Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot Bredzisz, wejdz sobie np na instagrama i na zdj z informacja o odejsciu malcoma. No sami polacy!
0
@Ghotti Lotto to jest ustawione wiec nic ci nie da :P Kazdego trenera trzeci rok w roli trenera byl tym najgorszym do tego valverde tfu wybitny nie jest wiec dopowiedziec sobie reszte mozna :)
0
Komentarz usunięty
0
@Veb1233 Wszystko ok tylko trzyma jedna osobe ktora nie potrafi ulozyc tej ukladanki. Valverde tfu out.
0
@parawhore Valverde tfu znisczyl
1
@Grzesior667 Taaak muzlumanizm i rownosc kobiet wybierz jedno.
0
@Grzesior667 Traycja taaaa.. Zapytaj tych kobiet co sadza o tej traycji i jak sa traktowane.
1
@Yoshi94 On to profesionalista i bierze za to kase taka mala roznica ;)
1
Komentarz usunięty
9
Doczytalem az ktos uznal za transfery neutralne neymara i bravo no "geniusz" to pisal
1
@4drian0 On jest MEGA slaby.
1
@adukla Tylko pod warunkiem ze pierwszy bedzie wygrany minimum 5:0
0
@Misanthrope Brednie. Bajki? Bajki to utwor literacki wiec dubbingowac sie ich nie da.
1
@Misanthrope Bredzisz. Dobry dubbing nic nie kaleczy.
0
@Objectivo Dubbing we wszystkich cywilizowanych krajach dubbing to norma w filmach i serialach w polsce to napisy lub lektor co jest smutne ale dla dystrybutora bardzo przyjemne rozwiazanie bo znacznie tansze.
2
@Commando Cycki na 99% tez w takim wieku i po tylu ciazach to zwyczajnie nie jest mozliwe zeby naturalnie byly takie jedrne
0
@Wilczeq Jest ok ale szalu nie ma.
3
@kks1986 dwa slowa valverde out
0
@bodzio10 Roberto to moze najwyzej wchodzic na srodek pomocy z ostanimi druzynami w tabeli za slaby jest
0
@Robertinho Zmiany taktyczne w grze i valverde
Wybierz jedno.
5
@Dajnatace No a w psg to na samych mlodych stawiaja i zadnych duzych transferow nie robia ;>
0
@Sulej Roberto jest za slaby na pomoc wiec na sile bedzie wciskany do obrony...
5
Ladna pidzama :))
0
Komentarz usunięty
0
@Drzakubs Atak, agresja na dziewczyne a nie pobicie o juz masz lepiej ale lepiej brzmi pobicie nie? chyba pobicia nigdy nie widziaes
2
@Drzakubs Bron boze nie popieram takich atakow jak i takich debilnych pochodow ale ona nawet nie zostala uderzona a tu mowa o pobiciu.
0
@maroon Mina to najelpszy transfer barcelony :)
2
@michalciesla Tylko to on sam chcial odejsc a nie klub sie go pozbyc.
0
@Zagorzały Fan F.C.B Takie auta po kosztach to mala strata dla nich a jak pilkarz jezdzi takim autem to reklama jest :) Koncerny o wiele wiele wiele wiecej wydaja na reklamy i te 20 aut co roku to dla nich nic jednak widac mieli tak podpisana umowe ze musza zwrocic co jest smieszne bo ktos dal dupki podpisujac taka umowe.
0
@LuisSalvano A skad on ma wiedziec to nie wyrocznia a kopiarka.