0

Czyli zasugerowal ze masz jakas wiedze poza ta ktora skopiowales i jest ogolnie dostepna.
A nie masz, to nie jest hejt tylko stwierdzenie faktu.

2

A skad on ma wiedziec? ludzie to sa zwykli userzy oni nie zyja w tym klubie a jedyna ich wiedza to kopiowanie innych newsow.

0

Tak umtiti i malcom odejsc...
Nie, oni zostac musza :)

5

No bo by zalapac to potrzebna znajomosc angielskiego na poziomie przedszkola i okolo 60iq.
Hmm jakies 99% polakow sie zalapie ;)

7

Ja to czekam najbardziej na "valverde zwoloniony"

0

Transferowym niewypalem to okazal sie valeverde.

0

Co ty pierdzielisz.
Jak nikt nie chce dawac wiecej za plikarzy ktorzy nie lapia sie nawet na laweke to wiadomo ze nie dostna 100mln
Z Cillessenm jest inaczej to bo klasowy zawodnik :)

0

Ostania szanse? Ja bym go wywalil po miesiacy pracy....

4

Jak trener nie ma jaj to trudnu zeby zawodnicy je mieli

1

Za kazdego z nich barcelone ogladalem z przyjemnoscia, tytulow nie bylo to prawda :)
Valverde najgorszy trener jakiego miala barcelona i bym tak twierdzil gdyby wygral nawet tryplet.
I po co ty podwazasz ta ilosc lat? Slabo.

1

Najgorszy trener jakiego pamietam w histori mojego kibicowania barcelonie (ponad 25 lat) Czekam 2 lata juz na to kiedy odejdzie a gdy to sie stanie otwieram szampana.

1

Zdobyli przez slabosc swoich przeciwnkiow.
Kadra nadal byla dobra tylko trener nie wiedzial jak grac ofensywnie (nie po to sciagano zawodnikow po ponad 100 milionow zeby jeden z nich siedizal na lawce) to postawil na defensywe i tylko geniusz messiego i poszczegolnych zawodnikow sprawialy ze niektorych meczy nie ogladalo sie z grymasem bolu na twarzy.

Jeden sezon to mogl byc przypadek odpaniecie z roma drugi to juz nie byl przypadek.

4

Kazdy kto przyjdzie bedzie lepszy.
Jedyna rzecz ktora zaszczepil w pilkarzach to brak jaj.
2 lata tak grajacej barcelony wystarczy juz po miesiacu widac bylo co to za trener.

1

Co oni tam cpaja na tym polsacie ... Tydzien przerwy i wybicie z rytmu xd

1

Co robi martwe dziecko na szycie gory?

Nie zyje!

5

Jak ja gardze takimi tekstami.
Kazdy mecz jest inny i nie, nie skonczy sie tak jak z roma tak jak manchaster nie zakonczyl meczu z barcelona jak zagral z psg.

Kazdy mecz to odmienna historia i takie wracanie nie ma najmniejszego sensu.

0

Semedeo za roboerto i sklad niemal idealny.

0

Mieszkalem w angli i nie musze czytac. Po co maja sie uczyc jezyka jak caly swiat opiera sie o jezyku angielskim. Co nie zmienia faktu ze nie jest anglikiem.

0

Bale jest wali :)

0

Nie, nie jestem pierwszy raz na internecie i tez nie kopiuje glupich form pisowni dla zasady ze sa modne i to jest zwyczajnie slabe.

0

Nie umie grac.
Zapomniales jednego slowa.

0

I ma racje :) Puchary nie zmienia tego jaki styl obecnie barcelona prezentuje wiec out :)

0

Ale spiderman jak i venom naleza do sony.

1

Rakitic juz grywal za busquetsa i nie wychodzilo mu to najgorzej i nie wiem czy w obecnej formie busiego nie zagra lepiej na tej pozycji

1

Venoma to zrobilo sony co to ma wspolnego z disneyem?

0

Jeszcze brakuje mu troche do monopolisty ale faktem jest ze jest najwiekszym graczem na rynku multimediow.

4

hahahahaha to inne mecze ogoladalismy semedo>roberto

0

nie ..............

0

Chyba juz zapomniales o eto marnuje setka za setka ;)

0

Podziekuj valeverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?