Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Huck Zdalem za 3 razem i nie jezdzilem lepiej niz za 1 i 2 razem jak nie zdalem zwyczajnie nerwy mniejsze. Wiekszosc ludzi nie zdaje przez nerwy i na miescie tez masz parkowanie itp w ogole sytuacja ze cofasz po łuku zdarza sie baaaaardzo rzadko niektorzy moga nigdy tego nawet nie robic.
1
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
0
@Chimera fuuuuuuuuujjjjjjjj
1
@kanver_ Krotko i na temat juz nigdy nie obejrze ufc.
W muzyce akurat ai to najgorsza rzecz to nie przejdzie ludzie tego nie chca jemu to na reke bo kasy wydawac nie musi.
2
@MaziFCB 2/10 jak wszystko z ai slabe. No hehe zmienmy twarze i bedzie smiesznie i fajnie ale no nie jest.
0
@Guillegavira On ma 26 lat nie 36. Takie zespoly jak inter nie oddaja najlepszych pilkarzy wiec mnie dziwia te doniesienia i zadne brednie o odmlodzeniu skladu i potrzebie kasy.
WIec pytam tych ogladajacych mecze bo jak dla mnie to on moze taki dobry nie byc jednak ;)
3
@VAMOS1899LaMasia No to nei jest odpwoiedz na moje pytanie.
Rewolucje przewaznie sie zaczyna od najslabszych punktow zespolu nie tych najlepszych.
0
Nie ogladam interu to nic prawie o nim nei wiem wiec pytanie...
Czemu inter chce sie go pozbyc?
0
@mateusz33 XDDDDDDDDDD 2/10
1
@Safrani No tak czyli butelka powinna w tej samej cenie a nie podrozec xD
Podppowiem, podrozaly ;)
Kupuje glownie puszki i nie odzyskalem nigdy kasy wyrzucam je do smieci.
Nikt normalny nie bedzie chodzil z jedna czy dwoma puszkami do sklpeu by odzyskac kaucje.
0
@Szczygiel06 Mam ponad 40, z wygladu daja mi 25 sam czuje sie na 21. Plecy nie bola nie strzela w kolanie zmarszczek nie mam umawiam sie z duzo mlodszymi dziewczynami. Wszystko co najlepsze dopiero mnie czeka. Starosc sie zaczyna w twojej glowie a fizycznie to 70+
4
Ostatnio tak się zdziwiłem, gdy po środzie nadszedł czwartek.
1
@mkord Zaden glos nie ma znaczenia, demokracja to uluda wybierasz ludzi ktorzy decyduja za ciebie.
0
@ACMaldini3 Czy ty bronisz diozu? XD
0
@BorzyKrzys Ladne widoki w sosnowcu sa jednak.
0
@Aragorn33 Po 1 napisales recenzje zwiastuna po 2 opinie innych ludzi nigdy nie maja znaczenia tylko twoja, wiec pisanie ze inni maja pozytywne opinie jest bez sensu :)
0
@Aragorn33 Czy ty wlasnie napisales ze sa pozytywne recenzje ZWIASTUNA? XDDDD
4
@Lionel_Messi10 Normalnie beczka roku...
Nie widze tu nic smiesznego ani nadzwyczajnego.
0
@JimMorrisonFCB No ale wypadkow jest coraz mniej ale co tam XD Zawsze sie znajdzie ktos taki jak ty co beda pisac glupoty.
1
@APTAPT Gdyby ktos zaplacil ludzim zeby przyszli na station to moze by sie uzbieralo. Mnie wybnik nie obchodzi moga nawet przegrac 0:10 z realem. Pilka nozna kobiet dla mnie nie istnieje .
0
Wiadomo lewandowski odchodzi feran zostaje jedyna sensowna decyzja.
0
@marekBarca Do boju dziewczyny? Powaznie ktos sie tym interesuje w ogole? Dla mnie to one moga przegrywac kazdy mecz i nic to dla mnie nie znaczy.
0
@ranger3120 Najgorzej jak prace dostaneisz wtedy trzeba bedzie wstawac i chodzic do niej!
0
@mrboom A ja negatywnie zawiedziony.
1
@Safrani Czyaltem, choc 3 razy podchodzilem do ksiazek.
Nikt nie jest do mnie podobny. Toma bombadila pamietam chyba najlepiej i gimliego.
Ogolnie ksiazki oceniam na 7.5/10 sa spoko ale wybitnymi bym ich nie nazwal.
0
@Azi Nie pytam jaka marka bo nie wiem i mnie to nie interesuje, nie wina auta a kierowcy.
1
@Safrani Sie obejrzy jak bedzie juz calosc a nie czekac z odcinka na odcinek.
0
@BillyButcher Jak dla mnie to on nie pasuje w zbytnio na punishera. Daleko mu do byc idealnym ojj daleko,
2
Wszyscy by go chcieli? Na szczescie nie, w tym wiekszosc kibicow rowniez nie.
0
@Pawlak1992 Marilyn monroe