Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Autentycznie smiechlem jak zoabczylem rakitica gotowego do wejscia :D
1
Nie jest super kapitanem. Super kapitanem to byl Pyuol a ramos to moze mu buty czyscic :)
0
xdddddddddddddddddddddddd
1
W twoich snach :)
0
Jakis ma bo nerwy przez niego sa ;)
1
Ale vini se bedzie hasal na stronie roberto...
0
Na ps4 obecnie jest prmocja tygodnia i w niej najlepsza pilka dostpena na konsole czylu pes 2019 za 42zl kto jeszcze nie ma polecam!
0
Komentarz usunięty
3
Kiedys polowalo sie na zwierzeta bo nie bylo wyjscia obecnie zwierzeta traktuje sie gorzej niz gowno byle tanio i szybko.
Samo mieso mozna zastapic i nie jest nam juz potrzebne do przetrwania.
Sam miesa nie jem w ogole od jakiegos czasu tylko ryby zostaly w moim menu i ten filmik idealnie odwzorowuje moje pogladay ze ludzie ktorzy jedza mieso powinni raz w tygodniu zabic jakiegos swiniaka czy krowke ;)
1
A fragment o ktorym mowa ma ktos do niego linka?
13
bzdury prawisz kolego
0
no ze 2 mecze w sezonie mu wyjda te z realem i tyle :P
0
Czemu? Kolejny slaby mecz bedzie w jego wykonaniu to ma cieszyc? Az tak go nie lubisz?
47
Cou nie zostal kupiony na skrzydlo tam ma miejsce Dembele.
Barcelona tyle lat potrarfila grac ofensywnymi pomocnikami nie zaburzalo to niczego i przychodzi taki Valverde i mowi ze sie nie da. Mam nadzieje ze to ostani rok valverde bo tak malo atrakcyjnej gry w wykonaniu barcelony nie widzialem (a kibciuje barceonie ponad 25lat) nigdy i brak tej druzyne magi, a wlasnie za te "odrobine" magi pokochalem gre tej druzyny.
0
Bzdury klub musi juz wiedziec wczescniej zeby ewentualne szukac nastepcy. Decyzja jest podjeta tylko jeszcze nie jest ogloszona.
0
10 x ladniejsza od tej vonn
0
Nie nie przejmuje sie tym bo mam wazniejsze rzeczy w zyciu na glowie jednak pisanie tak debilnego kometarza mogles sobie darowac ;)
0
Nie z tym trenerem...
20
Fatalna wiadomosc... :(
1
Ty z hiszpani???
0
Musialem wkleic to w gogole bo nie wiedzialem czy ten tekst sam wymysliles czy to jakiegos "rapera" Nie wiem czy ten janrapowanie jest popularny jezeli tak to poziom obecnego hh w pl jest na niezmiernie niskim poziomie.
0
No i ziemia jest plaska ;)
Po co takie durne kometarze napisalem prawde i tyle :)
0
Takie cos co przesyla mu informacje gdy na jakims kanale (twitter,instagram, rozne fora i strony ifnorjamcyjne) pojawia sie informacja ktora go interesuje.
0
A co on ma myslec? On tylko kopiuje newsy majac ustawione wszedzie boty nic ponad to :)
0
Najlepiej gdyby pogral jeszcze rok w ajaxie bo obecnie wielu szans by nie dostawal. Piorytetem w tym okienku powinien byc lewy obronca i napastnik
0
Ale tylko na real na kazda inna druzyne i mecz semed>roberto
0
A to dlaczego? Jak ktos chce niech pisze i ze bedzie 20;0 czy to cos zmieni?
Nie.
1
Komentarz usunięty
1
Ale ze my kibicie mamy podejsc ostroznie? Nie rozumiem :)
0
Ciekawe czy jakas telewizja w polsce wykupi te mecze bo szkoda ze nie ma transmisji.