Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB Co roku to slysze XD
0
@BorzyKrzys Pamietaj czasami zupa moze byc za slona!
1
@AssisMoreira Ale nie mialo byc konca swiata tylko koniec cywilizacji iranu XD
Nie wiem jak mozna bylo tlumaczyc to jako koniec swiata XD
0
@RozowaPantera Ale trump oglosil koniec cywilizacji iranu nie swiata.
Nie wiem jak ludzie mogli to przelozyc na swiat kiedy chodzilo tylko o iran XD
2
@Pedri16Future Ale tu chodzi o iran nie o cala ludzkosc wiec troche duza nadinpretacja ludzi XD
0
Ja chyba nie w temacie ale o co chodzi z tym koncem swiata i trumpem?
0
@Prorokk Miala podobna sytuacje ze 30 dni po ich urojonym terminie. Zastosowalem skrot myslowy myslalem ze sie domyslisz.
Rozne sa sytuacje ktos moze zapomniec o tym ze ma kase do odebrania z butelek i co za 32 dni juz nie wazne jest? Takie ograniczenia sa chore i nie powinno ich byc i pewnie cos z tym niedlugo zrobia :)
0
@LOPEZ16 Jedno nie przeczy drugiemu ;)
0
@Prorokk XDDDDDDDDDDDDDD Ustalone zasady o ktorych nikt nie wie XD Powinni informowac jak juz ze miesiac tylko jest zreszta to nie jest zgodne z prawem ze tylko 30 dni, jedna kobieta chyba biedronke straszyla sadem i dali kase.
Te tak zwane zasady sa po to zeby klient stracil korporacja zyskala.
0
@LOPEZ16 Mam beke z tego co napisales XDDD
Aaa na przyszlosc Bajki to utowor literacki to co ogladasz to filmy animowane.
0
@Prorokk Ale co ci do tego? Zyjesz za komuny czy jak? Nie powinno byc zadnego limitu i mogla jak chciala za rok odebrac kase.
3
JD na 100% Piekny powrot do przeszlosci!
0
@LOPEZ16 XDSDDDDDDDDDDDD
0
@GeneralXavi A dla mnie nuda raz obejrzalem i nigdy wiecej, wole ksiazki choc i tak oceniam je takie 6,5/10
1
@sharkon Raphinia jaki mlody! Pomyslec tyle lat juz gra w barcelonie! No i to jeszcze czasy gdy na pedriego mowili pedro!
Co za czasy!
0
@Frimpong Jeden mecz im wyszedl w tym sezonie a w ktorym barcelona zagrala fatalnie.
Latwe do przejscia bedzie kotletiko.
0
@Aragorn33 Ciekaostka musisz wydac kase z tych butelek w ciagu miesiaca inaczej przepada. Tak bylo w lidlu nie wiem czy to legalne (nie wydaje mi sie) ale ktos sie powinien tym zajac.
0
@BarcaFanSince2006 XDDDDDDDDDD
1
@BarcaFanSince2006 Po ludzku max zolta
0
@sebasarna Przepisy mowia jasno ze gdy atak jest na pilke a inny pilkarz podlada noge to nie ma mowy o czerwonej.
Eksperci jasno sie wyrazili, nie ma mowy o czerwonej i sedzia tez to zobaczyl na powtorce. Pomogl jedynie tym ze dobra decyzje podjal.
1
@Cochise Jadlem nie raz jeszcze pieprzem cayane doprawialem ale ja od dziecka lubie ostre i jem ostre. Dla kogos kto nie jest przyzwyczajny do ostrego to mocno sponiewierac moze.
0
@Kamiloza91 Netfilix to woke propaganda i przecietnosc wiec tam nic ciekawego nie ma.
0
@FCBparasiempre Tak szczerze to trolujesz czy powaznie masz pretensje o to ze ktos je co chce? ; > Trudno wyczuc.
0
@Hosh Ktos pamieta czy oni w ogole jakos tlumaczyli ten zakaz? Czy powiedzieli zamykamy bo zamykamy i tyle.
0
@partymaker @Kinginiesta
W teori i praktyce cala liga bedzie w canal + doslownie wszystkie mecze.
Elven dostanie jeden mecz co tydzien do wyboru ale ten mecz bedzie rowniez na canal +
Szkoda chcialbym zeby wszystkie mecze byly na eleven ale no co zrobic.
0
@Fog_W_1899 Lewy odchodzi ferran zostaje przychodzi prawdziwy napastik.
4
Hop Hop Hop!
Hop Hop Hop!
1
@lucca87 Bo sa ludzie ktorych pilka reprezentacyjna nie obchodzi. Np mnie w ogol enie obchodzi nawet jakby tam polska grala.
0
@draxidox Hmm moze mogl pojechac do serwisu opon jak chcial zaplacic to by przyjeli. Palenie opon to najgorsza opcja i najgorszy wybor podjal wiec nie rozumiem go
0
@Ilka Ja mam duze ale nigdy nie mialem problemow ze znalezieniem takiej dziewzyny jakiej chce.
Z tymi ludzmi jest cos nie tak, powaznie to nie jest problem poznac kogos.