6

Wydajac 300zl wpsierasz swoj klub wydajac 30zl wspierasz zlodzieja ktory chce latwym kosztem zarobic.

Ja jestem zdania nie stac cie to nie kupuj a nie kupuj pordobki.

0

Ojj sa wygodni ojj sa ;) Jak rotowac to kiedy powiedz mi? Szczegolnie ze przyszli zawodnicy ktorzy maja cos wniesc swoja gra i godnie zastapic graczy pierwszego skladu. Szczerze to nie sadzilem ze zatesknie za LE...

1

I zmiany w 80 minucie ;)

1

Pfff nie siedzi denis na lawce z gomesem, jak nie wprowadzac nowych na takie mecze to kiedy?

0

Nowy pes bardziej przypomina 17 co jest komplementem :) No tradycyjnie najlepsza pilka na rynku

0

Dodaj wiecej xD ale to nie sprwi że bedziesz mial racje. Talenty takie jak trafily sie barcelonie w jednym klubie trafiaja sie raz na 100 lat. I przestan piperzyc o jakims samperze bo to nigdy nie byl gracz na poziomie pierwszej druzyny. Talentow takich nie ma a nie sa zle prowadzone. Jasne wina zarzadu bartek out bla bla bla dorsonij ;)

3

Takie pokolenie trafia sie raz na 100 lat i nie ma co oczekiwac na kolejne

2

Im mniej autobusów tym lepsze mecze :)

0

Jedzmy gowno milionych much nie moga sie mylic prawda ;)

I nie wszyscy jest sporo ludzi grajacych w pesa i ten tytul ma sie dobrze bo choc konami porzucilo juz praktycznie gry to jednak ta serie regularnie wydaje :)

No i pewnie jest masa januszy growych ktorzy kupuja konsole i graja tylko w fife :) Ale kogo to obchodzi :) nie ma problemow ze znalezniem ludzi do grania w pesa a sam gameplay jest 100x lepszy :)

0

Dobre seriale na netflixa dzisiaj wjechaly ozark s2 i paradise pd :)

a showmax to shit nie wart 1zl

0

Jak to dobrze ze w ogole nie interesuje sie polska pilka :)

0

mc donald to gowno szybciej dostaniesz raka jedzac ten syf niz palac 40 lat.

0

Wypluj te slowa casulowy graczu bo pes zjada ta marna fifa dupa.

0

Podpowiem jak.
Bo tak mial w "scenariuszu" ;)

0

Nie przesadzaj nadal mozna sporo czasu spedziec z d2 nie kupujac dodatkow. Ja sie zastanawialem nawet nad kupnem na premiere gry z season passem ale ilosc zalegolosic growych sprawila ze jednak odpuscilem :)

1

Ja tam od dawna mam w cyfrze kupionego gowa wiec nic nie sprzedam ale ja nie cebulak zamiast plakac ze mam gowa ciesze sie ze pogram w destiny 2 :)

0

1. De Gea (91)
2. Neuer (90)
3. Oblak (89)
4. Ter Stegen (88)
5. Courtois (87)

Najlepsi pomocnicy w PES 2019:
1. De Bruyne (90)
2. Kroos (90)
3. Modric (89)
4. Kante (87)
5. Silva (87)

0

Lionel Messi - 94
Cristiano Ronaldo - 94
Neymar da Silva Santos Junior - 93
Mohamed Salah - 90
Antoine Griezmann - 90
Eden Hazard - 90
Luis Suarez - 90
Robert Lewandowski - 90
Edinson Cavani - 89
Harry Kane - 89

0

Tak mi sie juz sciaga destiny 2 :)

0

Zeby grac w gry z plusa musisz miec aktywnego plusa, nie ma co cebulic z allegro i wystarczy trafic na promocje i kupic za na rok plusa wychodzi wtedy z 15zl miesiecznie :)

0

Fifa to gowno i roberto 84 a dembele 82 to kpina jakas :D Pes krol pilki :)

1

Co za miesiac w plusie destiny 2 i gow 3 hehe :) podpowiem ze w destiny 2 mozna juz grac teraz nie czekajac na wtorek :)

0

Wiadomo do kiedy bedzie polsat sport premium w upc za darmo?

1

Munir to odpali razem z denisem suarezem ;)

3

Wezcie munira paco zostawcie.

1

Fifa to syf nie tylko na pc :)

0

Ktos wie kiedy powtorka dzisiejszego meczu bedzie na eleven?

0

Ktos wie czy bedzie powtorka meczu na eleven? Jesli tak to kiedy?

0

Ja bym nawet wykupil dostep do canal+ ale tylko do kanalow sportowych bo reszta mnie nie interesuje w najmniejszym stopniu ale jako ze nie ma takiej mozliwosci to tfu na nich nie szanuje.

2

Nie tylko w stanach tak jest tylko w kazdym normalnym panstwie. Dlatego na zawsz jeb... canal + nigdy mojej zlotowki nie zobacza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?