Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Bedzie tak samo, pare lat temu widzialem automat taki w carefourze w polsce i od rana stado meneli z wozkami wypelnionymi butelkami.
Nie dziwne ze po jakims czasie usuneli ten autamt ze sklepu teraz skala bedzie wieksza podejrzewam.
Juz nie mowiac ze pewnie odlozyli mase tych butelek juz XD
3
@spiderman1899 Ej ja nie chce zeby sprawdzal moje finanse! Mow za siebie!
0
@sebkoz6 I gdzie by mial grac w pomocy czy na skrzydle?
0
Polak polakowi wilkiem
1
@kpiarz Grali Feran mocno przyczzynil sie do zdobycia pierwszej bramki a olmo dosc przecietnie ale widywalem go. Zdecydowanie Fc barcelona (nie my) grala w 11
0
@ViscaelBarca2007 I to mnie przeraza ze chca napastinka ktory nie jest typowym napastnikiem przypomina bardziej gierzmana i moze byc podobna wtopa.
0
@TAN Jak niby uznanie winy moze dorpowadzic do upadku?
Zdajesz sobie mam nadzieje sprawe ze samemu klubowi poza stratami wizerunkowymi nic nie grozi?
0
@kulek22 Idealny to haland i kane alvarez to nie typ zawodnika potrzebny barcelonie.
Oby nigdy nie przyszedl/
0
@partymaker Nike ma wszystko lepsz od jakosci po wzory buty to juz nie mowia bo miazdza addidasa na lekko.
0
@kaamil1910 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@4drian0 Szkoda bo zawsze nike>addidas
0
@Sulimo Bloodobrone
Final fantasy 7
Silent hill 1 i 2
2
@Lola120 Polecam ksiazki Davida R. hawkinsa bardzo fajnie tlumaczy dzialanie mozgu i sposoby jak sobie radzic z depresja czy tez nerwica.
4
Szczesny statua XD
0
@RoberDzik Legia.
0
@kubix05 Fuj mocne 2/10
1
@Szczygiel06 Skad to sie wzielo ze chlopy tak panikuja sam osobiscie nigdy taki nie bylem i raczej nie znam kogos kto tak swiruje XD
Tak na powaznie sa tu ludzie ktorzy zwykla chorobe przezywaja jak smiertelna? XD
2
@draxidox Wszedzie! Ja sam pije 2 razy do roku jednak zakazywanie komus czegos nie jest fajna to kolejnyh maly krok do kontroli nad toba.
0
@RoberDzik Dembele absolutnie zasluzyl swietny zawodnik i zaden najgorszy zdobywca zlotej pilki.
0
@JanuszKorwinMikke Co racja to racja!
0
@Trojanek23 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
w koncu mecz na eleven a nie na badziewym canal +
3
@addept Dla mnie nigdy nie byl idealny dla barcelony i nie jest wybitny a w barcelonie to bym widzial kayne i halanda.
0
@daniel32778 Bez przesady szczesny nigdy nie byl lepszy od terstegena
0
@Trojanek23 Zajechany zygmunt! Kazdy odcinek jest swietny moj ulubiony serial polski szkoda tylko ze tak dlugo trzeba bedzie znowu czekac na kolejny sezon
4
@Oster273727 Nie zostana barcelonie nic nie grozi bardziej lujdziom ktorzy za to odpowiadali.
3
@Faro Taa po paru meczach twierdzisz ze nie straca a ja ci powiem ze straca nie raz punkty i to ja bede mial racje.
0
@valdeq Pare procent w dna nie ma nic wspolnego z bycia zydem zydzi to religia to styl zycia poglady.
0
@draxidox XDDDDDDDDDDDDD ehhh XD Posty o polityce powinny byc zakazane zawsze takie glupoty sa pisane jak ty XD
0
@Aragorn33 I bardzo dobrze zakazy to zlo sam nie pije ale niech kazdy ma prawo decydowac czy po 23 bedzie chciala sobie kupic alko.