0

@bixmix Hahahhaha. Nie gluptasku. Jak widze takie posty to az mi smutne ze ludzie sa tak glupi.

0

@malicinho Nie. On nie robił tego za darmo dostal wszystko od druzyny kibicow na calym swiecie wybaczano mu wiele. No i do tego dostal olbrzymi kontrakt i mogl kazdego roku odejsc za darmo gdy mu sie zachce.
Kapitan ktory pierwszy opuszcza jak szczur tonacy okret.
Wlasnie przez to stracilem szacunek do niego a ty i wielu innych jestescie zaslepieni bo to mesi i moze wszystko ;)
Barcelona na 1 miejscu zawsze bedzie a nie jeden zawodnik

0

@malicinho Ale on to robil za darmo tak?

0

@Fcbfan84 Dobrze napisał.
W zadnym klubie nie dostalby tyle co mial w barcelonei uwielbienie najwyzsza pensja.

Zaden klub nie dal zadnemu zawodnikowi takiej giantycznej pensji i jeszcze molziwosci odejsca za darmo.

Pilkarz wielki jako czlowiek juz nie.

0

@Jaca27 Zmiennikiem na lini pomocy moze byc ale w barcelonie b

6

No i caly szacunek do koemana spadl...
Myslalem ze on pierwszy pogoni tego przecietniaka z klubu.

0

@EgonSpengler Pierdzielisz glupoty koles

0

@areczek7878 Niech odchodza obaj.

3

Szczury pierwsze uciekaja z tonacego statku.

0

@Lucky_Luke Tylko klub takiego digne nie chcial sprzedawac to on sam poprosil o transfer. Nie wsyzstko jest wina klubu myslcie czasami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Do czasu aż mesi bedzie gral w podstawowym skladzie nie ma miejsca dla gierzmana.
Odejsc powinni tez rakitic,roberto,alba (choc z alba bym sie zastanowil i zostawil na rok z braku dobrego lewego obroncy dostepnego na rynku)

0

Roberto w pomocy :((((

1

@Vito9 Busi niech siedzi razem z roberto na niej ;)

0

@tobiasson92 Mial racje :)

0

Komentarz usunięty

0

@norbi77 Jest sliczna :)

1

@YoNoEntiendoNada Np biali policjanci sa ;)

1

@damianex10 Nie ale irytuje mnie to gdy ludzie pisza pozytwnie zaskoczyc i przykro roszczarowac wystarczy samo zaskoczyc i rozczarowac.

0

@damianex10 A mozna sie pozytwynie rozczarowac i przykro zaskoczyc?

0

Znajdzie sie ktos tu kto zna sie na telewizorach i konsolach? Chodzi o problem techniczny

0

@Hiacynk Pomijam ghotica ktory nawe t w dniu wydania byl mechanicznie kupa i oceny powyzej 5/10 to smiech na sali dla tej gry ale taki nba live 2003? Co to za klimat mial? Chyba nie grales w takiego nba2k20 cala otoczka mechanika realizm bija na glowe ta gre z 2003. Nie jesem zreszta fanem powracania do starych gier z wyjatkiem chyba czasami herosow i twierdzy bo obecnie gry maja o wiele fajniejsze mechaniki i klimat.

1

@zadafcb Nest bank konto za 0 zl bez zadnych haczykow do tego dobre oprocentowanie. Polecam mniejsze banki bardziej sie staraja i daja lepsze warunki niz taki mbank itp.

0

@ShinobiQWE Polecam kupic pesa na ps4 jest obecnie za 25zlotych i pojawily sie plotki jakoby pod koniec roku byla tylko aktualizacja duza a nie nowa odslona.

0

Jest tu ktos kto zna sie na chromecascie

4

Taak oby go sprzedali w koncu :)

0

@Encore Boze...
Nie!

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Klaudix Hahahaha ten serial jest dla ameb.

0

@fistaszjo Ale czy to wina chin ze sa potentaem w produkcji? Drogie sprzety wysokiej jakosci ubrania wszystko jest produkowane w chinach myslisz ze oni maja jakies fabryki sprzed 90 lat i male dzieci siedza z klejem montujac sprzet? Nie ;) Za niskiej jakosci produkty win firme ktora ci je sprzedaje nie chiny ktore dostaly takie zlecenie zeby jak najmniejszym kosztem wyprodukowac dany produkt.

Ludzie to chyba mozgu nie uzywaja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?