3

@robsesh xddddddddddddddddddddddddd

3

@tomek8756 Fuj, mnie takie brzydza woel chude laski i jedrne mniejsze.

5

@Ojciec5tkidzieci Rzucam kawalek kurczaka jak najdalej potrafie i uciekam w druga strone!

2

@Wojtek84 Ferran powinien dostac cale 90 min w klilku meczach pod rzad co da mu pewnosc jak wczesniej. Daje wiecej niz lewandoski i tyle.

1

@MadafakinGuy Ja juz od wczoraj nie pale i mam nadzieje ze tym razem sie uda to latwe tyle razy rzucalem!

1

@Ryoumen My? To teraz rozumiem skad tylu pracownikow ma barcelona skoro tylu tutaj pracuje w niej!

2

Bonusy za wygranie ligi itp powinny byc zakazane w kontraktach.
Mialo by to sens gdyby zarabiali grosze pilkarze przy obecnych pensjach to zbytek szczegoolnie gdy klub ma spore dlugi.

0

@Messiah10 xddddddddddddddddddddddddddddddddd

1

@kanver_ Nie ma nic lepszego niz kasy samobslugowe.

0

@Zoker Jezeli to prawda to niemcy oficialnie upadly.

0

@HiBro Bernal tak casado to do lawki powinen byc przyspawany.

2

@Safrani XDDD Dowod anegtotyczny nie jest dowodem. Ja nie znam zadnego osobiscie bialego ktory zostawil matke z dzieckiem to zapewne zaden nie zostawil nie?

0

Jedno mnie zastanawia kto w tym klubie pracuje ze nie wie czy 12 czy 14?
Powinni dokladnie wiedziec jaka kwota.

0

@Tigermaus Canal+ sprawdzilem opinie serial dosc kiepsko oceniany no i robi go bbc wiec szalu nie bedzie

4

@Arden Suarez>lewandowski zawsze i wszedzie!

0

@Colon Atakuja noca? Ja nie mam zadnego w poblizu ale mowisz ze lepiej zamknac drzwi?

0

@lucas/catalan Oj nie, tortex to czysty smak przecieru i octu jeden z najgorszych ketchupow swiata. Za to pudliszki szczegolnie w sloiku miodzio!

0

Ketchup tortex
Hit czy kit?

1

@shinthps xdddddddddddddddddddddddxxxxxx

4

@shinthps XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@LukaszFan Alvarez niech zostaje w atletico najlepiej na zawsze. Obecnie jedyny pilkarz z topu do wyjecia to kane i jakies szanse na to sa.

0

@Arden No tak skoro twoj sasiad pali to wszyscy inni tez pala malo tego twarde narko wchodza w gre XD
Masa ludzi pali w roznym wieku akuarat marichuana to najlepszy wybor jezeli juz ktos chce w uzywki sie wpakowac.

1

@BillyButcher Ja tam widze ludzie zmanimulowanych a bardzo czesto tez zmuszanych do bycia na wojnie.

0

@NeroTFP1 xddddddddddddddddddddddd

0

@Encore A wiesz co to sarkazm.

0

@Encore widac ze ai

1

@kanver_ Nie my a barcelona powinna kupic. Jest pare powodo np taki ze raphinia mlodszy nie bedzie kontujze sie przydazaja ten 19 latek by spokojnie mogl grac tyle co rashford i cena za pare lat moze wzrosnac do 200mln

1

@Jakchcesz A wiesz ze to amerykanie zaplaca wiecej? Widzialem ze nie jedna firma upadla przez to co trump robi bo sa komponenty ktore mozna zamowic tylko w europie i po podwyzkach cel itp ich zwyczajnie nie stac.

3

Przedluzaj nie zastanawiaj sie! najlpeiej na 10 lat! ;3

2

Niech kazdy bedzie kim chce ale przynaleznosc do jakiejs grupy zawsze budzil podzialy.
ANty ltgbtq na 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?