0

@draxidox Bedzie tak samo, pare lat temu widzialem automat taki w carefourze w polsce i od rana stado meneli z wozkami wypelnionymi butelkami.
Nie dziwne ze po jakims czasie usuneli ten autamt ze sklepu teraz skala bedzie wieksza podejrzewam.
Juz nie mowiac ze pewnie odlozyli mase tych butelek juz XD

3

@spiderman1899 Ej ja nie chce zeby sprawdzal moje finanse! Mow za siebie!

0

@sebkoz6 I gdzie by mial grac w pomocy czy na skrzydle?

0

Polak polakowi wilkiem

1

@kpiarz Grali Feran mocno przyczzynil sie do zdobycia pierwszej bramki a olmo dosc przecietnie ale widywalem go. Zdecydowanie Fc barcelona (nie my) grala w 11

0

@ViscaelBarca2007 I to mnie przeraza ze chca napastinka ktory nie jest typowym napastnikiem przypomina bardziej gierzmana i moze byc podobna wtopa.

0

@TAN Jak niby uznanie winy moze dorpowadzic do upadku?
Zdajesz sobie mam nadzieje sprawe ze samemu klubowi poza stratami wizerunkowymi nic nie grozi?

0

@kulek22 Idealny to haland i kane alvarez to nie typ zawodnika potrzebny barcelonie.
Oby nigdy nie przyszedl/

0

@partymaker Nike ma wszystko lepsz od jakosci po wzory buty to juz nie mowia bo miazdza addidasa na lekko.

0

@kaamil1910 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@4drian0 Szkoda bo zawsze nike>addidas

0

@Sulimo Bloodobrone
Final fantasy 7
Silent hill 1 i 2

2

@Lola120 Polecam ksiazki Davida R. hawkinsa bardzo fajnie tlumaczy dzialanie mozgu i sposoby jak sobie radzic z depresja czy tez nerwica.

4

Szczesny statua XD

0

@RoberDzik Legia.

0

@kubix05 Fuj mocne 2/10

1

@Szczygiel06 Skad to sie wzielo ze chlopy tak panikuja sam osobiscie nigdy taki nie bylem i raczej nie znam kogos kto tak swiruje XD
Tak na powaznie sa tu ludzie ktorzy zwykla chorobe przezywaja jak smiertelna? XD

2

@draxidox Wszedzie! Ja sam pije 2 razy do roku jednak zakazywanie komus czegos nie jest fajna to kolejnyh maly krok do kontroli nad toba.

0

@RoberDzik Dembele absolutnie zasluzyl swietny zawodnik i zaden najgorszy zdobywca zlotej pilki.

0

@JanuszKorwinMikke Co racja to racja!

0

@Trojanek23 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4

w koncu mecz na eleven a nie na badziewym canal +

3

@addept Dla mnie nigdy nie byl idealny dla barcelony i nie jest wybitny a w barcelonie to bym widzial kayne i halanda.

0

@daniel32778 Bez przesady szczesny nigdy nie byl lepszy od terstegena

0

@Trojanek23 Zajechany zygmunt! Kazdy odcinek jest swietny moj ulubiony serial polski szkoda tylko ze tak dlugo trzeba bedzie znowu czekac na kolejny sezon

4

@Oster273727 Nie zostana barcelonie nic nie grozi bardziej lujdziom ktorzy za to odpowiadali.

3

@Faro Taa po paru meczach twierdzisz ze nie straca a ja ci powiem ze straca nie raz punkty i to ja bede mial racje.

0

@valdeq Pare procent w dna nie ma nic wspolnego z bycia zydem zydzi to religia to styl zycia poglady.

0

@draxidox XDDDDDDDDDDDDD ehhh XD Posty o polityce powinny byc zakazane zawsze takie glupoty sa pisane jak ty XD

0

@Aragorn33 I bardzo dobrze zakazy to zlo sam nie pije ale niech kazdy ma prawo decydowac czy po 23 bedzie chciala sobie kupic alko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?