0

@Azazel_Pazuzu No tak to taki sam mozna z niego dzownic i robic zdjecia.
Zmian jest sporo wiecej ale jezeli uzywasz telefon tylko do dzownienia, youtuba i faceboka to fakt wiekszych zmian nie zauwazysz.

1

@AduŚ07 Juz sie nie sraj ze cos dotrze, nic nie dotrze.
To co bylo to prowokacja albo blad zwykle drony bez ladunku warte 100 dolarow kazdy.

0

@adamek20151 Frytkii

1

@addept Nas nie bedzie ale fc barcelone zapewne bedzie :)

0

Dlaczego autor sadzi ze barca by nie miala problemu?
Hmm moze dlatego ze lewandowski zwolnij spora kwote ze swojej pensji ;)?
Ehh XD

1

@kundee Ostry sos tylko uwydatnia smak ale trzeba miec doswiadczenie w jedzeniu ostrego. W polsce juz nie ma dla mnie ostrego sosu w kebabie.

0

@Krzysztof1987 Wiem kto to jest ale nie pogrzalo mnie by to ogladac takei badziewie XD

0

@Koziol333 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Koziol333 No ale bo trzeba dostrzegac wady nie tylko zalety sorry ale gdyby mu nie wyszly dwie akcje to note by mial na poziomie 2.0 zagral ogolnie bardzo slabo.

1

Troche smieszy bo przez caly mecz kopal sie po czole i wyszly mu dwie akcje gdzie 20 spierniczyl i nagle pilkarz tygodnia a taki pedri szefowal caly mecz i zadnego wyroznienia XD

0

@esem91 Araujo to jak cialo obce w tej barcelonie jest.

0

@Roobo I jeszcze to na OBRONNOSC XD ludziom wmoili ze rosja nam zagraza i trzeba sie zbroic XDDDDD

0

@Encore 9.1 to jakis zart z ocena XD

1

@ToWinaSedziego Rashfor byl slaby to fakt.

0

@Who_you_mam XDDD glupiego to i smiesznie poczytac XD

0

Tak jak pisalem kolejy slaby mecz gdyby nie bramki.

1

@daniel32778 Badzmy powaznie to dopiero 1 jego w miare dobry mecz choc do zdobycia pierwszej bramki byl jednym z najgorszych na boisku.
Do tej pory nie zawiodl mnie bo tak myslalem ze bedzie slabo i potrzeba wiecej takich meczy by mozna bylo uznac ze zasluzyl na taka pensje.

U nas? Miales na mysli w fcbarceloniezapewne bo u nas to na ralambi w fantasyfootbal najwyzej moze pograc.

0

@ViscaelBarca2007 Pedri ma szanse na bycie lepszym niz iniesta!

0

@Czyhrynski Tenis, kiedys ogladalem kazde mecze samprasa moj ulubiony tenista ale odkad juz nikt nie gra serve and volley to tenis stal sie dla mnie nudny i nie daje rady go ogladac

1

@Safrani Nikt nie bedzie uciekal bo nie bedzie zadnej wojny smuci mnie inteligencja ludzi ze nabieraja sie na w ogole taka mozliwosc politycy i prasa maja was za nic :)

0

@gumaz Zadnej wojny nie bedzie ale ludzie wrzucaja takie glupoty jak tu...

0

@kubix05 ffuuujjjjjjjj

0

@mmaciass Jezeli chodzi o wiare zydzi sa najgorsi to moze dlateog ;)

0

@lucas/catalan Pff tylko pes a nie jakas mierna fifa

0

@July_6_BcN Nie bedziesz to sciema slonce najbardziej postarza. Unikac slonca jezeli nie chcesz miec zmarszczek.

1

@kanver_ Dalej zaluje ze to nie on przyszedl a lewandowski ehh dla mnie to idealnie by sie nadawal do barcelony troche suareaza z gry przypomina mi.

2

@barteq Ktorzy dosc szybko zakonczyli kariery do tego ja bym sie zdziwil gdyby mieli wiecej goli.

6

W talmud jest wpisana zawisc
Stad sie bierze ta nienawisc
pogardzaja oni nami nie zydowki zwa sziksami
Lekcja jidisz na antenie
czas ujawnic zlorzeczenie
sziksa znaczy laf... czyli ...

Pozdro kto zna ten zna kto ma wiedziec ten wie!

0

@Safrani 1670 najlpeszy polski serial!
Fakt nie opinia!

1

Najlepszy polski serial powrocil!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?