- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
1
A jak często majtki powinni zmieniać mężczyźni? Okazuje się, że w przypadku mężczyzn zmiana bielizny może odbywać się co drugi dzień zamiast codziennie.
@Kessie stosujesz to?
5
@gumaz jak go lucek umyje raz na kwartał to i majdy zmieni haha :)
4
@gumaz fuj fuj fuj
9
@gumaz Raz w tygodniu wystarczy już bez przesady ;p
14
@gumaz nie trzeba codziennie zmieniać bielizny jeżeli się jej w ogóle nie nosi
1
@July_6_BcN Juliet, jesz teraz kolację?
6
@Czajka90 na moje szczęście zjadłam na tyle dawno, że mi się nie zwróciła.
4
@gumaz codziennie choć jeszcze ważniejsze według mnie jest mycie dupy po dwójce
3
@July_6_BcN a jak mieszkaliscie razem z @Kessie to jak było?
Tylko szczera odpowiedź
11
@mekston @gumaz @Kozinho. @Dankho94isback @Czajka90 @MirusAmisz @fejkenq widzę, że bardzo chcecie wiedzieć jak to u mnie jest z tą bielizną, a jest z nią tak, obracam ja co 2 miesiące na drugą stronę a później obracam tył na przód i kolejne miesiące tak lecą
0
@July_6_BcN Jak dwudniowe bokserki powoduja u ciebie odruchy wymiotne to dosc dziwne ze tak to ujme ;)
Zdarzalo mi sie takie dwudniowe maratony w jednych bokserkach i zapach byl ich nadal ladny ;) Moga byc po 10 godzinach noszenia gdy sie spocisz w gorszym stanie niz te noszone dwa dni ;P
4
@Kessie czyli klasa, oszczędnie i życie w sposób zrównoważony z poszanowaniem dla środowiska
2
@Kessie I takie podejście do życia się szanuje. Może i j*bie ale za to oszczędnie.
1
@Kessie je**ć biedę
1
@Kessie szacuneczek
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski a jak u Was w Siedlcach to wygląda?
0
@mekston nie mieszkaliśmy razem, proszę nie insynuować nic, bo Ci wyjadę z pozwem.
@Hasszz no bardzo dziwne…
0
@mekston W sensie z majtkami?
0
@gumaz A po co w ogóle nosić majtki..
0
@gumaz No dokładnie, wystarczy wywinąć na drugą stronę ^^
1
@gumaz majtki jak majtki, ale jak często matki powinny zmieniac mężczyzn?
1
@gumaz Póki nie są sztywne, póty można nosić