0

@Huck Zdalem za 3 razem i nie jezdzilem lepiej niz za 1 i 2 razem jak nie zdalem zwyczajnie nerwy mniejsze. Wiekszosc ludzi nie zdaje przez nerwy i na miescie tez masz parkowanie itp w ogole sytuacja ze cofasz po łuku zdarza sie baaaaardzo rzadko niektorzy moga nigdy tego nawet nie robic.

1

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

0

@Chimera fuuuuuuuuujjjjjjjj

1

@kanver_ Krotko i na temat juz nigdy nie obejrze ufc.
W muzyce akurat ai to najgorsza rzecz to nie przejdzie ludzie tego nie chca jemu to na reke bo kasy wydawac nie musi.

2

@MaziFCB 2/10 jak wszystko z ai slabe. No hehe zmienmy twarze i bedzie smiesznie i fajnie ale no nie jest.

0

@Guillegavira On ma 26 lat nie 36. Takie zespoly jak inter nie oddaja najlepszych pilkarzy wiec mnie dziwia te doniesienia i zadne brednie o odmlodzeniu skladu i potrzebie kasy.
WIec pytam tych ogladajacych mecze bo jak dla mnie to on moze taki dobry nie byc jednak ;)

3

@VAMOS1899LaMasia No to nei jest odpwoiedz na moje pytanie.
Rewolucje przewaznie sie zaczyna od najslabszych punktow zespolu nie tych najlepszych.

0

Nie ogladam interu to nic prawie o nim nei wiem wiec pytanie...
Czemu inter chce sie go pozbyc?

0

@mateusz33 XDDDDDDDDDD 2/10

1

@Safrani No tak czyli butelka powinna w tej samej cenie a nie podrozec xD
Podppowiem, podrozaly ;)
Kupuje glownie puszki i nie odzyskalem nigdy kasy wyrzucam je do smieci.
Nikt normalny nie bedzie chodzil z jedna czy dwoma puszkami do sklpeu by odzyskac kaucje.

0

@Szczygiel06 Mam ponad 40, z wygladu daja mi 25 sam czuje sie na 21. Plecy nie bola nie strzela w kolanie zmarszczek nie mam umawiam sie z duzo mlodszymi dziewczynami. Wszystko co najlepsze dopiero mnie czeka. Starosc sie zaczyna w twojej glowie a fizycznie to 70+

4

Ostatnio tak się zdziwiłem, gdy po środzie nadszedł czwartek.

1

@mkord Zaden glos nie ma znaczenia, demokracja to uluda wybierasz ludzi ktorzy decyduja za ciebie.

0

@ACMaldini3 Czy ty bronisz diozu? XD

0

@BorzyKrzys Ladne widoki w sosnowcu sa jednak.

0

@Aragorn33 Po 1 napisales recenzje zwiastuna po 2 opinie innych ludzi nigdy nie maja znaczenia tylko twoja, wiec pisanie ze inni maja pozytywne opinie jest bez sensu :)

0

@Aragorn33 Czy ty wlasnie napisales ze sa pozytywne recenzje ZWIASTUNA? XDDDD

4

@Lionel_Messi10 Normalnie beczka roku...
Nie widze tu nic smiesznego ani nadzwyczajnego.

0

@JimMorrisonFCB No ale wypadkow jest coraz mniej ale co tam XD Zawsze sie znajdzie ktos taki jak ty co beda pisac glupoty.

1

@APTAPT Gdyby ktos zaplacil ludzim zeby przyszli na station to moze by sie uzbieralo. Mnie wybnik nie obchodzi moga nawet przegrac 0:10 z realem. Pilka nozna kobiet dla mnie nie istnieje .

0

Wiadomo lewandowski odchodzi feran zostaje jedyna sensowna decyzja.

0

@marekBarca Do boju dziewczyny? Powaznie ktos sie tym interesuje w ogole? Dla mnie to one moga przegrywac kazdy mecz i nic to dla mnie nie znaczy.

0

@ranger3120 Najgorzej jak prace dostaneisz wtedy trzeba bedzie wstawac i chodzic do niej!

0

@mrboom A ja negatywnie zawiedziony.

1

@Safrani Czyaltem, choc 3 razy podchodzilem do ksiazek.
Nikt nie jest do mnie podobny. Toma bombadila pamietam chyba najlepiej i gimliego.

Ogolnie ksiazki oceniam na 7.5/10 sa spoko ale wybitnymi bym ich nie nazwal.

0

@Azi Nie pytam jaka marka bo nie wiem i mnie to nie interesuje, nie wina auta a kierowcy.

1

@Safrani Sie obejrzy jak bedzie juz calosc a nie czekac z odcinka na odcinek.

0

@BillyButcher Jak dla mnie to on nie pasuje w zbytnio na punishera. Daleko mu do byc idealnym ojj daleko,

2

Wszyscy by go chcieli? Na szczescie nie, w tym wiekszosc kibicow rowniez nie.

0

@Pawlak1992 Marilyn monroe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?