chodzi o skrzydlo i jakosc jaka daje tylko barcelona nie miala kasy na pensje i tak sie skonczylo bez realny wzmocnien ataku.
4
@fart Znowu diaz...
Z miejsca wchodzi i daje liczby a barcelona dostala rashforda i ludzie sie jeszcze cieszyli ze to on zamiast diaza a prawda jest taka ze obecnie to diaz zjada nico i rashforda razem wzietych i zdecydowanie byl wart tych pieniedzy.
0
@LeszekFCB No wlasnie tez ja mijalem ale ta podbila jak wsiadalem do auta. Moze nie scam wiekszosc ale ostatecznie trafia mniej niz 50% do tej osoby na ktora sie zbiera.
0
@Frimpong Dziekuje oczywiscie chodzilo o sytuacje ze ktos jest nachalny i wali takei teksty ze za malo dalem ale wiadomo za duzo oczekuje od ludzi bo wiem ze beda chcieli byc fajni i odpisza wlasnie w twoim stylu.
0
@NeroTFP1 Dzieki za info
0
Mieliscie taka sytuacje ze wchodzicie sobie do auta na parkingu przed sklepem i nagle podbija jakas kobita ze zbiorka dla chorej dziewczynki tam wszystko sie zgadza identyfikator itp no to jak zwykle mowie ze nie mam zadnych pieniedzy tylko karta (bo nie nosze prawie nigdy) to ta mowi no mozna karta to mowie ok 15zl niech naliczy a ona a moze byc 20? To mowie ok a na a 50? To mowie nie no 20 wystarczy (nie lubie dawac w takich zbiorkach bo 30% leci do niej plus jeszcze organitorzy zbiorki cos biora wole dac bezposrednio jak juz) ta sie pyta co tak malo...
Upadla mi karta i schylam sie by ja podniesc a ta: to kara za tak mala kwote...
Mialem ochote cofnac calosc...
0
@Frimpong Otylosc popwoduje glownie jedzenie miesa XD ale wiadomo gdzie kasa to kasa.
0
@Mario96w Nie istnieje cos takiego jak obiektywnie sam sie oszukujesz dla kazdego to "obiketywnie" bedzie inne ;)
0
@clyde Peja numer jeden (totalny wack skilowo i tekstowo) XD Potem niewiele lepiej malpa i filipek XDDDDDDD
Jak sie na czyms nie znasz to sie nie wypowiadaj, znowu mnie gorace nabraly i kolejny doowod ze to dobry powod miec cie na czarnej liscie XD
1
@Pressinho Sam serial tez jest slaby po pierwszych odcinkach zapowiadal sie swietnie i mial potencial ale no z kazdym kolejnym odcinkiem odechciewalo mi sie ogladac.
1
@JohnKennedy Ojczyznosław
0
@DonCarletto Jak to obrzydliwe jest tak samo jak sam rosol XD
1
@kubix05 Pomidorowa tak ale nie z rosolu fuj!
0
Nie jest to chyba oczywiste
0
@JohnKennedy Ale suaraz dizsiaj nie ma urodzin typie.
0
@OldMc84 Pieniadze sa w barcelonie jedyny problem to rejestracja.
0
@VAMOS1899LaMasia Lewa obrone mamy lepsza na prawej gra srodkowy obronca...
Marzy mi sie ktos pokroju alvesa ale wtedy by z yamalem to chodzilo...
3
@Muhitos Chyba slabo pamietasz eto. Gdy odchodzil malo kto za nim plakal mial dobry sezon ale potem juz bylo o wiele gorzej ilosc setek ktore marnowal do tej pory pamietam.
Suarez > Eto bezdyskusyjnie
Ronaldhinio = Neymar
Mesi za czasow msn > messi za czasow eto.
1
@Muhitos Ja uwielbialem neymara za jego gre, popelnil blad odchodzac ale klub na nim zarobil nie wypowiadal sie zle o klubie nie mam powodow by zle mu zyczyc.
No ale czysto pilkarsko nie mowiac kogo sie lubi a kogo nie to msn bylo jest i bedzie pewnie jeszcze dlugo nie do pobicia.
0
@takisobiektos No wiem ale w innej koszulce. Dla kibicow nie ma tak ze kibicujesz dwom druzynom wiec nie dziwie sie ze go pobili.
1
@takisobiektos Bicie kogos to zawsze patologia czy za koszulke czy za inna glupote ale z drugiej strony znajac realia jakie sa w polsce i w swiecie kibicow trzeba byc odklejonym by przychodzic do miejsca w ktorym jest duzo pseudokibicow w koszulce innego zespolu z ktorym zapewne nie sympatyzowali.
Ja np tego bym nigdy nie zrobil.
2
@Popitek12 Do dupy XD Doslownie...
4
@Muhitos No co ty msn to bylo cos wielkiego co sie juz moze nigdy nie powtorzy
3
Sama sytuacja teretycznie byla do gwizdka przy 2 golu ale mnie smieszy zachowanie pilkarzy mallorcki skoro tak sie obajawli o zdrowie swojego kolegi ze mieli pretensje do sedziego ze nie przerwal gry to czemu niemal wszyscy ruszyli w jego kierunku a nikt w strone zawodnika ktory lezal XD