0

@MaziFCB Co roku to slysze XD

0

@BorzyKrzys Pamietaj czasami zupa moze byc za slona!

1

@AssisMoreira Ale nie mialo byc konca swiata tylko koniec cywilizacji iranu XD
Nie wiem jak mozna bylo tlumaczyc to jako koniec swiata XD

0

@RozowaPantera Ale trump oglosil koniec cywilizacji iranu nie swiata.
Nie wiem jak ludzie mogli to przelozyc na swiat kiedy chodzilo tylko o iran XD

2

@Pedri16Future Ale tu chodzi o iran nie o cala ludzkosc wiec troche duza nadinpretacja ludzi XD

0

Ja chyba nie w temacie ale o co chodzi z tym koncem swiata i trumpem?

0

@Prorokk Miala podobna sytuacje ze 30 dni po ich urojonym terminie. Zastosowalem skrot myslowy myslalem ze sie domyslisz.
Rozne sa sytuacje ktos moze zapomniec o tym ze ma kase do odebrania z butelek i co za 32 dni juz nie wazne jest? Takie ograniczenia sa chore i nie powinno ich byc i pewnie cos z tym niedlugo zrobia :)

0

@LOPEZ16 Jedno nie przeczy drugiemu ;)

0

@Prorokk XDDDDDDDDDDDDDD Ustalone zasady o ktorych nikt nie wie XD Powinni informowac jak juz ze miesiac tylko jest zreszta to nie jest zgodne z prawem ze tylko 30 dni, jedna kobieta chyba biedronke straszyla sadem i dali kase.
Te tak zwane zasady sa po to zeby klient stracil korporacja zyskala.

0

@LOPEZ16 Mam beke z tego co napisales XDDD
Aaa na przyszlosc Bajki to utowor literacki to co ogladasz to filmy animowane.

0

@Prorokk Ale co ci do tego? Zyjesz za komuny czy jak? Nie powinno byc zadnego limitu i mogla jak chciala za rok odebrac kase.

3

JD na 100% Piekny powrot do przeszlosci!

0

@LOPEZ16 XDSDDDDDDDDDDDD

0

@GeneralXavi A dla mnie nuda raz obejrzalem i nigdy wiecej, wole ksiazki choc i tak oceniam je takie 6,5/10

1

@sharkon Raphinia jaki mlody! Pomyslec tyle lat juz gra w barcelonie! No i to jeszcze czasy gdy na pedriego mowili pedro!
Co za czasy!

0

@Frimpong Jeden mecz im wyszedl w tym sezonie a w ktorym barcelona zagrala fatalnie.
Latwe do przejscia bedzie kotletiko.

0

@Aragorn33 Ciekaostka musisz wydac kase z tych butelek w ciagu miesiaca inaczej przepada. Tak bylo w lidlu nie wiem czy to legalne (nie wydaje mi sie) ale ktos sie powinien tym zajac.

0

@BarcaFanSince2006 XDDDDDDDDDD

1

@BarcaFanSince2006 Po ludzku max zolta

0

@sebasarna Przepisy mowia jasno ze gdy atak jest na pilke a inny pilkarz podlada noge to nie ma mowy o czerwonej.
Eksperci jasno sie wyrazili, nie ma mowy o czerwonej i sedzia tez to zobaczyl na powtorce. Pomogl jedynie tym ze dobra decyzje podjal.

1

@Cochise Jadlem nie raz jeszcze pieprzem cayane doprawialem ale ja od dziecka lubie ostre i jem ostre. Dla kogos kto nie jest przyzwyczajny do ostrego to mocno sponiewierac moze.

0

@Kamiloza91 Netfilix to woke propaganda i przecietnosc wiec tam nic ciekawego nie ma.

0

@FCBparasiempre Tak szczerze to trolujesz czy powaznie masz pretensje o to ze ktos je co chce? ; > Trudno wyczuc.

0

@Hosh Ktos pamieta czy oni w ogole jakos tlumaczyli ten zakaz? Czy powiedzieli zamykamy bo zamykamy i tyle.

0

@partymaker @Kinginiesta
W teori i praktyce cala liga bedzie w canal + doslownie wszystkie mecze.
Elven dostanie jeden mecz co tydzien do wyboru ale ten mecz bedzie rowniez na canal +
Szkoda chcialbym zeby wszystkie mecze byly na eleven ale no co zrobic.

0

@Fog_W_1899 Lewy odchodzi ferran zostaje przychodzi prawdziwy napastik.

4

Hop Hop Hop!
Hop Hop Hop!

1

@lucca87 Bo sa ludzie ktorych pilka reprezentacyjna nie obchodzi. Np mnie w ogol enie obchodzi nawet jakby tam polska grala.

0

@draxidox Hmm moze mogl pojechac do serwisu opon jak chcial zaplacic to by przyjeli. Palenie opon to najgorsza opcja i najgorszy wybor podjal wiec nie rozumiem go

0

@Ilka Ja mam duze ale nigdy nie mialem problemow ze znalezieniem takiej dziewzyny jakiej chce.
Z tymi ludzmi jest cos nie tak, powaznie to nie jest problem poznac kogos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?