1

Podesle ktos bramki barcelony?

0

Szanse sa na to niewielkie ;)

0

Jest to cos zlego i glupiego.
Kicbicuje barcelonie dluzej niz wynosi srednia wieku ludzi na tej stronie a nigdy nie powiem "my" wiem ze to inne miasto inna kultura.

0

Sadze ze trenerzy obserwujac go na treningach widza wiecej niz my ;)

0

My? Brales w tym udzial? Opowiodaj!

0

Sts zaklady na zywo mam opcje cash out tzn ze moge sobie wyplacic teraz ta kwote nie czekajac na koniec meczu tak?

0

Slaby troling oj slaby

0

Wlasnie dlatego zmiennicy daja z siebie wszystko zeby pokazac ze warto na nich stawiac. Pierwszy sklad by na takich obrotach pewnie nie gral.

0

Ale sie kurs zmienil xd Chyba dobrze ze 40zl postawilem xd

1

Ten to jest riki dobry wchodzi dopiero na boisko a juz ma gola :P

0

Wygrywali lige mistrzow to masa laikow wpadla liczba fanow aktywnych jak widac nie.

2

Dawno gorszego kometarza nie slyszalem. Chlop chyba 10 min przed meczem wstal.

0

Riki tiki narkotyki :P

0

Brawoo :))!! hehe

0

Co ten denis kupon mi psuje :(

0

Hahah jestem geniuszem postawilem 2x po 20 bo nie zauwyazylem ze mi zabralo jak cos 120 zl wygram xd

0

No niby nie ale jest ryzyko jest zabawa dwie dyszki postawilem :P

0

50 zl na barcelone? do wygrania 160 korci kurde...

1

Po to sa wakacje zeby odpoczywac przed dlugim sezonem.

0

Kiedy poszczegolni zawodnicy wracaja z urlopow wiadomo?

0

Obudzilem sie o 23 wiec problemow nie mam :P

0

Ale oceniasz ludzi bo sa bogaci i ladni to glupi? Z iloma z nich rozmawiales ze wiesz tacy sa? Sa na swiecie i to calkiem sporo takich kobiet ktore sa piekne i inteligentne bledem jest ocenianie ludzi w ogole ich nie znajac.

2

Co ty pierdzielisz ma twarz i cialo jak topowa modelka na roksie podbnej nie znajdziesz :) sliczna dziewczyna i tyle :)

0

Ciag fibonacciego? dualizm korpuskolarno falowy? jak to wytlumaczysz? jest tylko jedna teoria ktora wszystko wyjasnia nawet wielki wybuch jest wtedy mozliwy. Wiadomo ze ciezko sie pogodzic ze nie jestesmy tymi wyjatkowymi i jedynymi tylko wytworem wyzszej cywylizacji ale trzeba sie z tym pogodzic :)

0

Fizyka kwantowa to bzdura? jezeli nie masz wiedzy na ten temat nie nazywaj czegos bzdura

0

Dowiedz sie troche zanim nazwiesz cos glupota. Obecnie prawdopodobienstwo ze wszechswiat jest hologramem szacuje sie na 60%. To wszystko uklada sie w jedna calosc kiedy doda sie do tego dualizm korpuskolarno falowy i ciag fibonacciego

0

Najprawdopodobniej wszechswiat to hologram na to wskazuja najnowsze badania i obliczenia.

0

Nasz swiat jest wytworem innej cywylizacji forma virtualnej rzeczywistosci pora sie z tym pogodzic :)

0

No tez nie wiem skad sie tacy ludzie biora ktorzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem prostych zdan :)

1

Ja nie widze zadnej zalety i mam nadzieje ze canal + upadnie.

Dla mnie to jest chore ze nie ma opcji wykupu pojedynczych kanalow.
Predzej zaczne kibicowac realowi niz wydam zlotowke na nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?