Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix Hahahhaha. Nie gluptasku. Jak widze takie posty to az mi smutne ze ludzie sa tak glupi.
0
@malicinho Nie. On nie robił tego za darmo dostal wszystko od druzyny kibicow na calym swiecie wybaczano mu wiele. No i do tego dostal olbrzymi kontrakt i mogl kazdego roku odejsc za darmo gdy mu sie zachce.
Kapitan ktory pierwszy opuszcza jak szczur tonacy okret.
Wlasnie przez to stracilem szacunek do niego a ty i wielu innych jestescie zaslepieni bo to mesi i moze wszystko ;)
Barcelona na 1 miejscu zawsze bedzie a nie jeden zawodnik
0
@malicinho Ale on to robil za darmo tak?
0
@Fcbfan84 Dobrze napisał.
W zadnym klubie nie dostalby tyle co mial w barcelonei uwielbienie najwyzsza pensja.
Zaden klub nie dal zadnemu zawodnikowi takiej giantycznej pensji i jeszcze molziwosci odejsca za darmo.
Pilkarz wielki jako czlowiek juz nie.
0
@Jaca27 Zmiennikiem na lini pomocy moze byc ale w barcelonie b
6
No i caly szacunek do koemana spadl...
Myslalem ze on pierwszy pogoni tego przecietniaka z klubu.
0
@EgonSpengler Pierdzielisz glupoty koles
0
@areczek7878 Niech odchodza obaj.
3
Szczury pierwsze uciekaja z tonacego statku.
0
@Lucky_Luke Tylko klub takiego digne nie chcial sprzedawac to on sam poprosil o transfer. Nie wsyzstko jest wina klubu myslcie czasami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Do czasu aż mesi bedzie gral w podstawowym skladzie nie ma miejsca dla gierzmana.
Odejsc powinni tez rakitic,roberto,alba (choc z alba bym sie zastanowil i zostawil na rok z braku dobrego lewego obroncy dostepnego na rynku)
0
Roberto w pomocy :((((
1
@Vito9 Busi niech siedzi razem z roberto na niej ;)
0
@tobiasson92 Mial racje :)
0
Komentarz usunięty
0
@norbi77 Jest sliczna :)
1
@YoNoEntiendoNada Np biali policjanci sa ;)
1
@damianex10 Nie ale irytuje mnie to gdy ludzie pisza pozytwnie zaskoczyc i przykro roszczarowac wystarczy samo zaskoczyc i rozczarowac.
0
@damianex10 A mozna sie pozytwynie rozczarowac i przykro zaskoczyc?
0
Znajdzie sie ktos tu kto zna sie na telewizorach i konsolach? Chodzi o problem techniczny
0
@Hiacynk Pomijam ghotica ktory nawe t w dniu wydania byl mechanicznie kupa i oceny powyzej 5/10 to smiech na sali dla tej gry ale taki nba live 2003? Co to za klimat mial? Chyba nie grales w takiego nba2k20 cala otoczka mechanika realizm bija na glowe ta gre z 2003. Nie jesem zreszta fanem powracania do starych gier z wyjatkiem chyba czasami herosow i twierdzy bo obecnie gry maja o wiele fajniejsze mechaniki i klimat.
1
@zadafcb Nest bank konto za 0 zl bez zadnych haczykow do tego dobre oprocentowanie. Polecam mniejsze banki bardziej sie staraja i daja lepsze warunki niz taki mbank itp.
0
@ShinobiQWE Polecam kupic pesa na ps4 jest obecnie za 25zlotych i pojawily sie plotki jakoby pod koniec roku byla tylko aktualizacja duza a nie nowa odslona.
0
Jest tu ktos kto zna sie na chromecascie
4
Taak oby go sprzedali w koncu :)
0
@Encore Boze...
Nie!
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Klaudix Hahahaha ten serial jest dla ameb.
0
@fistaszjo Ale czy to wina chin ze sa potentaem w produkcji? Drogie sprzety wysokiej jakosci ubrania wszystko jest produkowane w chinach myslisz ze oni maja jakies fabryki sprzed 90 lat i male dzieci siedza z klejem montujac sprzet? Nie ;) Za niskiej jakosci produkty win firme ktora ci je sprzedaje nie chiny ktore dostaly takie zlecenie zeby jak najmniejszym kosztem wyprodukowac dany produkt.
Ludzie to chyba mozgu nie uzywaja...