Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Leaving heaven dla mnie o wiele bardziej klimatyczny i lepszy tylko temat zbyt personalny.
0
@messi564 Roborto do pomocy to smiech na sali za slaby.
0
@Fanatyk666 Musisz wklejac newsy i mieć niskie iq :)
0
@Piotr777 Gdyby mial honor to by odszedl po romie.
2
@bady48 No trudny okres ale euroskami otrze lezki ;) Chcialbym przezywac taki ciezki okres ;)
4
On powinien zostac zwolniony po 1 roku a nie jeszcze sezon konczyc...
0
Komentarz usunięty
1
@El dominatore Iniesta nie jest w druzynie i nie wie wszystkiego nie informuja go o kazdym ruchu. Prasa zawsze bedzie wymyslac i wszystko wyolbrzymiac bo sensacja sie sprzedaje.
0
@El dominatore Chciałbym, żeby odejście Valverde wyglądało inaczej. Od jakiegoś czasu rozmawialiśmy z innymi trenerami, a w ostatnich dniach pojawiło się jedno nazwisko. To jednak nie była niespodzianka dla Ernesto, ponieważ rozmawialiśmy z nim i wiedział, że rozmawiamy z różnymi szkoleniowcami. Reszta to prasa nakrecila.
1
@El dominatore Bredzisz, jakie zasady? Nik go nie oplul zwolnili go dostal odprawe w kazdym klubie to norma a ty robisz wielkie hallo jakby mu sie krzywda stala.
2
@El dominatore Juz sie tak nie posraj z tym hejtem na zarzad co nie zrobia i tak beda krytykowali. Mieli mu kwiaty wysłać najpierw i dywan rozłożyc? Oczywiste jest to ze najpierw sie szuka trenera a potem zwalnia
0
@Kapitan hawk Trafilo sie slepej kurze ziarno ;p
0
@ShawnC Zobacz sobie inne strony fb barcy instagram. Od 1 seoznu juz byl hejt i #valverdeout nawet 80% socios chcialo jego zwolnienia. Nie on nigdy nie byl lubiany
1
A ja jestem rozczarowany tym jak trenował ;)
3
Gorzej nie bedzie :) Licze na odmiane w grze i przyspawanie rakitica do lawki.
1
@Lucassito Bzdura gwiazdy potrafia zapierda... tylko jak masz trenera ktorego jedyna reakcja to przykuc nie ma co sie spodziewac ze beda za niego walczyc do ostanich sil.
0
@xparix I bardzo dobrze ze naplul. valverde 2i pol roku plul kibicom w twarz. W kazdym innym klubie po porazce z roma kazdy trener by wylecia ale to wlasnie barcelona tu sie nie zwalnia trenerow. Teraz kiedy nawet najwiekszych zwolennikow valverde cierpliwosc sie wyrczerpala to nagle biedny waldek. Smiech na sali.
1
@Harnas2 Ani troche mi go nie szkoda niech juz idzie i nie niszczy tej druzyny bardziej. Nara
0
@dafik85 Nie ma szacunku u mnie jak i slusznie u wiekszosci kibicow nawet na swietea nie czekam tak jak na zwolnienie valverde. Za wiele lat kibciuje barcelonie zebym zgadzal sie na tak mizerny klub.
0
@dafik85 On i tak już dostal zdecydowanie za duzo gdyby mial choc odrobine honoru by nic nie wzial i podziekowal na kolanach ze nie wyrzucili go po 1 roku.
3
Wiadomo bylo ze siedzi tu tylko dla kasy bo gdyby mial honor juz dawno by odszedl sam.
4
Niech go wyrzuca w koncu ilez mozna czekac az ten patalach odejdzie
0
@contowsky Mi nie jest go ani troche szkoda wrecz przeciwnie gardze nim. Gdyby mial honor to po porazce z live by sam odszedl ale wie ze tyle kasy co dostaje obecnie juz nikt mu nigdy nie da.
1
@BigShaq Przygotuj sie na najlepsza rade jaka uslszysz w zyciu. Odinstaluj to.
0
@pero1983 Nie!!!!
1
Komentarz usunięty
0
@gukwa tfffttuuuu
1
@4drian0 Zgadzam sie nikt normalny nie gra w fife wyraznie cos nie tak z nim.
0
@Avada Kedavra Po romie juz powinien sie podac.
0
@Avada Kedavra Skoro na lepszy serwer im szkoda kasy to nie ma co liczyc na konkursy.