Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Niente Do tego potrzebna jest zmiana trenera wiec za rok moze sie uda takie cos :)
0
@Zbyszard Kawe dzieciom mozna podawac ale w mniejszych ilosciach to samo tyczy sie yerby
0
Komentarz usunięty
0
@MatiFCB2000 3/4 doniesien to plotki. Spotkanie i tresc jego troche trudniej ukryc niz rozmowe telefoniczna i jej tresc ;)
0
@maroon Odzyje moze w nastepnym jak odejdzie valverde
0
@monsterrize Umtiti>lenglet.
0
Ktos sie orientuje jak bedzie w tym sezonie z prawami do transmisji? Elevn nadl dzieli z canal+ czy jak?
1
@kilanosio Patrzac na to jaki trener siedi na lawce to sezon byl dobry.
0
@Crema Catalunya Poradzi sobie znakomicie ;P Messi ustala sklad i kazdy robi co chce a on kuca myslac co zje na kolacje.
1
@SamuraJack On mysi ze kazdy grajacy w 3ligowych rezerwach bedzie przyszloscia klubu. Niestety tylko jeden na 100 sie przebije na stale do 1skladu barcelony.
1
@BarcaInfo dobra wracaj do kopiowania newsow kolejny raz udowadniasz ze polemika nie jest dla ciebie.
5
@KozioU01 Wystarczy kupic pesa :) znacznie lepsza gra.
0
Jest tu jakis spec od soundbarow? najelpszy tak do 700zl?
0
@Ibra9PSP Ban to zmienie :>
0
@draxidox Ten grajek ma tylko rok kontrakru i to juz kluczowe.
0
@student97r Dorownac? on nigdy sie do jego poziomu nie zblizyl.
0
@Suzu A skad ty wiesz ze ich nie slucha? Nie warto wierzyc we wszystko w co gazety pisza bo czesto wyolbrzymiaja.
8
@Suzu Widze ze pan dokotor wie co najlepsze dla niego
0
@Adamski69 tylko tak nparawde grafitu tam nie bylo. Ludzie zapomnaja ze to nie jest dokument
5
@sewciu50 Widze demencja jakas ;) semedo>roberto zawsze i wszedzie
0
@messix7 xdxdxd inaczej tego sie nie da skomentowac, sprzedac to powinno sie roberto.
0
@TheNekro94 One nigdy nie byly zabawne dopoki vleverde bedzie trenerem to tragedia jest.
0
@Gosciuu No i to jest wlasnie gupota bo pieniadze zostaly zle spozytkowane :) zrob z nimi co chesz ale ocenic to moge :)
0
Komentarz usunięty
0
@Dari0G Czytaj ze zrozumieniem bo chyba z tym masz problemy :)
0
@Nano22 To plac tylko po co? Ktos kto ma iq powyzej 100 tego nie zrobi.
1
@cules100pro Poroniony pomysl, maja juz uwierz mi wystarczajaca kase z reklam na biednego nie trafilo w tym wypadku a kase jak juz chcesz przeznaczyc to na cel gdzie ktos jej autentycznie potrzebuje.
0
@Barcelismo Nie stać ich hehe
Stac ich stac tylko szkoda im kasy.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Komentarz usunięty