Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@robsesh xddddddddddddddddddddddddd
3
@tomek8756 Fuj, mnie takie brzydza woel chude laski i jedrne mniejsze.
5
@Ojciec5tkidzieci Rzucam kawalek kurczaka jak najdalej potrafie i uciekam w druga strone!
2
@Wojtek84 Ferran powinien dostac cale 90 min w klilku meczach pod rzad co da mu pewnosc jak wczesniej. Daje wiecej niz lewandoski i tyle.
1
@MadafakinGuy Ja juz od wczoraj nie pale i mam nadzieje ze tym razem sie uda to latwe tyle razy rzucalem!
1
@Ryoumen My? To teraz rozumiem skad tylu pracownikow ma barcelona skoro tylu tutaj pracuje w niej!
2
Bonusy za wygranie ligi itp powinny byc zakazane w kontraktach.
Mialo by to sens gdyby zarabiali grosze pilkarze przy obecnych pensjach to zbytek szczegoolnie gdy klub ma spore dlugi.
0
@Messiah10 xddddddddddddddddddddddddddddddddd
1
@kanver_ Nie ma nic lepszego niz kasy samobslugowe.
0
@Zoker Jezeli to prawda to niemcy oficialnie upadly.
0
@HiBro Bernal tak casado to do lawki powinen byc przyspawany.
2
@Safrani XDDD Dowod anegtotyczny nie jest dowodem. Ja nie znam zadnego osobiscie bialego ktory zostawil matke z dzieckiem to zapewne zaden nie zostawil nie?
0
Jedno mnie zastanawia kto w tym klubie pracuje ze nie wie czy 12 czy 14?
Powinni dokladnie wiedziec jaka kwota.
0
@Tigermaus Canal+ sprawdzilem opinie serial dosc kiepsko oceniany no i robi go bbc wiec szalu nie bedzie
4
@Arden Suarez>lewandowski zawsze i wszedzie!
0
@Colon Atakuja noca? Ja nie mam zadnego w poblizu ale mowisz ze lepiej zamknac drzwi?
0
@lucas/catalan Oj nie, tortex to czysty smak przecieru i octu jeden z najgorszych ketchupow swiata. Za to pudliszki szczegolnie w sloiku miodzio!
0
Ketchup tortex
Hit czy kit?
1
@shinthps xdddddddddddddddddddddddxxxxxx
4
@shinthps XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@LukaszFan Alvarez niech zostaje w atletico najlepiej na zawsze. Obecnie jedyny pilkarz z topu do wyjecia to kane i jakies szanse na to sa.
0
@Arden No tak skoro twoj sasiad pali to wszyscy inni tez pala malo tego twarde narko wchodza w gre XD
Masa ludzi pali w roznym wieku akuarat marichuana to najlepszy wybor jezeli juz ktos chce w uzywki sie wpakowac.
1
@BillyButcher Ja tam widze ludzie zmanimulowanych a bardzo czesto tez zmuszanych do bycia na wojnie.
0
@NeroTFP1 xddddddddddddddddddddddd
0
@Encore A wiesz co to sarkazm.
0
@Encore widac ze ai
1
@kanver_ Nie my a barcelona powinna kupic. Jest pare powodo np taki ze raphinia mlodszy nie bedzie kontujze sie przydazaja ten 19 latek by spokojnie mogl grac tyle co rashford i cena za pare lat moze wzrosnac do 200mln
1
@Jakchcesz A wiesz ze to amerykanie zaplaca wiecej? Widzialem ze nie jedna firma upadla przez to co trump robi bo sa komponenty ktore mozna zamowic tylko w europie i po podwyzkach cel itp ich zwyczajnie nie stac.
3
Przedluzaj nie zastanawiaj sie! najlpeiej na 10 lat! ;3
2
Niech kazdy bedzie kim chce ale przynaleznosc do jakiejs grupy zawsze budzil podzialy.
ANty ltgbtq na 100%