3

Gorzej nie bedzie :) Licze na odmiane w grze i przyspawanie rakitica do lawki.

1

@Lucassito Bzdura gwiazdy potrafia zapierda... tylko jak masz trenera ktorego jedyna reakcja to przykuc nie ma co sie spodziewac ze beda za niego walczyc do ostanich sil.

0

@xparix I bardzo dobrze ze naplul. valverde 2i pol roku plul kibicom w twarz. W kazdym innym klubie po porazce z roma kazdy trener by wylecia ale to wlasnie barcelona tu sie nie zwalnia trenerow. Teraz kiedy nawet najwiekszych zwolennikow valverde cierpliwosc sie wyrczerpala to nagle biedny waldek. Smiech na sali.

1

@Harnas2 Ani troche mi go nie szkoda niech juz idzie i nie niszczy tej druzyny bardziej. Nara

0

@dafik85 Nie ma szacunku u mnie jak i slusznie u wiekszosci kibicow nawet na swietea nie czekam tak jak na zwolnienie valverde. Za wiele lat kibciuje barcelonie zebym zgadzal sie na tak mizerny klub.

0

@dafik85 On i tak już dostal zdecydowanie za duzo gdyby mial choc odrobine honoru by nic nie wzial i podziekowal na kolanach ze nie wyrzucili go po 1 roku.

3

Wiadomo bylo ze siedzi tu tylko dla kasy bo gdyby mial honor juz dawno by odszedl sam.

4

Niech go wyrzuca w koncu ilez mozna czekac az ten patalach odejdzie

0

@contowsky Mi nie jest go ani troche szkoda wrecz przeciwnie gardze nim. Gdyby mial honor to po porazce z live by sam odszedl ale wie ze tyle kasy co dostaje obecnie juz nikt mu nigdy nie da.

1

@BigShaq Przygotuj sie na najlepsza rade jaka uslszysz w zyciu. Odinstaluj to.

0

@pero1983 Nie!!!!

1

Komentarz usunięty

0

@gukwa tfffttuuuu

1

@4drian0 Zgadzam sie nikt normalny nie gra w fife wyraznie cos nie tak z nim.

0

@Avada Kedavra Po romie juz powinien sie podac.

0

@Avada Kedavra Skoro na lepszy serwer im szkoda kasy to nie ma co liczyc na konkursy.

1

#valverdeout na instargam gotowe? :)

0

Zaraz po wejscu rakitica ;) Przypadek?

0

"presujac" xddddd

0

@Avada Kedavra Widze propaganda dziala ale takich jak ty ktorzy nie potrafia samodzielnie myslec jest wielu.

1

@Cvzx Bredzisz.

0

@narciarz Jestem zdecydowany dobrze kiedy nie gra i zdania nie zmieniam.

0

@DaPi Wypowiedz z cyklu nie znam sie ale wypowiem. Drzewa rosnac prodkuja wiecej tlenu niz te juz stare ktore wlasciciwie to wiecej go pobieraja niz daja. Wiec tak wycinanie drzew i jednoczesne sadzenie nowych daje o wiele lepsze efekty.

0

@AlvaroHanso Geniusz!

1

Sądze ze ten mecz to idealna okazja na kolejny artykul o "geniuszu" taktycznym valverde

0

@lukasz159 raktici i roberto pierwsi do zmiany

0

Leglet...
ehh...

0

@xoran Roberto powinien byc przyspawany do lawki rezerwowych

0

@robsons23 raczej pomoc tam zostala

0

Niech ten sezon sie juz konczy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?