Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gorzej nie bedzie :) Licze na odmiane w grze i przyspawanie rakitica do lawki.
1
@Lucassito Bzdura gwiazdy potrafia zapierda... tylko jak masz trenera ktorego jedyna reakcja to przykuc nie ma co sie spodziewac ze beda za niego walczyc do ostanich sil.
0
@xparix I bardzo dobrze ze naplul. valverde 2i pol roku plul kibicom w twarz. W kazdym innym klubie po porazce z roma kazdy trener by wylecia ale to wlasnie barcelona tu sie nie zwalnia trenerow. Teraz kiedy nawet najwiekszych zwolennikow valverde cierpliwosc sie wyrczerpala to nagle biedny waldek. Smiech na sali.
1
@Harnas2 Ani troche mi go nie szkoda niech juz idzie i nie niszczy tej druzyny bardziej. Nara
0
@dafik85 Nie ma szacunku u mnie jak i slusznie u wiekszosci kibicow nawet na swietea nie czekam tak jak na zwolnienie valverde. Za wiele lat kibciuje barcelonie zebym zgadzal sie na tak mizerny klub.
0
@dafik85 On i tak już dostal zdecydowanie za duzo gdyby mial choc odrobine honoru by nic nie wzial i podziekowal na kolanach ze nie wyrzucili go po 1 roku.
3
Wiadomo bylo ze siedzi tu tylko dla kasy bo gdyby mial honor juz dawno by odszedl sam.
4
Niech go wyrzuca w koncu ilez mozna czekac az ten patalach odejdzie
0
@contowsky Mi nie jest go ani troche szkoda wrecz przeciwnie gardze nim. Gdyby mial honor to po porazce z live by sam odszedl ale wie ze tyle kasy co dostaje obecnie juz nikt mu nigdy nie da.
1
@BigShaq Przygotuj sie na najlepsza rade jaka uslszysz w zyciu. Odinstaluj to.
0
@pero1983 Nie!!!!
1
Komentarz usunięty
0
@gukwa tfffttuuuu
1
@4drian0 Zgadzam sie nikt normalny nie gra w fife wyraznie cos nie tak z nim.
0
@Avada Kedavra Po romie juz powinien sie podac.
0
@Avada Kedavra Skoro na lepszy serwer im szkoda kasy to nie ma co liczyc na konkursy.
1
#valverdeout na instargam gotowe? :)
0
Zaraz po wejscu rakitica ;) Przypadek?
0
"presujac" xddddd
0
@Avada Kedavra Widze propaganda dziala ale takich jak ty ktorzy nie potrafia samodzielnie myslec jest wielu.
1
@Cvzx Bredzisz.
0
@narciarz Jestem zdecydowany dobrze kiedy nie gra i zdania nie zmieniam.
0
@DaPi Wypowiedz z cyklu nie znam sie ale wypowiem. Drzewa rosnac prodkuja wiecej tlenu niz te juz stare ktore wlasciciwie to wiecej go pobieraja niz daja. Wiec tak wycinanie drzew i jednoczesne sadzenie nowych daje o wiele lepsze efekty.
0
@AlvaroHanso Geniusz!
1
Sądze ze ten mecz to idealna okazja na kolejny artykul o "geniuszu" taktycznym valverde
0
@lukasz159 raktici i roberto pierwsi do zmiany
0
Leglet...
ehh...
0
@xoran Roberto powinien byc przyspawany do lawki rezerwowych
0
@robsons23 raczej pomoc tam zostala
0
Niech ten sezon sie juz konczy...