Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jaca27 pes na ps4 bo dziwnie piszesz to ps4
0
@Uukasz_93 Glupie pytanie to glupia odpowiedz wirus nie jes taki grozny jak wiekszosc tu uwaza ale nikt z nas nie ma danych i nie wie ile bedzie taka przerwa moze byc 2 tyg a moze byc i 2 miesiace.
0
@Uukasz_93 Juz zawsze tak zostanie.
0
@damianex10 Fake nikt by nie kopnal papieru!
0
@Nazio87 Residenta 2 remake polecam
0
@SeeleyBooth No i wlasnie tych widac na filmiku a nie ciemne masy ktory daja sie manipulowac i popadaja w panike.
0
@creative7 Duze znaczenie ma pewnie tez ze polacy nie lataja tak duzo po azji i obcokrajowcow u nas malo wiec szanse ze ktos go przywiozl ze soba sa duzo mniejsze
2
@DonAndresFCB Nie bo w marcu jak w garncu
0
@Striker To jakas kara? Cos jak samobiczowanie?
0
@fistaszjo Bujda z tym chinskim produktem niskiej jakosci. Po prostu zalezy ile producent przeznaczy na produkcje to dostaniesz produkt dopracowany lub zwykly bubel.
0
@SeeleyBooth Chiny maja recesje jeszcze wiele lat beda odczuwac gospodarczo skutki wirusa ;)
2
@Ermitano Swiat jest tak zbudowany zeby zarabiac i to jest smutne ze swiatem rzadzi pieniadz. Wystarczy zobaczyc co w tv daja. Dzisiaj sprawdzilem i dwa filmy z epidemia (w ogole nie podsycaja paniki) wirsua w roli glownej. Dodatkowo w wiadomosiach tez sianie paniki same tabelki z czerwonymu liczbami bo gdyby pokazali % na nikm by to nie zrobilo wrazenia i malo rzetelnych informacji. Telewizja ma taka ogladalanosc teraz jakiej nie miala od czasow wprowadzenia internetu.
1
@Explode On to juz lornetka wypatruje z nadzieja wojska dlatego nie spi ;p
1
@nieprzysiadalnosc Gluptasek naczytal sie glupot wpada w panike i wypisuje dalej glupotki. Zadnego wojska w miastach nie bedzie.
0
@jeyx77x Jak podrozwanie tirem to najbezpieczniejsze miejsce teraz. Caly czas sam i sobie jedzie nie wiem po co panika. Jak wroci 2 tyg w domu z powodu kwarnantany i tyle.
2
@krzychu1526
W chińskim mieście Wuhan odnotowano spadek nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Z kolei w Korei Południowej po raz pierwszy więcej pacjentów wyzdrowiało, niż zachorowało z powodu COVID-19.
Dane z wczoraj. Pesymistyczne przekazy sprawiaja ze wiecej ludzi oglada tv i sie tym interesuje dodatkowo zdecydowane dzialania rzadu sprawiaja ze rosnie poparcie wsrod ludnosci.
Pamietaj sensacja sie sprzedaje swiatem rzadzi dolar.
Z ciekawosci sprawdzilem co w tv dzisiaj ktorej nie ogladam a tam 2 filmy z wiruasmi w glownej roli i przygotowana nowa ramowka dla siedzacych w domu dzieci;) Wplywy z reklam to tv teraz narobi tyle co przez caly rok.
1
@Jaca27 Nie rozsiewaj paniki i debilnych plotek jakie wojsko na granice miast? po co? nawet gdyby liczyc ilosc zarazonych na 100 to jest 0,0000001% ludzi w polsce w chinach sytuacja sie normuje a mieli duuuuzzzo wiecej zarazonych i nikt tam do wszystkich miast wojska nie posylal i wiekszosc fabryk pracowala normalnie.
Wystarczy ograniczyc na jakis czas duze imprezy masowe dbac o higiene i nie popadac w panike.
Podpowiem ze eksperci umieralnosc szacuja na mniej niz 1% (bo liczba zarazaonych na swiecie jest 2-3 krotnie wieksza niz podaja dane tylko przeszli chorobe lagodnie) i srednia wieku ludzi umierajacych na koronowirusa to 90 lat.
0
@Lord_Vader Wybic epidemia ktora ma mniej niz 1% smiertelnosci? cos slabi ci kosmici ;) Raczej juz bym obstawil stany ktore od lat wojuja z chinami i dzieki temu teraz chiny maja recesje i wiele lat jeszcze skutki korownirusa beda odczuwac.
0
@Marcel99 Czyli anulowanie sezonu i wysilku pilkarzy na treningach i meczach byloby sprawiedliwe?
0
@beznicku1000 Kupic canal + hehehe dobry zart.
0
@Jaca27 To jest troling za pare miesiecy nikt nie bedzie pamietal o tym koronowirusie.
0
@Geble Nie siej paniki to nie jest straszna epidemia grypa wiecej zabila ludzi w tym roku niz koronowirus.
0
@geass bzdury piszesz bez odbioru
0
@Janiama Bredzisz, bylo tak fajnie jak ciebie nie bylo
0
@geass Po slabych meczach nie w trakcje spotkania. ALba ma racje kibice w czasie meczu powinni dopingowac druzyne a nie gwizdac.
0
@IronSanHybrid Jak sie ta pani nazywa chetnie zobacze tzn wplace cos dla niej :P
3
@Szicek10 Jak on jest przecietny poza szybkoscia nie ma nic. Semedo go nakryl czapka.
1
@Janiama Koronowirus jest rownie smiertelny co zwykla gryba przyjdzie wiosna to i koronowirus sie skonczy.
0
@fcbarcafan19 Mam pakiet eleven i poslat sport extra za 20zł miesiecznie więc odpada.
2
@Szalik Bo Ćwiąkałą przeszedł. Tylko od filmow to mam netflixa a chcąc oglądać tylko piłke nożna jestem zmuszany do kupna calego pakietu z którego i tak nie bedę korzystał i dlatego mam nadzieję że canal + upadnie.