0

@Niente Do tego potrzebna jest zmiana trenera wiec za rok moze sie uda takie cos :)

0

@Zbyszard Kawe dzieciom mozna podawac ale w mniejszych ilosciach to samo tyczy sie yerby

0

Komentarz usunięty

0

@MatiFCB2000 3/4 doniesien to plotki. Spotkanie i tresc jego troche trudniej ukryc niz rozmowe telefoniczna i jej tresc ;)

0

@maroon Odzyje moze w nastepnym jak odejdzie valverde

0

@monsterrize Umtiti>lenglet.

0

Ktos sie orientuje jak bedzie w tym sezonie z prawami do transmisji? Elevn nadl dzieli z canal+ czy jak?

1

@kilanosio Patrzac na to jaki trener siedi na lawce to sezon byl dobry.

0

@Crema Catalunya Poradzi sobie znakomicie ;P Messi ustala sklad i kazdy robi co chce a on kuca myslac co zje na kolacje.

1

@SamuraJack On mysi ze kazdy grajacy w 3ligowych rezerwach bedzie przyszloscia klubu. Niestety tylko jeden na 100 sie przebije na stale do 1skladu barcelony.

1

@BarcaInfo dobra wracaj do kopiowania newsow kolejny raz udowadniasz ze polemika nie jest dla ciebie.

5

@KozioU01 Wystarczy kupic pesa :) znacznie lepsza gra.

0

Jest tu jakis spec od soundbarow? najelpszy tak do 700zl?

0

@Ibra9PSP Ban to zmienie :>

0

@draxidox Ten grajek ma tylko rok kontrakru i to juz kluczowe.

0

@student97r Dorownac? on nigdy sie do jego poziomu nie zblizyl.

0

@Suzu A skad ty wiesz ze ich nie slucha? Nie warto wierzyc we wszystko w co gazety pisza bo czesto wyolbrzymiaja.

8

@Suzu Widze ze pan dokotor wie co najlepsze dla niego

0

@Adamski69 tylko tak nparawde grafitu tam nie bylo. Ludzie zapomnaja ze to nie jest dokument

5

@sewciu50 Widze demencja jakas ;) semedo>roberto zawsze i wszedzie

0

@messix7 xdxdxd inaczej tego sie nie da skomentowac, sprzedac to powinno sie roberto.

0

@TheNekro94 One nigdy nie byly zabawne dopoki vleverde bedzie trenerem to tragedia jest.

0

@Gosciuu No i to jest wlasnie gupota bo pieniadze zostaly zle spozytkowane :) zrob z nimi co chesz ale ocenic to moge :)

0

Komentarz usunięty

0

@Dari0G Czytaj ze zrozumieniem bo chyba z tym masz problemy :)

0

@Nano22 To plac tylko po co? Ktos kto ma iq powyzej 100 tego nie zrobi.

1

@cules100pro Poroniony pomysl, maja juz uwierz mi wystarczajaca kase z reklam na biednego nie trafilo w tym wypadku a kase jak juz chcesz przeznaczyc to na cel gdzie ktos jej autentycznie potrzebuje.

0

@Barcelismo Nie stać ich hehe
Stac ich stac tylko szkoda im kasy.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?